Port Burwell
London



Bezoek Port Burwell
Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Port Burwell
Tophotels in Port Burwell

EARTHQUEST Lodge
16 Wellington St Port Burwell ON
De prijs is € 67 per nacht van 25 okt tot 26 okt
€ 67
25 okt - 26 okt
inclusief belastingen en toeslagen
Verblijf bij deze lodge in Bayham. Geniet van gratis wifi, gratis parkeerplaatsen en ontbijt. De populaire attracties Elgin County Library - Burwell en Port ...

Pet-Friendly Luxury Retreat Walk to Blue Flag Beach, close Dog Beach, Submarine
Port Burwell ON
De prijs is € 240 per nacht van 27 sep tot 28 sep
€ 240
27 sep - 28 sep
inclusief belastingen en toeslagen
Verblijf bij dit appartement in Bayham. Geniet van gratis wifi, een terras en een koffiezetapparaat op de kamer. De populaire attracties Port Burwell Marine ...
10/10 Uitzonderlijk! (3 beoordelingen)
"The hosts live downstairs from the property which made them very accessible. Plus they were wonderful people!! The place is immaculate and so cute. They couldn't have done a better job!!"
Beoordeeld op 7 sep 2026

Comfortable and elegantly appointed home in this unique small port town.
Port Burwell ON
Verblijf bij dit vakantiehuis in Bayham. Geniet van een koffiezetapparaat op de kamer en airconditioning. De populaire attracties HMCS Ojibwa Submarine en Elgin ...

Sleeps 5 in two bedrooms, linens & towels included. A quick walk to the beach.
Port Burwell ON
Verblijf bij dit appartement in Bayham. Geniet van gratis wifi, een tuin en een terras. De populaire attracties Elgin County Library - Burwell en Port Burwell ...
9/10 Uitmuntend! (11 beoordelingen)
"Such a cute spot and perfect distance for walking to the beach, and cozy patio"
Beoordeeld op 5 aug 2026

Comfort Inn St Thomas
100 Centennial Ave Central Elgin ON
Volledig restitueerbaar
De prijs is € 77 per nacht van 18 okt tot 19 okt
€ 77
18 okt - 19 okt
inclusief belastingen en toeslagen
Verblijf bij dit hotel voor zakenreizigers in Central Elgin. Geniet van gratis ontbijt, gratis wifi en gratis parkeerplaatsen. Onze gasten zijn in hun beoordelingen ...

50Acre Farm w/Games Barn & Projection Room.
Port Rowan ON
Verblijf bij dit vakantiehuis voor families in Norfolk County. Geniet van gratis wifi, een fitnesscentrum en een tuin. De populaire attracties Backus Heritage ...
9,8/10 Uitzonderlijk! (23 beoordelingen)
"Great communication throughout. Impressive homeGreat games areaOne small hiccup but would definitely recommend this for larger groups with high expectations from your VRBO"
Beoordeeld op 18 aug 2026
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Controleer de beschikbaarheid van hotels in Port Burwell
Waar overnachten in Port Burwell
Vind de beste buurten in Port Burwell voor je favoriete activiteiten.

Centrum London
Centrum London staat bekend voor zijn keuze aan eetgelegenheden. Ga tijdens je verblijf ook even langs bij Centennial Hall en Grand Theatre.

Zuid-Londen
Zuid-Londen is een populaire bestemming voor zijn ruime keuze aan eetgelegenheden. Als je op zoek bent naar meer bezienswaardigheden en activiteiten, kun je een uitje naar Farquharson Arena of Hyland Cinema plannen.

Westminster
Westminster is populair door zijn ruime keuze aan eetgelegenheden. Breng ook een bezoek aan Westminster Ponds, een echte topbezienswaardigheid in de buurt.

North London
In North London zelf valt misschien niet erg veel te beleven, maar in de omliggende omgeving vind je bezienswaardigheden zoals Carling Arenas en Centennial Hall.






