Hotel Barbato ligt in Secondigliano, een wijk in Napels. Haven van Molo Beverello en Haven van Napels zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Via Toledo en Spaccanapoli. Botanische tuin van Napels en San Giacomo degli Spagnoli zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Napels
Corso Secondigliano, 498, Naples, NA, 80144
In de buurt
Haven van Napels
15 min. rijden - 7.0 km
Haven van Molo Beverello
16 min. rijden - 7.3 km
Via Toledo
16 min. rijden - 7.3 km
Piazza del Plebiscito
17 min. rijden - 7.7 km
Gioylandia
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Frullone - 3 min. rijden
Station Frattamaggiore Grumo Nevano - 8 min. rijden
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 4 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Carminiello
5 min. wandelen
Pizzeria La Nuova Italia - Fratelli Barretta
3 min. wandelen
Benvenuti Al Sud
18 min. wandelen
Frijenn Magnann
17 min. wandelen
Bar Tabacchi Scampia
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Barbato
Hotel met een chique stijl niet ver van Via Toledo
Hotel Barbato biedt onder andere een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een 24-uurs receptie en een receptieruimte
Rookvrije accommodatie, een lift en een bagageopslagruimte
Gratis kranten, meertalig personeel en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Barbato hebben leuke bijkomstigheden zoals filmpremières en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Regendouches, bidets en gratis toiletartikelen
Smart-tv's van 40 inch met digitale zenders en filmpremières
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag); reserveren verplicht
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 2010
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Filmpremières
Smart-tv van 40 inch met digitale zenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 10 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 5 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Barbato?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Barbato?
Vandaag, 4 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel Barbato van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 66, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Barbato inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Barbato uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Barbato?
Dit hotel ligt in Secondigliano, op 4,3 km van Botanische tuin van Napels en op 4,3 km van Catacomben van San Gennaro. Ook Via Toledo en Haven van Molo Beverello liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.