Museum Exclusive Rooms ligt in Napels in het stadscentrum. Spaccanapoli en Archeologisch museum Napoli Sotterranea zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Napels en Haven van Molo Beverello. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Diego Armando Maradona of Arena Flegrea. Bekijk onze reisgids voor Napels
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 18 min. rijden
Restaurants
Vitto Pitagorico
2 min. wandelen
MANNcaffè
3 min. wandelen
leopoldo cafebar
2 min. wandelen
Re Lazzarone
2 min. wandelen
Karmacore
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Museum Exclusive Rooms
Pension vlak bij Via Toledo
Museum Exclusive Rooms ligt in de buurt van Museo Archeologico Nazionale di Napoli en Archeologisch museum Napoli Sotterranea en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Museum Exclusive Rooms hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisjes
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (wekelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Koelkast
Microgolfoven
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Mobiele toegangssleutel
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 09.30 uur en 01.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 09.30 uur en 01.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063049C2UXNBAT7K
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Museum Exclusive Rooms?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er wordt tevens een toeslag van EUR 10 aangerekend.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Museum Exclusive Rooms zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Museum Exclusive Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 09.30 uur en 01.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Museum Exclusive Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Museum Exclusive Rooms?
Dit pension ligt in Naples City Centre, vlak bij Galleria Principe di Napoli en Museo Archeologico Nazionale di Napoli. Ook Spaccanapoli en Archeologisch museum Napoli Sotterranea liggen op 10 minuten wandelen. Station Museo ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Dante is het 6 minuten wandelen.