Hotel Pueblito Quindiano ligt in Montenegro. Bezoek culturele hoogtepunten Quimbaya Goudmuseum en Museo del Oro Quimbaya. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Club Campestre de Armenia en Parque de la Vida. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centenario-stadion of Coliseo de la Isleta-sportcentrum. Bekijk onze reisgids voor Montenegro
CASA VDA EL PRADO FCA LA ARGELIA - MONTENEGRO, QUINDIO, Montenegro, Quindio, 633001
In de buurt
Parque Nacional del Café
32 min. rijden - 16.5 km
Plaza de Bolivar
9 min. rijden - 6.9 km
Club Campestre de Armenia
15 min. rijden - 10.5 km
Centenario-stadion
23 min. rijden - 19.5 km
Finca La Alejandra Cacao Tour
28 min. rijden - 14.0 km
Lokaal vervoer
Armenia (AXM-El Eden) - 21 min. rijden
Restaurants
Café Quindío
9 min. rijden
Yu Express Cocina Oriental
12 min. rijden
Estación Gourmet
15 min. rijden
Rancho Eden
12 min. rijden
Costillas & Parilla
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Pueblito Quindiano
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Pueblito Quindiano biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Pueblito Quindiano hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.00 uur
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gemeenschappelijke badkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Registratienummer van de accommodatie 209285
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Pueblito Quindiano over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Pueblito Quindiano?
Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Pueblito Quindiano van één nacht voor twee volwassenen op 19 aug. 2026 min. € 28, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Pueblito Quindiano?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Pueblito Quindiano inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Pueblito Quindiano uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Pueblito Quindiano?
Dit hotel in Montenegro ligt op 15 km afstand van Plaza de Bolivar, Parque Nacional del Café en Finca La Alejandra Cacao Tour. Ook Club Campestre de Armenia en La Timid Waterfall liggen op 20 km afstand.