Gehele woning·Particuliere eigenaar
Casa espaciosa cerca de la playa
Vakantiehuis in Mazatlán, in de buurt van De Mazatlan Malecón
Fotogalerie voor Casa espaciosa cerca de la playa





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
3 feb - 4 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Mazatlán, Sin.
In de buurt
De Mazatlan Malecón16 min. wandelen - 1.4 km- Playa Norte16 min. wandelen - 1.4 km
- Acuarium Mazatlán17 min. wandelen - 1.5 km
- Estadio Teodoro Mariscal4 min. rijden - 2.0 km
- Monument van de Visser4 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
- Mazatlan, Sinaloa (MZT-General Rafael Buelna Intl.) - 23 min. rijden
Restaurants
- Golden City7 min. wandelen
- Domino's Pizza Insurgentes10 min. wandelen
- Carl's Jr.10 min. wandelen
- Dairy Queen11 min. wandelen
- Mariscos kiki9 min. wandelen