Hotel Catedral bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Mexico-stad, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Nationaal paleis en Zócalo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Paleis voor Schone Kunsten en Parque Zoológico de Chapultepec. Ook Kathedraal van Mexico-Stad en Monument voor de Onafhankelijkheid zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. De centrale ligging van dit hotel is populair. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
95 Donceles Col. Centro, Mexico City, 6020
In de buurt
Kathedraal van Mexico-Stad
1 min. wandelen - 0.1 km
Templo Mayor
2 min. wandelen - 0.2 km
Nationaal paleis
3 min. wandelen - 0.3 km
Zócalo
3 min. wandelen - 0.3 km
Paleis voor Schone Kunsten
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Zócalo - 6 min. wandelen
Station Mexico-stad Buenavista - 8 min. rijden
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 17 min. rijden
Restaurants
Templo Mezcaleria
1 min. wandelen
Restaurant Hotel Catedral
1 min. wandelen
México Viejo Restaurante Bar
2 min. wandelen
Terraza Catedral
2 min. wandelen
La Parroquia de Veracruz
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Catedral
Hotel met een chique stijl, verbouwd in 2024 en niet ver van Kathedraal van Mexico-Stad
Hotel Catedral bevindt zich dicht bij Zócalo en Nationaal paleis en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant met Mexicaanse gerechten, Restaurante Catedral, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een bar en een 24-uurs businesscentrum.
Andere voordelen zijn:
Gratis valetparkeerservice
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een kluis bij de receptie
Conciërgeservice, hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, de centrale ligging en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 185 kamers hebben volop comfort met 24-uurs roomservice en gratis internationaal bellen, bovenop leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en kussenmenu's. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Pillowtopmatrassen en donsdekens
Badkamers met haardrogers en shampoo
Flatscreentelevisies van 50 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, overdekt valetparkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 11.30 uur: MXN 220 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Cafe Catedral
Restaurante Catedral
Terraza Catedral
Dingen om te doen
Boeken
Fietsenverhuur
Spellen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Dakterras
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 gebouwen
6 etages
Art-decoarchitectuur
De volledige accommodatie is gerenoveerd in september 2024
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Espressoapparaat
Gratis gevulde minibar
Gratis mineraalwater
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Gratis internationale gesprekken
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 8 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer MXN 220 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Catedral Hotel
Hotel Catedral Mexico City
Hotel Catedral Hotel Mexico City
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Catedral?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Catedral?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Catedral van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Hotel Catedral inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Catedral uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Catedral?
Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Kathedraal van Mexico-Stad, Zócalo en Nationaal paleis. Ook Paleis voor Schone Kunsten en Monument voor de Onafhankelijkheid liggen op 5 km afstand. Station Zócalo ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Allende is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Catedral
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2330 van 2933 beoordelingen
10 - Uitstekend
2.330
Gastenscore: 8 - Goed. 414 van 2933 beoordelingen
8 - Goed
414
Gastenscore: 6 - Redelijk. 104 van 2933 beoordelingen
6 - Redelijk
104
Gastenscore: 4 - Matig. 37 van 2933 beoordelingen
4 - Matig
37
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 48 van 2933 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
48
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
CARLOS ADIEL MARTINEZ
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación, muy bonito el edificio, las guayabas lo mejor!!! 1mil de 1mil
CARLOS ADIEL MARTINEZ
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Eunice
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
esta en el corazón de la CDMX, un hotel ideal par pasear, para las compras, para visitar museos, camas super cómodas, limpieza increíble, personal y servicios mas que Excelentes.
Eunice
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
María
Reisde met familie en kleine kinderen
8 apr 2026
Positief: Netheid
Nice, clean, and friendly people!
María
5 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
wilson
Reisde met familie en kleine kinderen
8 apr 2026
Positief: Netheid
Les recomiendo
wilson
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Erick Sayed
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Si muy bien
Erick Sayed
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Raonel
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, very clean great location
Raonel
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
ROSA ELVA
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente servicio, lo recomendable 💯 excelente ubicación, excelentes precios
ROSA ELVA
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
sarah
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me encantó el servicio
sarah
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Andres
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing stay! Looking forward to stay here in the future. Convenient location and great staff! Highly recommend this hotel.
Andres
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Erika
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved our stay, location was perfect.
Erika
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
ROSA ELVA
Reisde met familie en kleine kinderen
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel tiene muy buena ubicación, la limpieza, la arquitectura, los murales, cada detalle está muy cuidado.
El servicio excelente, las hospitalidad de cada colaborador, todas las amenidades en recepción y habitaciones.
Super recomendable, sin duda volveremos a hospedarnos ahí.
ROSA ELVA
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Roberto
Reisde met familie
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breackfast was ok
Roberto
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Hilda
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo excelente
Hilda
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lynda
Reisde met partner
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast. Very comfortable room. Central location perfect for visiting the historic center. Staff very friendly and helpful
Lynda
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Irene
Reisde met familie
3 apr 2026
El hotel hermoso. El personal genial. Ubicación perfecta en el centro histórico
Irene
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
MARIA
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es un lugar en donde me gusta estar casa vez que visito la CD de México, céntrico, ricos alimentos en el buffet, habitación confortable.
MARIA
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jean-Francois
Reisde met familie en kleine kinderen
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideally located in the historic district CDMX
Super kid friendly
Ask for rooms in the Catedral Tower as they have been remodeled
Overall great experience
Jean-Francois
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ann
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I must mention the bed first. It was amazingly comfortable. Goldilox... Not too soft, not too hard. The hotel is very well placed, the breakfast was excellent, and the lattes in the small tienda were great. Would stay here again!
Ann
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Cecilia
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel catedral nos gustó mucho todos q trabajan ahí son bien atentos y no se diga en la hora del desayuno todo bien rico y las muchachas/seńoras bien atentas, se los recomiendo 100% para la próxima q vengamos nos quedaremos aquí otra vez 😊
Cecilia
6 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sean
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautifully designed and kept hotel in a fabulous location. Geeat breakfast, wuality staff.; very good value for money.
Highly recommend!
Sean
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met familie
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love this hotel! Staff is incredibly nice and helpful and the hotel in a very accessible area.
John
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Kelly
31 mrt 2026
The staff are wonderful. Staff assisted cheerfully and efficiently. The Wi-Fi was consistent. The Buffet breakfast can be improved. Refilling of the buffet table was not efficient. Upon my arrival, the staff changed my room. However, the plumbing noises in the next room were so loud that I could hear them through the bathroom wall. I stayed in room #604 in the original tower. My view was lovely. Note: the terrace bar prices were exorbitant.
Kelly
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Gustavo
Reisde met familie
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buena experiencia en el Hotel Catedral. Destaca la atención del personal de recepción, equipaje y el restaurante buffet: todos muy amables y eficientes. Las habitaciones son cómodas, el hotel está limpio, bonito y con excelente ubicación a espaldas del Zócalo, además de buenas vistas y amenidades.
Gran detalle: cuentan con menú de almohadas y varias opciones en la habitación, algo que realmente se agradece y marca diferencia.
Como áreas de mejora: en la terraza el servicio no fue del todo consistente entre mesas, y el restaurante a la carta es bastante lento.
En general, es una muy buena opción y con pequeños ajustes podría ser excelente.
Gustavo
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ericka
Reisde met een groep
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Si
Ericka
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie en kleine kinderen
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, staff were great. And breakfast buffet was good and fresh. Excellent place to stay.