Gehele woning·Particuliere eigenaar

Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio

Fotogalerie voor Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio

Dineren
Interieur
Privékeuken
2 slaapkamers, wifi
Details aan de buitenkant

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio

This Pueblo Tapao house boasts 2 inviting bedrooms with 1 queen bed, 1 full bed, and 1 bunk bed. The serene surroundings and tremendous views make it a cool retreat for guests. With convenient amenities like a washing machine, hair dryer, and WiFi, this cozy property offers a relaxing stay. A great place to call homebase while you're away, we hope you enjoy your stay.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Toiletpapier

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 221492

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Montenegro. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij La Timid Waterfall en Parque de Los Fundadores. Daarnaast kun je ook Quimbaya Goudmuseum en Museo del Oro Quimbaya bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Parque Nacional del Café en Finca La Alejandra Cacao Tour zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Montenegro
Meer vakantiehuizen in Montenegro
Kaart
Pueblo Tapao, Quindío

In de buurt

  • Parque Nacional del Café
    Parque Nacional del Café
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Valle de Cocora
    Valle de Cocora
    54 min. rijden - 40.6 km
  • Club Campestre de Armenia
    26 min. rijden - 20.1 km
  • Plaza Principal
    52 min. rijden - 39.2 km
  • Panaca
    54 min. rijden - 24.1 km

Lokaal vervoer

  • Armenia (AXM-El Eden) - 35 min. rijden

Restaurants

  • Yippe
    3 min. rijden
  • Juan Valdez Café
    10 min. wandelen
  • Don frijoles
    18 min. rijden
  • Yu Express Cocina Oriental
    17 min. wandelen
  • Plaza de Comidas
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio?

Dit vakantiehuis in Montenegro ligt op 0,4 km van Parque Nacional del Café en op 4,4 km van Finca La Alejandra Cacao Tour. Ook La Timid Waterfall en Parque Los Arrieros liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Cabaña frente al parque del café , Montenegro , Quindio

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk