Hotel met een chique stijl niet ver van Spiaggia di Lido di Noto
Een poolbar, een dakterras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Villa Favorita. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, Granieri, serveert ontbijt en diner. Naast een tuin en een bibliotheek, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Populaire voorzieningen
Ontbijt beschikbaar
Zwembad
Restaurant
Bubbelbad
Gratis wifi
Airconditioning
De huidige prijs is € 166
€ 166
inclusief belastingen en toeslagen
26 jul - 27 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Villa Favorita ligt in Noto in een landelijke omgeving. Verken de plaatselijke natuur bij Spiaggia di Lido di Noto en Strand van San Lorenzo. Bekijk onze reisgids voor Noto
SP34 Contrada Falconara, Noto, SR, 96017
In de buurt
Villa Romana del Tellaro
6 min. rijden - 7.5 km
Strand van Eloro
6 min. rijden - 5.6 km
InfoPoint Avola en Val di Noto
8 min. rijden - 9.4 km
Wijnmakerij Avola
8 min. rijden - 9.4 km
Porta Reale
11 min. rijden - 7.5 km
Lokaal vervoer
Station Noto - 12 min. rijden
Catania (CTA-Fontanarossa) - 62 min. rijden
Restaurants
Caffè Sicilia
6 min. rijden
Chiosco Della Cattedrale
6 min. rijden
Trattoria Giufà
6 min. rijden
Via Napoli - Noto
5 min. rijden
Ritrovino
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Villa Favorita
Hotel met een chique stijl niet ver van Spiaggia di Lido di Noto
Een poolbar, een dakterras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Villa Favorita. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, Granieri, serveert ontbijt en diner. Naast een tuin en een bibliotheek, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, een lift en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Villa Favorita bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 tot 15 voor volwassenen en EUR 15 tot 15 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Granieri
Dingen om te doen
Bibliotheek
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Verhoogd toilet
Meer
2 etages
3 gebouwen
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in tussen 10.00 uur en 14.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 29 oktober tot 17 april.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15–15 voor volwassenen en EUR 15–15 voor kinderen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 10.00 uur en 14.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 15 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT089013A1FOMV8DMF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Villa Favorita over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Villa Favorita?
Vandaag, 19 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Villa Favorita van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 166, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Favorita?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Favorita inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 10.00 uur en 14.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Favorita uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Villa Favorita?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Chiesa Ecce Homo al Pantheon, Porta Reale en Ionische Zee. Ook Piazza Immacolata en Museo Civico liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Villa Favorita
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 99 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 99 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 99 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 99 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 99 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giovanni
16 okt 2023
Positief: Netheid
Tolle Lage, sehr schönes Hotel, leckeres Frühstück mit lokalen Produkten, sehr nettes Personal
Giovanni
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
An oasis
Such a lovely place and nice staff. A little paradise.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Oliver
7 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location but wonderfully rural feeling. Lovely restaurant and helpful staff. The rooms are perfect.
Oliver
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katie
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Couldn’t recommend this place highly enough our stay was perfect, the pool is so tranquil, clean and the ideal temperature. The staff are all lovely, food was also delicious both breakfast and dinner. We had the most wonderful stay. Only negative is it’s a little bit out of the town but as long as you have a car you’ll be fine.
Katie
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudia
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura, pulita e confortevole. Comodo cenare presso il ristorante dell’hotel per una serata relax. Colazione super!
Claudia
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria del Pilar
22 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
the perfect place
the place is perfect! near Noto but out of town with a great view. staff really friendly and nice.
Good food
Maria del Pilar
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renate
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft liegt sehr ruhig. Viele Unternehmungen sind von dort aus mit dem Auto gut zu erreichen. Sehr freundliches Personal. Angebot beim Frühstück hervorragend. Wünschenswert wäre ein Kaffee-Teezubereiter im Zimmer.
Renate
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ea
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Skønneste herregård bibeholdt i autentisk stil. Lækkert pool område og kan klart anbefales til dem der søger et roligt sted med gid placering. En lille perle
Ea
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Magdalena
8 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely staff and location
Lovely location, plenty of character. We arrived late from the airport and they opened the kitchen to make us a mozzarella pomodoro, so nice! Very friendly staff and great breakfast. The only thing that could make our stay even more perfect would be better beds/pillows otherwise we had a wonderful couple of days. Lovely pool area.
