Gehele woning·Particuliere eigenaar
Kiyomizu Birodo-An
Dit vakantiehuis met een keuken ligt op 4 minuten stappen van Yasaka-altaar
Fotogalerie voor Kiyomizu Birodo-An





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

MIMARU Kyoto Kawaramachi Gojo
MIMARU Kyoto Kawaramachi Gojo
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 276 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Schoonmaakkosten: JPY 5000 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Shimizu Biroudo-An Kyoto
Shimizu Biroudo-An Private vacation home
Shimizu Biroudo-An Private vacation home Kyoto
Over deze buurt

478-4 Shimokawaracho Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto, 605-0825
In de buurt
Kodai-ji-tempel1 min. wandelen - 0.2 km
Yasaka-altaar3 min. wandelen - 0.3 km
Gion Corner4 min. wandelen - 0.4 km
Shijo-straat5 min. wandelen - 0.4 km
Kiyomizu Temple7 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
- Station Gion-shijo - 12 min. wandelen
- Station Higashiyama - 15 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 66 min. rijden
Restaurants
- 前田珈琲 高台寺店2 min. wandelen
- 特級ラーメン2 min. wandelen
- Hario Cafe Kyoto1 min. wandelen
- 京だんご 藤菜美高台寺店2 min. wandelen
- 広東旬菜一僖2 min. wandelen








