Gehele woning

Rinn Sanjusangendo

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Rinn Sanjusangendo

Tuin
Interieur
Traditionele resortwoning (Japanese Style) | Een kluis op de kamer, een bureau, gratis wifi, beddengoed
Voorkant accommodatie - avond/nacht
Traditionele resortwoning (Japanese Style) | Woonruimte | Flatscreentelevisie

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

1 badkamerMax. aantal: 331 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Rinn Sanjusangendo

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Je vindt er ook een receptieruimte. Dit vakantiehuis beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Er zijn gemakken als een wasmachine/droogkast en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een eigen tuin en een flatscreentelevisie.Wekelijkse schoonmaakservice.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van wasmachines/drogers en een kluis. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Diep bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Tandenborstel en tandpasta

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Gazon
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Wekelijkse huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Receptieruimte
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [13-24 Otsu-cho, Shimogyo-ku, Kyoto-shi 600-8181].
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is gesloten van 16 juli tot 31 december.

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Rinn Sanjusangendo House Kyoto
Rinn Sanjusangendo House
Rinn Sanjusangendo Kyoto
Rinn Sanjusangendou
Rinn Sanjusangendo Kyoto
Rinn Sanjusangendo Private vacation home
Rinn Sanjusangendo Private vacation home Kyoto

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Kyoto in het stadscentrum. Yasaka-altaar en Markt van Nishiki zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Kawaramachi-straat en Pontocho-laan. Kyoto Aquarium en Spoorwegmuseum van Kyoto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Meer vakantiehuizen in Kyoto
Kaart
588-3 Tatsumi-cho, Higashiyama-ku, Kyoto, Kyoto, 605-0945

In de buurt

  • Sanjusangen-do-tempel
    Sanjusangen-do-tempel
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Kyoto National Museum inclusief een plein
    Nationaal Museum van Kioto
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Kawaramachi-straat
    Kawaramachi-straat
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Kyototoren
    Kyototoren
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Kiyomizu Temple inclusief een tempel of gebedshuis en religieuze aspecten
    Kiyomizu Temple
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Shichijo - 5 min. wandelen
  • Metrostation Tofukuji - 12 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 59 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    5 min. wandelen
  • Söt Coffee Roaster Kyoto
    8 min. wandelen
  • Touzan バー
    5 min. wandelen
  • Cafe 33
    5 min. wandelen
  • CoCo壱番屋 京阪七条店
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rinn Sanjusangendo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Rinn Sanjusangendo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Rinn Sanjusangendo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Rinn Sanjusangendo?

Dit vakantiehuis ligt in Higashiyama, op 10 minuten wandelen van Sanjusangen-do-tempel en Kawaramachi-straat. Ook Kyototoren en Kiyomizu Temple liggen op 2 km afstand. Metrostation Tofukuji ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Gojo is het 21 minuten wandelen.

Beoordelingen over Rinn Sanjusangendo

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

8,0

Netheid

9,4

Locatie

8,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Woo Sung

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

교토여행을 좋게 만들어준 이유 중 하나

침구가 조금 더러웠음, 그 부분 빼고는 정말 모든게 좋았음. 가격 대비 최고. 중상급 료칸 온 듯. 다음에 교토를 또 간다면 여기서 연박을 해야겠다라는 생각이 들 정도로 너무 좋았음.
1 nacht verbleven in december 2018

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

It was great few days stay to get a taste of Japanese lifestyle. Recommend it for young couples, no children.
3 nachten verbleven in november 2018

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Townhome was cute. The google map link may need to be updated though as it was not showing up at all and had to use nearby landmark input to find the house. Other than that it was very nice and charming.
1 nacht verbleven in mei 2018

8/10 – Goed

Bad Luck Guy

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Communicating with the front desk staff is quiet hard, because of their bad English. And, they had directed us to take a wrong bus to the house. That wasted us a lot of time and money in our Kyoto trip. Other things about this house is fine.
2 nachten verbleven in april 2018

6/10 – Redelijk

Yayu

Positief: Netheid

A perfect stay if visit on a cooler season

The newly constructed machiya is exactly what you see on the images. It is rather compact (because of the partitions) and it is only recommended for a couple. Were transported to the machiya by 2 staff from the Rinn's reception. Both staff had no clue on the exact location of the machiya. It was no joke to walk in a 5°c rainy 9pm with an elderly in search of the machiya. I was really amazed especially the male staff had no sense of urgency to search for (where is the Japanese culture?). The machiya comes with really thin wall and thin roof. I could hear the rain drops from the roof. I could also hear from the neighbours however it was generally quiet. The only concern is the thin wall in which the machiya was always at less than 5°c. It was really cold (I was frozen) especially at wee hours.
5 nachten verbleven in maart 2018

10/10 – Uitstekend

Thu

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great experience! Love it!

We were very glad to find and stay at this place. It was such a great experience to stay in a Japanese house. The location is very convenient. The neighborhood is very clean and quiet. There's a big temple right next to it and the metro station is about 10 min. walk. The house is very new and clean. Big enough for 2 people. We loved the Zen garden in the back and the bathroom. It was so relaxing to sit in the hot tub looking out to the garden. The mattresses were very comfortable. Although we slept on the floor, we couldn't feel the hard floor. The staff at Rinn was very friendly and helpful. If we ever come back to Kyoto, we will def. stay at this place again.
2 nachten verbleven in oktober 2017