Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Cristina bevindt zich in Fuorigrotta, een wijk in Napels, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven. Castel dell'Ovo en Spaccanapoli zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via Toledo en Via Chiaia. Rai Production Center en Stazione Zoologica Anton Dohrn Napoli zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Via Diocleziano, 109, Naples, NA, 80125
In de buurt
Stadio Diego Armando Maradona
15 min. wandelen - 1.3 km
Edenlandia
2 min. wandelen - 0.2 km
Piscina Felice Scandone
12 min. wandelen - 1.0 km
Mostra d'Oltremare
12 min. wandelen - 1.0 km
Arena Flegrea
13 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Edenlandia Zoo Ferrovia - 2 min. wandelen
Station Cavalleggeri Aosta - 4 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 15 min. rijden
Restaurants
Tokyo 2
1 min. wandelen
Bellone Cafè
10 min. wandelen
Trattoria da Vittorio
3 min. wandelen
Pizzeria Musella
14 min. wandelen
Delicious Lab
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Cristina
Hotel vlak bij Stadio Diego Armando Maradona
Overweeg een verblijf bij Hotel Cristina en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een jachthaven en een koffiebar/café. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en een computerstation
Een kruier/portier, een kluis bij de receptie en een cadeauwinkel
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 63 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Bistro
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum (75 vierkante meter)
Vergaderruimtes
Buiten
Jachthaven
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
6 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Gebouwd in 2013
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met premium digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Minibar
Roomservice
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35.00 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT063049A124XIWLZB
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Cristina?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Cristina?
Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Cristina van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Cristina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Cristina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Cristina een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35.00 per voertuig.
Waar staat Hotel Cristina?
Dit hotel ligt in Fuorigrotta, op 2 km afstand van Piscina Felice Scandone en Stadio Diego Armando Maradona. Ook Teatro Palapartenope en Mostra d'Oltremare liggen op een kwartiertje wandelen. Station Edenlandia Zoo Ferrovia ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Campi Flegrei is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Cristina
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 334 van 595 beoordelingen
10 - Uitstekend
334
Gastenscore: 8 - Goed. 205 van 595 beoordelingen
8 - Goed
205
Gastenscore: 6 - Redelijk. 40 van 595 beoordelingen
6 - Redelijk
40
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 595 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 595 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ReShell
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My room was very clean and neat and the staff were all extremely friendly.
ReShell
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giuseppe
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
tutto perfetto
giuseppe
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kevin
29 jan 2026
Everything excellent, staff friendly and efficient, breakfast plentiful, hot and cold, room very good, far better lighting and power points than most.
kevin
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alain
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My wife and I spent one (1) night at the Cristina Hotel and had to leave at 3:30 the next day for the airport.
The employee at the front desk booked a taxi for us and even prepared two (2) complementary breakfast boxes for us to enjoy at the airport. A very thoughtful gesture on his part, which we greatly appreciated.
Alain
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Qualità professionalità e cordialità
Una piacevole sosta, una cordialità unica, parcheggio riservato comodissimo, pulizia impeccabile, colazione completa e di qualità.
Mario
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel bello e pulito, camera confortevole e ben organizzata. Personale gentile e professionale. Posizione ottima vicino alla stazione della metropolitana.
Mario
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elizabeth
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms, vet comfortable- staff was very nice, breakfast was great, very convenient to metro station!
Elizabeth
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carly
10 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place with friendly staff!
Carly
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sergio
30 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito bom Hotel, ótima localização, café da manhã de boa qualidade, ótimo estacionamento.
sergio
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
WUN MING
27 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel is Value for money
It’s an excellent stop by for flight travel to other city. It included everything we need, eg free parking, delicious breakfast and closed to airport (drive 16 mins to airport from hotel)
WUN MING
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dave
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, nice room, good facilities. A small issue with the accommodation was easily sorted. Good value overall
Dave
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luciano
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Localização ótima para quem está de carro e com estacionamento gratuito. Quarto confortável. O banheiro poderia ser melhor. Café da manhã completo.
Luciano
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giorgio
9 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo rapporto qualità prezzo, ottima la colazione, comodissimo il parcheggio, compreso
giorgio
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Yassir Ait
19 jun 2025
Positief: Netheid
Parkplatz war verfügbar. Gute Restaurants in der Umgebung.
Yassir Ait
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose Joaquin
7 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful experience staying at the Hotel Cristina 5 Stars for me and my wife
Jose Joaquin
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wanted a good property outside centre , with car park, this works
Robert
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fernanda
21 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good hotel, super clean, god room
Fernanda
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paolo
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good value for money hotel that provides modern and well furnished rooms.
Paolo
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siistit huoneet ja edullinen hinta. Autolla helppo saapua ja kävelyetäisyydellä hyviä ravintoloita, mutta alue epäsiisti eikä mitään erityistä nähtävää.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luciano
8 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito bom, otimo atendimento, perto de restaurantes
Luciano
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sadri
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The fact that you can park yourself within hotel premises in a busy Napoli, and wall 2 min to the subway, and dont need a car at all, makes me go back everytime I go to Napoli
Sadri
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Edward Keith
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was nice and clean. The area was not as clean as I expected. AC was fine. Breakfast was good.
Edward Keith
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
6 feb 2025
Nice modern hotel with morning breakfast. Not in city central but that’s ok a bit more quiet.
Robert
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susan
24 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Helpful staff and clean property. Breakfast was included and was also good.