B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality bevindt zich in Naples City Centre, een wijk in in Napels, en ligt in een winkelbuurt en bij de zee. Spaccanapoli en Castel Nuovo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Napels. Ook Museo Archeologico Nazionale di Napoli en Museum Cappella Sansevero zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Napels
Via Toledo, 16, (Check in at via Alcide de Gasperi, 47), Naples, NA, 80134
In de buurt
Spaccanapoli
1 min. wandelen - 0.0 km
Via Toledo
5 min. wandelen - 0.5 km
Museo Archeologico Nazionale di Napoli
10 min. wandelen - 0.9 km
Haven van Napels
15 min. wandelen - 1.3 km
Archeologisch museum Napoli Sotterranea
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Dante - 2 min. wandelen
Station Napoli Montesanto - 6 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 21 min. rijden
Restaurants
OAK Wine and Craft Beer
1 min. wandelen
Caffetteria Daniele
1 min. wandelen
Blind Pig
1 min. wandelen
Espresso Napoletano
1 min. wandelen
Leopoldo
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality
Bed & breakfast vlak bij Spaccanapoli
B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality bevindt zich dicht bij Museum Cappella Sansevero en Università degli Studi di Napoli Federico II en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality zorgen voor veel comfort dankzij airconditioning.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 40 per dag)
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 08.30 uur en 18.30 uur
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 etage
1 gebouw
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 35
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 20.00 uur en 07.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 20.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Alcide De Gasperi n.47 (fermata Metrò Linea 1 Municipio)].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Via Alcide De Gasperi 47, 80133, Napoli].
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De inchecklocatie van deze accommodatie ligt op 4 km van de accommodatie. Er is een shuttleservice beschikbaar.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 70.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 45.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 5 per accommodatie, per nacht
Servicetoeslag: EUR 12 per accommodatie, per nacht
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 200 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 40 per dag (op 500 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 35 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 20.00 uur en 07.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 45.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 70.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie brengt een toeslag in rekening voor bagageopslag voor het inchecken en na het uitchecken.
Registratienummer van de accommodatie IT063049C000000000
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality?
Vandaag, 27 jun. 2026, kost een verblijf bij B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality van één nacht voor twee volwassenen op 30 jun. 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 35 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 40 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 07.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.30 uur en 18.30 uur. Er geldt een toeslag van EUR 35 per kamer.
Waar staat B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality?
Deze bed & breakfast ligt in Naples City Centre, op 10 minuten wandelen van Spaccanapoli, Università degli Studi di Napoli Federico II en Museum Cappella Sansevero. Ook Museo Archeologico Nazionale di Napoli en Archeologisch museum Napoli Sotterranea liggen op 15 minuten wandelen. Station Dante ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Toledo is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Le 4 Stagioni by ClaPa Group Dislocated Hospitality
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,2
Netheid
8,2
Locatie
7,4
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 90 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 90 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 19 van 90 beoordelingen
6 - Redelijk
19
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 90 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 90 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Letizia
6 jul 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Ho trovato molto assurdo chiedere 200€ di cauzione che spero mi vengano restituiti presto. Non mi è mai capitato e giro l'Italia dal nord al sud. Camera confortevole ma la pulizia dovrebbe essere migliorata, rifacendo soprattutto il bagno un po' vecchio e usurato.
Letizia
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Xin
17 sep 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
check in place and rom are 15 min apart. They let you check into room at 3pm but leave room at 10pm. Guess this is Italian
Xin
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Daniel
3 jul 2025
Viajmos a Nápoles, pero buscamos otro alojamiento. Por varios motivos.
Habia que ir a buscar las llaves a kilomteros del alojamiento. En una ciudad tan caótica, eso es un crimen.
Además de lo pagado, te hacían pagar casi 50€ de tasas más 200€ de fianza a devolver en más de in mes.
Todo eso nos hizo declinarnos por dar por perdido lo pagado y biscar otro alojamiento.
Daniel
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Marcello
26 apr 2025
Negatief: Voorzieningen
Ingannato
Marcello
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Richard
11 jun 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Über Expedia habe ich ein Hotel direkt am Piazza Dante in Neapel gebucht, ausdrücklich mit Blick auf den Platz. Leider war die Erfahrung äußerst enttäuschend.