Magdalena
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
paolo
31 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dimora di fine settecento splendidamente ristrutturata e arredata mantenendo elementi e atmosfera dell’epoca. Camere e bagno spaziosi e arredati con gusto. Colazione eccellente con prodotti locali. Personale cortese e sempre attento ad ogni esigenza degli ospiti. Super consigliato per visitare la zona di Noto.
paolo
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Greta
30 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property and very Sicilian. Highly recommend it if you have a car. Noto and the beach are close but you need a car. Restaurant on site was very good with reasonable priced offerings.
Greta
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Madalena
30 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Estadia muito agradável. Staff atencioso. Típica Villa italiana, casa do século XVIII bem conservada e mantida, com os devidos melhoramentos. Bom pequeno almoço e boa piscina. A poucos minutos de Noto!
Madalena
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francesco
27 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima esperienza
Villa storica ristrutturata con finiture eleganti. Ottima posizione per esplorare la Val di Noto. Servizio professionale. Consigliato.
Francesco
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
5 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My niece and I stayed at Villa Favorita for two nights with identical bedrooms (303 and 302). Each bedroom had a nice little balcony. The rooms were on the smaller side - as were the bathrooms - but for one person per room they are adequate. The hotel itself is a beautiful, rustic complex of buildings (I assume an old farmhouse). The swimming pool is very large and has fantastic views of old town Noto in the distance. The hotel is conveniently located halfway between the beach and old town Noto (about 8-10 minutes by car to either direction). I would definitely stay here again.
Paul
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Esther
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lots that was good some not so good
The old buildings are beautiful. The room we had 505 was an old stable. The pool was magnificent and always plenty of sun loungers available. The breakfast was good quality and plentiful.
However the room was small, there was no WiFi apart from at the pool and the main building.
The evening meal was not good. Cold parmigiana and very limp chicken salad with no dressing offered.
Esther
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Edoardo
16 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bella residenza curata, pulita ed efficiente
Struttura ex residenza nobiliare ristrutturata e ben tenuta ancora con amore dai proprietari che la curano e investono su di essa, mantenendola pulita ed efficiente. Camera superior al piano nobile, pulita con pavimento in mattonelle e bagno rinnovato anche se non proprio da 1 anno, come dichiarato. Buona la colazione, ottima la torta alla ricotta. Bellissimi e curati gli spazi comuni all'esterno, compresa la zona piscina. Attento il servizio anche e soprattutto da parte dei proprietari che ci tengono e sono molto gentili e cordiali, prontissimi a qualsiasi necessità. Nel complesso ottima esperienza da ripetere. Posizione ottimale se dotati di mezzo proprio per visitare Noto e per la spiaggia
Edoardo
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Natasha
16 jul 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Pros: beautiful old buildings set in lovely gardens.
Cons: the staff at the hotel were unwelcoming and rude. When we arrived, the staff were arguing and extremely rude- I stood at the reception awkwardly waiting to be acknowledged while the two women at reception argued in Italian. We felt like the staff didn’t want us there.
It’s unclear what time the bar opens at the pool, they should be clear about that.
The vegan / vegetarian options at the restaurant are strange (there is a vegan burger but it wasn’t a burger at all)
The food at breakfast didn’t taste fresh.
There is a private pool that you can hire for an hour for 100 euros, this felt expensive and we weren’t aware of this cost.
Natasha
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christiaan
12 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel near Noto
Christiaan
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Florian
27 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war alles bestens!
Florian
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giovanni
17 jun 2023
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr geflegelt 😜👋👋👋👋
Giovanni
4 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Filippo
29 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel es muy bonito, a un excelente precio. Cuartos limpios, personal muy amable y el desayuno delicioso. Altamente recomendable.
Filippo
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandrine
7 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique
Magnifique lieu dans un bel environnement calme. Piscine superbe , petit dejeuner parfait et personnel charmant. Un lieu plein d 'histoire et de charme .
Sandrine
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
5 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great atmosphere at historic Sicilian property
Great atmosphere in old Sicilian property. Great location. Great pool. Fun breakfast. Lovely.
Paul
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sun
31 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
너무나 아름답고 조용한 호텔입니다
우리는 예약한 방보다 더 좋은방을 배정받았습니다 따로된 건물에 있는 우리의 방은
그경치가 말로 다 할수없을만큼 아름다웠습니다 바쁘게 다니다가 평안한 휴식을 취할수 있었습니다 수영장에서 보는 노토의 경치는 환상적입니다 직원분께 감사드립니다
sun
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel
Lovely hotel, reception staff very pleasant and excellent English spoken, other staff less fluent. Pool vast and lovely. Our main issue was poor/non-existent Wi-fi.