The Ridge Hotel & Apartments bevindt zich in Hokujo, een wijk in Hakuba, en ligt in de bergen. Happo-One-skigebied van Hakuba en Goryu-skigebied van Hakuba zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Minitreinenpark van Hakuba en Yupuru Kizakiko zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Hakuba
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Skishuttle in de buurt
Auto aanbevolen
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: JPY 6.000 per nacht
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv met satellietzenders
iPod-dock
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis lokale gesprekken
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
17 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan JPY 6000.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan JPY 5000.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: JPY 5000.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: JPY 6000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Ridge Hotel & Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Ridge Hotel & Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Ridge Hotel & Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Ridge Hotel & Apartments?
Dit aparthotel ligt in Hokujo, op 15 minuten wandelen van Skischans van Hakuba en Happo-One-skigebied van Hakuba. Ook Minitreinenpark van Hakuba en Happo-one Adam-gondelbaan liggen op 10 minuten wandelen.