Geheel appartement

Rex Suite

Dit appartement met een keuken ligt op 5 minuten stappen van Haven van Napels

Fotogalerie voor Rex Suite

Terras
1 slaapkamer, gratis wifi
Buiten dineren
Eten en drinken
Interieur

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Rex Suite

Dit appartement met een keuken ligt op 5 minuten stappen van Haven van Napels
Dit appartement heeft gratis wifi en een keuken met koelkast en kookplaat.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. In dit appartement in Napels is wifi gratis. De keukens beschikken onder meer over een koelkast en een kookplaat.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

127029

Over deze buurt

Kaart
Unknown, Città Metropolitana di Napoli

In de buurt

  • Haven van Napels - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Via Toledo - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Spaccanapoli - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Haven van Molo Beverello - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Piazza del Plebiscito - 13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Via Colombo - De Gasperi Tramhalte - 1 min. wandelen
  • Station Napoli Marittima - 10 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 31 min. rijden

Restaurants

  • ‪Mercure Napoli Centro Angioino - ‬3 min. wandelen
  • ‪La Lazzara Trattoria e Pizzeria - ‬4 min. wandelen
  • ‪Il Pomodorino - ‬3 min. wandelen
  • ‪Vinecò - ‬3 min. wandelen
  • ‪Gran Caffè Pascucci - ‬2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rex Suite?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Rex Suite?

Vandaag, 3 nov. 2025, kost een verblijf bij Rex Suite van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2025 min. € 102,5, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Rex Suite inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Rex Suite uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Rex Suite?

Dit appartement ligt in Naples City Centre, op 5 minuten wandelen van Università degli Studi di Napoli l'Orientale - Palazzo del Mediterraneo en Haven van Napels. Ook Haven van Molo Beverello en Via Toledo liggen op 10 minuten wandelen. Via Colombo - De Gasperi Tramhalte ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Università is het 3 minuten wandelen.