Bei unserer Ankunft standen wir über zwei Stunden vor verschlossener Tür – ohne jegliche Information vor Ort. Erst später erfuhren wir, dass sich der Check-in in einem völlig anderen Teil der Stadt befindet. Das Personal vor Ort war unfreundlich und weigerte sich, auf Englisch zu kommunizieren oder weiterzuhelfen.
Der Check-in hat uns zusätzlich 200 € gekostet, zuzüglich einer Servicegebühr von 130 €. Zudem bekamen wir kein Zimmer am Piazza Dante, sondern in einer anderen, weniger attraktiven Lage. Das Zimmer selbst entsprach in keiner Weise den Bildern auf Ihrer Website – es war klein, laut und insgesamt enttäuschend.
Leider hat Expedia in dieser Angelegenheit bisher nichts unternommen. Sowohl vom Hotel als auch vom Buchungsservice hätte ich deutlich mehr erwartet.
Die Stadt war wunderbar – aber die Unterkunft hat unseren Aufenthalt stark beeinträchtigt.
Mit enttäuschten Grüßen
Richard
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
petet
29 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prijs, kwaliteit meer dan goed en zeer vriendelijke mensen.
Het ligt midden in de stad op 20 minuten van het vliegveld.
Wij hadden een laten checkin, wat geen probleem was. Zelfs een tafel in het onderliggende restaurant werd geregeld.
Kortom. Een aanrader
petet
1 nacht verbleven in juli 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
Arnold
11 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Top Lage. Perfekter Shuttle Service. Zimmer jedoch alt und klein. Das Badezimmer ist winzig. Eine neue, funktionierende Duschbrause wäre definitiv kein Luxus. Wi-Fi gratis und schnell.
Arnold
3 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Alberto
4 mei 2021
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Peccato
Per un incomprensione ho dovuto pagare un extra. Ho richiesto la fattura; non mi è stata presentata, anche a giorni di distanza, ma il pagamento è stato richiesto in modo insistente, minatorio e poco professionale della reception.
Alberto
2 nachten verbleven in april 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giancarlo
8 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Viaggio di Napoli e della costiera Amalfitana! A Napoli abbiamo soggiornato nel B&B le 4 stagioni per 5 notti e ci siamo trovati benissimo, esattamente nel centro di Napoli, le camere erano ben attrezzate e molto confortevoli. Al check i siamo stati accolti benissimo in tutta sicurezza per il covid e siamo stati accompagnati in auto al B&B con le valigie anche se vicino al luogo del check in! Consiglio il B&B a chi vuole soggiornare nel centro di Napoli
giancarlo
4 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Svevo C.
6 jul 2020
Negatief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Camera penosa con bagno edterno
Grossa difficoltà nel parlare con il proprietario, la camera non è come rappresentata sul sito. Ho prenotato la camera con molto tempo di anticipo, ho scritto cinque e-mail e il proprietario non ha mai risposto. Solamente dopo che vuoi Rb ho scritto un paio di e-mail il proprietario ha risposto alle mie domande e fornisce indicazioni sulla struttura. La camera ha un bagno esterno e MON privato ed interno come comunicato e scritto sull’annuncio su Internet. Pessimo. Lo sconsiglio vivamente.
Svevo C.
1 nacht verbleven in juni 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Irina Olivia
3 okt 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
I don't recommend
Not so good experience. I won't go there back. On Internet they say all taxes are paid but when we arrived they asked us to pay the city fees. On Internet didn't say but the toilet was in the hallway and the shower didn't worked properly. In the room one socket was broken. All the doors were hard to open, the keys did not seem to fit.
Irina Olivia
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rosy
27 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Posizione in punto strategico per raggiungere le varie attrattive della città, metro a pochi metri. Struttura buona ma camera e bagno fatiscenti, la porta della camera non si chiudeva bene, restava socchiusa, comodini /2 mini mensole penzolanti e quasi staccate dalla parete, aria condizionata rumorosa, il bagno ad uso privato ma a qualche metro dalla camera, piccolissimo e con odori di risalita scarichi. Nel complesso faccio fatica a dare la sufficienza.
