Museo de las Constituciones
Bezoek Museo de las Constituciones
Plan een reis om Museo de las Constituciones te zien

Hotel PF
Beoordeeld op 1 feb 2026

Tours & daguitstapjes
Alle 283 activiteiten bekijken
Luchtballonvaart met optionele Teotihuacan & Guadalupe Schrijn Tour
Privé- & gepersonaliseerde tours
Alle 97 activiteiten bekijken
Privétour naar het Garibaldi-plein
Eten, drinken & uitgaan
Alle 74 activiteiten bekijken
Teotihuacan, Schrijn van Guadalupe & Tlatelolco
Cursussen & workshops
Alle 32 activiteiten bekijken
Lunchmenu Bellini Revolving Restaurant
Avontuur & buiten
Alle 29 activiteiten bekijken
Nevado De Toluca: Bereik de top met professionals
Populaire plekken om te bezoeken

San Ildefonso College
Verken de Mexicaanse geschiedenis door middel van kunstwerken uit de jaren 20 van de vorige eeuw die in opdracht van de regering werden gemaakt, in dit museum dat vroeger in gebruik was als jongensschool.

Templo Mayor
Verken delen van een eeuwenoude Azteekse stad die 400 jaar lang onder de grond lag verstopt.

Kathedraal van Mexico-Stad
De Catedral Metropolitana is meer dan 400 jaar oud en een indrukwekkend monument van de koloniale architectuur en de rooms-katholieke geschiedenis van Noord- en Zuid-Amerika.

Nationaal paleis
Leer over eeuwen aan Mexicaanse geschiedenis en bewonder de opmerkelijke reeks muurschilderingen van Diego Rivera in het nationaal paleis van Mexico-Stad.

Zócalo
Dit is het hart van Mexico-Stad, vol gevarieerde architectuur, culturele evenementen en een bruisende kunstwereld.
Lichtmuseum
Op vakantie in Mexico-stad kun je de tentoonstellingen in Lichtmuseum, een museum met een uniek verhaal, bekijken. Vier in dit culturele gebied vakantie om de lokale kunst en de prachtige kathedraal te ontdekken.
Beste hotelaanbiedingen in Museo de las Constituciones
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Museo de las Constituciones

Fiesta Americana Reforma

Hotel Catedral

Hotel Ritz Ciudad de México

Zocalo Central & Rooftop Mexico City

Hotel Bellas Artes

Hotel Templo Mayor

Hotel Juarez

Colmena Hotel CDMX Centro


























![Frida Kahlo VIP [Museumtickets inbegrepen] Wandeling, Markten & Churros](https://mediaim.expedia.com/localexpert/46412059/b0779196-b787-4e0a-8482-7f7bda849f63.jpg?impolicy=resizecrop&rw=500&rh=280)

















![Frida Kahlo VIP [Museumtickets inbegrepen] Fiets, Markten & Churros](https://mediaim.expedia.com/localexpert/46206678/b79d7c1c-63d1-4699-87fe-22799037a534.jpg?impolicy=resizecrop&rw=500&rh=280)