Magnificent furnished 4 *, LES FLORALIES, 200m from La Canebière, air-conditioned
Zeer mooi T4-appartement van 93m² voor 4 personen (geaccepteerd + 2 kinderen tot 17 jaar in dezelfde prijs), gemeubileerd 4 * toeristisch klassement; Een grote slaapkamer met 1 bed 180X200, een grote slaapkamer met 2 * 90 eenpersoonsbedden (+2 slaapbanken in de woonkamer + 1 slaapbank in de kleine groene slaapkamer / wasruimte); Gerenoveerd, volledig verwarmd en voorzien van airconditioning, chique en gezellige inrichting, zeer goed uitgerust, wasmachine, droger en alle comfort, wifi en gratis internationale telefoon 4e verdieping Lift, zeer helder en rustig, in de buurt van Canebière, St Charles treinstation 200 m / metro / tram / Gambetta parkeerplaats / taxi station, in de buurt van de oude haven, eenmaal daar kunt u alles te voet en met het openbaar vervoer doen; Mogelijkheid om te slapen op een slaapbank voor maximaal 8/10 personen met 25 euro per nacht en per persoon + toeristenbelasting ter plaatse te betalen) Mogelijkheid om u op te halen op station St. Charles (met treinnummer en dienstregeling); gratis, het is 200 meter te voet; Mogelijkheid indien minder dan 4 personen u op te halen op de luchthaven, vaste prijs van 40 euro ter plaatse te betalen.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto niet vereist
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Dvd-speler
Smart-tv
Stereo-installatie
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de baai
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Jetskiën in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: La chambre « jungle comprend 2 lits jumeaux ».
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 13201007634AK
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Belsunce, een wijk in Marseille, en ligt bij de oceaan. Grand Port Maritime de Marseille en Marseille Provence Cruise Terminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Calanques nationaal park en Strand van Cassis. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Vélodrome of Le Dôme. Jetskiën, duiken en snorkelen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Marseille
Luchthaven Marseille - Provence (MRS) - 20 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Sur le Pouce
3 min. wandelen
Torrefaction Noailles
4 min. wandelen
Saveurs Du Dong
3 min. wandelen
Comptoir Dugommier
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Magnificent furnished 4 *, LES FLORALIES, 200m from La Canebière, air-conditioned?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Magnificent furnished 4 *, LES FLORALIES, 200m from La Canebière, air-conditioned inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Magnificent furnished 4 *, LES FLORALIES, 200m from La Canebière, air-conditioned uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Magnificent furnished 4 *, LES FLORALIES, 200m from La Canebière, air-conditioned?
Dit appartement ligt in Belsunce, op 5 minuten wandelen van La Canebière en Memorial De La Marseillaise. Ook Centre Bourse en Cours Julien liggen op 10 minuten wandelen. Station Noailles en Station St. Charles liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Magnificent furnished 4 *, LES FLORALIES, 200m from La Canebière, air-conditioned
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sylvain S.
16 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Grand appartement
Appartement bien situé avec tous les accessoires nécessaires.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Gisèle F.
25 okt 2023
Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Redécouverte de Marseille
Vacances atypiques à Marseille avec des amies !!!
Les quartiers de la ville sont très accessibles et nous avons apprécié l’emplacement du bel appartement pour visiter !!!
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Oliver W.
18 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very comfortable
The Appartement was very Nice and all technical goods we're in function. Nearby the Metro WE could Reach the harbor, Cassis and the calongue.
7 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Catherine D.
22 aug 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Séjour parfait !
Très beau séjour dans un appartement neuf et décoré avec beaucoup de goût. idéalement placé (gare et métro à 200m). Rien ne manque, de la dosette de lessive à la capsule de café. Très bien équipé (domotique, alarme), literie excellente, appartement tres calme.Les propriétaires sont très sympathique, nous y retournerons avec plaisir. Hâte de découvrir vos prochains logements. Nous vous souhaitons pleins de bonnes choses dans cette nouvelle aventure.