Hotel Vergilius Billia bevindt zich in Naples City Centre, een wijk in Napels, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij de luchthaven. Spaccanapoli en Castel dell'Ovo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Toledo en Galleria Umberto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Diego Armando Maradona of Piscina Felice Scandone. Bekijk onze reisgids voor Napels
Via Pica 2/16, Naples, NA, 80142
In de buurt
Corso Umberto I
2 min. wandelen - 0.2 km
Spaccanapoli
5 min. wandelen - 0.5 km
Haven van Napels
4 min. rijden - 1.5 km
Piazza Giuseppe Garibaldi
3 min. wandelen - 0.3 km
Università degli Studi di Napoli Federico II
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Napels - 4 min. wandelen
EAV - Capolinea Porta Nolana Tramhalte - 4 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 36 min. rijden
Restaurants
Caffe' Mexico
5 min. wandelen
McDonald's
7 min. wandelen
espresso napoletano
4 min. wandelen
Franco Gallifuoco Pizzeria
6 min. wandelen
Attanasio | Ristorante tipico napoletano
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Vergilius Billia
Hotel met een chique stijl niet ver van Spaccanapoli
Hotel Vergilius Billia ligt in de buurt van Haven van Napels en biedt een gratis ontbijtbuffet, een bar en een businesscentrum. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van Mediterrane gerechten. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Valetparkeerservice, een vergaderruimte en een lift
Hulp bij uitstappen/tickets, een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Een feestzaal, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 68 kamers hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligd overdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 45 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 10.00 uur
2 restaurants
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Ristorante Pizzeria Agorà
Ristorante Re Davide
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
50 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1800
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bagageopslag is beschikbaar vóór het inchecken en na het uitchecken tegen een extra vergoeding. De shuttledienst is onder voorbehoud van beschikbaarheid.
Je wordt vriendelijk verzocht vooraf contact op te nemen met de accommodatie om je aankomsttijd door te geven.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Valetparkeerkosten: EUR 45 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT063049A19XA2DYTF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Vergilius Billia?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Vergilius Billia?
Vandaag, 17 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Vergilius Billia van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 45 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Vergilius Billia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Vergilius Billia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Vergilius Billia?
Dit hotel ligt in Naples City Centre, op 10 minuten wandelen van Corso Umberto I en Spaccanapoli. Ook Haven van Napels en Via Toledo liggen op 3 km afstand. EAV - Capolinea Porta Nolana Tramhalte en Station Napoli Garibaldi liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Vergilius Billia
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,0
Locatie
8,0
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 279 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
279
Gastenscore: 8 - Goed. 373 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
373
Gastenscore: 6 - Redelijk. 185 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
185
Gastenscore: 4 - Matig. 101 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
101
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 62 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
62
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Evi Senna
4 jun 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik vond het geen 4 sterren hotel waardig, maar voor de rest goede service en prima hotel, gelegen naast het metro/trein station!
Evi Senna
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wai Kwong
19 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aardig en vriendelijk personeel.
De kamerdeur klemt, waardoor bij het sluiten van de deur van andere hotelgasten te luid is. Geldt ook voor de gang. Koffers of vrouwen met hoge hakken is duidelijk hoorbaar.
Maar voor de rest is de hotel aan te bevelen aan vrienden.
Wai Kwong
2 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
TAUSIF
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel and location. Breakfast was nice too.
TAUSIF
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jeremy
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good position close to station
jeremy
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sylvain
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything is good
sylvain
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josette
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel le plus aimable de notre voyage
Toujours prêt à nous aider
Un merci spécial à Fernandino.
Josette
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Alexander
30 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
leider sehr in die Jahre gekommen und sanierungsbedürftig, vieles defekt oder verschmutzt. Das Personal war sehr freundlich und hilfsbereit
Alexander
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yanira
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good!
Yanira
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Piotr
25 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Frühstück war sehr bescheiden. Der Rest in Ordnung.
Piotr
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mehret
22 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location, cleanliness, recently renovated, great breakfast
Mehret
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jerome
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dans une ville avec autant de poubelle dans la rue , c’est un grand plaisir d’entrer dans cet hôtel qui sent le propre partout , chambre familiale espáciense impeccable, lumineuse avec plein de prises, ascenseur, petit déjeuner correct, personnel aimable , tout près de la grande gare place Garibaldi et a 15 minutes à pied du centre historique, 5 min de Umberto primo pour du shopping. Bonne expérience je recommande
Jerome
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Girolama
1 mrt 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
Niente di speciale, molto rigidi nel check in, abbiamo lasciato le veline in auto aspettando l’orario.
Buona la colazione
Girolama
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Turgay
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good breakfast. Clean room. Staff very helpful and respectful. Convenient location. Our room windows were frosted so you have to open them to see outside (but not much to see as we were facing the other rooms of the hotel anyway). Overall, very good for a short stay.
Turgay
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Damian
14 apr 2026
Positief: Personeel en service
Room, med
Damian
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
andrea
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel in buona posizione vicino metro e stazione centrale,camere pulite e confortevoli,buona colazione staff gentile
andrea
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mauricio
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
A equipe de recepção é atenciosa, mas o café s manha bem tumultuado.
Mauricio
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Virginia
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo pasamos bien
Virginia
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lucia
16 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour petit déjeuner sympa proche de tout
Lucia
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Randee
16 apr 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very helpful staff, convenient location, nice breakfast.
Randee
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elena
22 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ubicación es excelente
Elena
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pablo
30 mei 2025
Positief: Personeel en service
Correcto todo, muy bien ubicado cerca de la estación de tren.
Pablo
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
sinkwong
30 dec 2025
I booked two rooms, but big difference. The small room is really bad.
sinkwong
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rebecca
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location. Close to the metro, shopping, and many restaurants. The hotel bar and restaurant has excellent staff and the food was very good. Hotel staff are very helpful, courteous, and kind. It is a older hotel, but has been well taken care of. Rooms were clean with many updates.
Rebecca
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
ERASMO
24 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo
Tutto perfetto, posizione strategica, pulizia discreta, colazione perfetta, nulla di negativo.
ERASMO
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luigi
1 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten