Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
IstayinToledo Luxury Guest House bevindt zich in Naples City Centre, een wijk in in Napels, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Theater van San Carlo en Koninklijk Paleis zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Castel Nuovo en Castel dell'Ovo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Diego Armando Maradona. Bekijk onze reisgids voor Napels
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 72 min. rijden
Restaurants
Augustus
2 min. wandelen
Pizzeria Mattozzi
3 min. wandelen
Luminist Cafè Bistrot
2 min. wandelen
Antica Pizzeria Prigiobbo
2 min. wandelen
Chalet Ciro
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
IstayinToledo Luxury Guest House
Pension vlak bij Galleria Umberto
IstayinToledo Luxury Guest House bevindt zich dicht bij Castel Nuovo en Theater van San Carlo en biedt een terras. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit pension.
Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Meertalig personeel, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij IstayinToledo Luxury Guest House hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 40 inch met satellietzenders
Koelkasten, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar van 6 tot 14 (EUR 25 per nacht); reserveren verplicht; kortingen beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 08.30 uur tot 11.00 uur in het weekend: EUR 5 per persoon
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Gebouwd in 2017
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Ontbijt wordt geserveerd bij een café in de buurt.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 5 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 25 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 25 per nacht (op 150 meter afstand; open van 6 tot 14)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT063049B468VNE74Z
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IstayinToledo Luxury Guest House Guesthouse Naples
IstayinToledo Luxury Guest House Guesthouse
IstayinToledo Luxury Guest House Naples
IstayinToledo House Naples
Istayintoledo Luxury Naples
IstayinToledo Luxury Guest House Naples
IstayinToledo Luxury Guest House Guesthouse
IstayinToledo Luxury Guest House Guesthouse Naples
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij IstayinToledo Luxury Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per nacht.
Hoe laat kan ik bij IstayinToledo Luxury Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij IstayinToledo Luxury Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt IstayinToledo Luxury Guest House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat IstayinToledo Luxury Guest House?
Dit pension ligt in Naples City Centre, op 10 minuten wandelen van Galleria Umberto, Theater van San Carlo en Castel Nuovo. Ook Koninklijk Paleis en Haven van Molo Beverello liggen op 15 minuten wandelen. Station Toledo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Università is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over IstayinToledo Luxury Guest House
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 216 van 269 beoordelingen
10 - Uitstekend
216
Gastenscore: 8 - Goed. 45 van 269 beoordelingen
8 - Goed
45
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 269 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 269 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 269 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
M H W
11 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent B&B
Our stay at the IStayInToledo B&B has been very pleasant, also thanks to the very friendly and helpful B&B staff. The B&B is easy to reach by public transport with a metro stop right outside, or with a 15 minute walk from the Alibus bus stop (direct bus from the airport or central station). The B&B is very modern, very clean and offers everything you would expect from a B&B. The room and bathroom were very comfortable. A typical Italian breakfast (simple but good) is provided in the cafe next to the B&B. As the B&B is in the middle of a busy shopping area, there is quite some noise on the street, but during the night the noise levels were quite low. We would definitely consider staying here again when next in beautiful and vibrant Napoli.
M H W
4 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Norbert
17 feb 2026
Norbert
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maurizio
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Struttura situata in posizione strategica, molto pulita e personale accogliente e disponibile. Ottima soluzione per chi viaggia in famiglia.
Maurizio
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Samanta
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La stanza era molto bella e pulita, ottima posizione
Samanta
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
pietro
Reisde met familie
16 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
ottimo
pietro
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Fanyu
6 dec 2025
Fanyu
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Emma
4 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Emma
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
SATO
1 dec 2025
SATO
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Sophia
29 nov 2025
Sophia
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Federica
27 nov 2025
Federica
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Adam
Reisde met partner
18 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was lovely, comms were good and Gianni the concierge of the building was outstanding.
Adam
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Gilles
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre impeccable et grande, très propre, personnel courtois et professionnel.
Localisation idéale, juste à côté d'une station de métro qui connecte à la gare de train en 3 stations.
Gilles
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maxime
Reisde met partner
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
close to everything
Maxime
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Dharmendra
19 okt 2025
Positief: Netheid
Dharmendra
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jessenia
Reisde met partner
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Great staff. Clean room.
Jessenia
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Annika
11 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Annika
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Diane
Reisde met partner
6 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Tout!
Diane
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Trisha
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This guest house is located in a great location, close to everything. When booking it, I was under the impression that there was a balcony off every room but this is not accurate; there is a balcony off of the lobby area and we were open to use that at any time and we did. On our first night, we had an issue with the shower not draining and flooding the floor. We reported it immediately, which was on a Friday night. They advised that they would have someone there the next morning to look at it. I explained to them that we had a very early excursion booked for the next day and needed to use the shower before then. They promptly sent someone over to fix it that night. Their communication was excellent and the staff were amazing. The young lady working the front desk was exceptional, very sweet and helpful. We even ran into her outside the building after hours and asked her about something and she was very helpful. We asked if they had an iron and they advised they would leave it in our room the next day and they did. Our only issue was when the cleaning lady took all the wet towels out from cleaning up the flooded floor, she did not bring us new ones. Since the reception is not 24 hours, I could not ask for them and went looking for some but could not find any. I truly believe this was an oversight because everything else was so great. The room is on the smaller side (green room) but absolutely perfect for two people. We would definitely stay here again.
Trisha
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Diana
3 okt 2025
Diana
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Susanna Tarja
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lækkert sted optimal beliggenhed med super service. Sov godt i dejlig seng. Et sted jeg helt klart anbefaler.
Susanna Tarja
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Donato
Reisde met partner
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We used the reception/Loby balcony. Our balcony was not very nice it was facing the back of other buildings.
Donato
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Phong
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love this place, staff are very friendly and helpful. They waited for me when I arrived late at night, explain to me where all the attractions were. Room was nice and cozy. It has a very cute balcony. Hotel is right by the Toledo metro station and shopping street which was very convenient. Walking distance to most main attractions.
Phong
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Lars
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lars
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Yadira
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect spot in Napoles!
Yadira
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
John
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, right on Toledo street and next to subway. It was clean and comfortable. We didn't meet the staff personally, as we arrived and departed at late/early, but communication well.