Particuliere eigenaar

Chocolate's Home

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Deluxe appartement

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed en 2 tweepersoons zetelbedden
  • Gratis wifi

Elite appartement

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Chocolate's Home in Naples City Centre bevindt zich bij een trein-/metrostation. Spaccanapoli en Castel dell'Ovo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Napels en Haven van Molo Beverello. San Giacomo degli Spagnoli en Botanische tuin van Napels zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Meer B&B's in Napels
Kaart
P.za Dante 89, Naples, NA, 80135

In de buurt

  • Oude stenen ruïnes, een standbeeld en een modern gebouw met balkons.
    Piazza Bellini
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een stedelijk gebied met veel bebouwing, historische gebouwen, een opvallende kerk met een groen dak en een grote koepelstructuur.
    Spaccanapoli
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een levendige stadsstraat met kleurrijke gebouwen, een tramlijn en voetgangers.
    Via Toledo
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Piazza Dante
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Archeologisch museum Napoli Sotterranea
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Dante - 2 min. wandelen
  • Station Napoli Montesanto - 8 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 63 min. rijden

Restaurants

  • Mexico
    1 min. wandelen
  • Vitto Pitagorico
    6 min. wandelen
  • Antica Pizzeria e Ristorante Port'Alba
    3 min. wandelen
  • Leopoldo
    3 min. wandelen
  • Caffè dell'Epoca
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Chocolate's Home

  • Bed & breakfast vlak bij Via Toledo
  • Chocolate's Home ligt op een steenworp van Haven van Napels en Haven van Molo Beverello en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Chocolate's Home bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Klamboes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Badjassen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Meer

  • Airconditioning

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Schoonmaakkosten: EUR 10 per dag. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur.
  • Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Registratienummer van de accommodatie IT063049C2ILZPTRHY

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Chocolate's Home?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Chocolate's Home zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Chocolate's Home inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Chocolate's Home uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Chocolate's Home?

Deze bed & breakfast ligt in Naples City Centre, op 5 minuten wandelen van Port'Alba en Spaccanapoli. Ook Via Toledo en Haven van Napels liggen op 2 km afstand. Station Dante ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Museo is het 8 minuten wandelen.