Rosy
6 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 aug 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Disponibilità del personale, nessun “divieto” o limitazioni, e quindi molta indipendenza. Condizionatori, televisori e Phon funzionanti; nonostante le camere per non fumatori era disponibile un balconcino.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
10 aug 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bagno esterno con serratura difettosa sono rimasta bloccata. Struttura. Senza sorveglianza e controllo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 aug 2019
Positief: Netheid
Ubicación excelente
El baño está fuera de la habitación
Limpio
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
14 jul 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Niente..per fortuna che i letti erano puliti ...c'era tutto
l'occorrente per il bagno ..il pavimento era sporco ..il bagno non era in camera ed era un buco non si riusciva neanche a
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tutto il complesso di appartamenti era strutturato decentemente e la posizione dello stabile è molto comoda. L'aspetto un po' fastidioso è stata la rete wifi che molto spesso non funzionava, e questo per chi viene da fuori può essere un gran problema.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
28 mei 2019
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale e Titolare molto maleducati! Doccia e serrante difettose o mezze rotte e con la scusa che viene ospitato dal cliente che lo ospita li vogliono accollare le colpe! Muffa nel bagno! Strettissimo il tutto! Vogliono soldi anche per lasciare le valigie alla reception! Uno schifo! Mai piu! Il piu peggior albergo di napoli! E anche se scrivono che ce il wifi non esiste!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gian luca
7 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tranquillo super pulito
Ragazzo che ci ha accolto bravissimo gentilissimo e super simpatico!ci ha accompagnato fino alla camera! Camera calda pulita e molto accogliente
Gian luca
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nicoletta
26 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima posizione
Ottima esperienza, tutto pulito, zona silenziosa, comoda per i mezzi di trasporto e per visita centro città. Lo consiglio. Peccato la colazione che non è gratuita e il bagno che, appena arrivata non aveva un buon odore.
Nicoletta
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
7 mrt 2019
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Problemi con l'acqua calda e televisore non funzionante
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Natalia
25 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dobre miejsce dla turysty!
Świetna lokalizacja do zwiedzania pieszo całego Neapolu. Duże, wygodne łóżko, dostęp do kuchni, wifi i klimatyzacja. Bardzo miła obsługa! :) Bardzo mała łazienka i prysznic, ale oprócz tego wszystko było w porządku. Polecam.
Natalia
3 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Eva
1 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Da rivedere un pochino
abbiamo fatto il check nella struttura dove vengono servite le colazioni e la signorina è stata molto gentile e dopo aver lasciato in deposito le valigie siamo usciti. Nel tardo pomeriggio siamo tornati e ci hanno accompagnato alla ns camera che era in un condominio vicino. La stanza era fredda ed il condizionatore sembrava non funzionare. Ho chiamato più volte la reception e devo dire che la signorina è stata molto gentile, ha fatto tre viaggi, l'ultimo con un manutentore. Alla fine si è capito che il condizionatore non era sufficiente a scaldare la stanza, pertanto ci hanno portato una stufetta da usare anche in bagno perché lì il riscaldamento non c'è proprio. Il bagno è la cosa che richiede più spirito di adattamento perché è veramente minuscolo e sprovvisto di bidet. In conclusione per coppie giovani che non hanno problemi va bene, ma per un anziano o per persone con difficoltà a muoversi non va bene. Ho visto che le camere non sono tutte uguali, alcune hanno il bagno in camera, altre sul corridoio ed anche la misura non è la stessa. Consiglio di informarsi chiamando la struttura
Eva
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
xxx
4 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Freundliche und hilfsbereite Hotelangestellte. Saubere Zimmer. Ideale Lage. Sagenhaftes Preisleistungsverhältnis.
xxx
2 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Ricki
17 nov 2018
Negatief: Netheid, comfort kamer
Nn funziona niente in questo albergo a parte che sei in una bella zona di Napoli ma il resto è tutto infunzionabile, il personale qualcuno che Nn gliene frega proprio niente di tutto quello che Nn funziona, mi hanno fatto stare 2 giorni senza poter usare il lavabo x lavarmi i denti.. Solo le signore delle pulizie nulla da dire educate e brave, il resto non interessa molto della clientela...