Casa Rumi Guesthouse bevindt zich in Sopocachi, een wijk in La Paz, en ligt in de uitgaansbuurt. Kabelbaanstation Irpavi en Club de Golf La Paz zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Centro Cultural Japonés en Centro Cultural de España en La Paz bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hernando Siles-stadion of Urban Rush Bolivia. Bekijk onze reisgids voor La Paz
Pedro Salazar 676, 0002 La Paz, Bolivia, La Paz, 0002
In de buurt
Hernando Siles-stadion
7 min. rijden - 1.9 km
Catedral Metropolitana Nuestra Señora de La Paz
9 min. rijden - 2.6 km
Plaza Abaroa
1 min. wandelen - 0.1 km
Parque del Monticulo
2 min. wandelen - 0.2 km
Plaza del Estudiante
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Kabelbaanstation Sopocachi - 6 min. wandelen
Viacha Station - 27 min. rijden
La Paz (LPB-Internationale luchthaven El Alto) - 12 min. rijden
Restaurants
La Rufina
3 min. wandelen
La Capital Hamburguesas
2 min. wandelen
Pollos Copacabana Plaza Abaroa
2 min. wandelen
Salteñería El Hornito
4 min. wandelen
Café Ganalona
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa Rumi Guesthouse
Hotel in Sopocachi
Overweeg een verblijf bij Casa Rumi Guesthouse en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een speeltuin en een bibliotheek. Naast een wasserij en een open haard in de lobby, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, meertalig personeel en een waterkoeler
Een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Rumi Guesthouse bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 10 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Casa Rumi Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Rumi Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Rumi Guesthouse een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 11 per voertuig.
Waar staat Casa Rumi Guesthouse?
Dit hotel ligt in Sopocachi, vlak bij Plaza Abaroa en Parque del Monticulo. Ook Casa Museo Solon en Sopocachi Market liggen op 10 minuten wandelen. Kabelbaanstation Sopocachi ligt op 6 minuten wandelen en naar Estación Teleférico Avenida Poeta is het 11 minuten wandelen.