Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
RESI STAY Tomaroka Mongakucho
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een eigen tuin. Geniet van vloerwarming en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en kookplaat.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een espressoapparaat en een kluis. Elke kamer heeft een balkon. Alle bedden hebben donsdekens. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, pantoffels, een toilet met elektronische bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een rijstkoker.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Auto niet vereist
Gezinsvriendelijk
Babybed: JPY 12.000 per verblijf
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Vloerverwarming
Entertainment
Lcd-tv van 40 inch
Buiten
Balkon
Gazon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [5F 544-2 Higashishiokouji-cho, Shimogyou-ku, Kyoto city, Kyoto].
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinformatie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan JPY 12000 per verblijf.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: JPY 10000 per verblijf
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: JPY 43000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 9 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: JPY 43000 (enkele reis)
Toeslag voor babybed: JPY 12000 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
RESI STAY Tomaroka Mongakucho House Kyoto
RESI STAY Tomaroka Mongakucho House
RESI STAY Tomaroka Mongakucho Kyoto
RESISTAY Tomaroka Mongakucho
RESI STAY Tomaroka Mongakucho
RESI STAY Tomaroka Mongakucho Kyoto
RESI STAY Tomaroka Mongakucho Private vacation home
RESI STAY Tomaroka Mongakucho Private vacation home Kyoto
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Shimogyo, een wijk in Kyoto, en ligt vlak bij een metrostation. Nishihonganji-tempel en Kyototoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Kyoto Aquarium en Shoseien Garden. Ook Tempel Higashi Honganji en To-ji-tempel zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 101 min. rijden
Restaurants
瓢斗 京都駅前本店
3 min. wandelen
TRATTORIA M KYOTO
4 min. wandelen
和・にち
5 min. wandelen
小籠包包伸一
4 min. wandelen
Ayatana
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij RESI STAY Tomaroka Mongakucho?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij RESI STAY Tomaroka Mongakucho?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij RESI STAY Tomaroka Mongakucho van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 496, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij RESI STAY Tomaroka Mongakucho inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij RESI STAY Tomaroka Mongakucho uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt RESI STAY Tomaroka Mongakucho een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van JPY 43000 per voertuig.
Waar staat RESI STAY Tomaroka Mongakucho?
Dit vakantiehuis ligt in Shimogyo, op 10 minuten wandelen van Nishihonganji-tempel, Kyototoren en Kyoto Aquarium. Ook Tempel Higashi Honganji en Shoseien Garden liggen op 15 minuten wandelen. Station Gojo ligt op 11 minuten wandelen en naar Treinstation Umekoji-Kyotonishi is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen over RESI STAY Tomaroka Mongakucho
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
18
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 26 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 26 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
9,4
Netheid
8,2
Locatie
8,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Elliot
7 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Elliot
2 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Luis
Reisde met familie
10 jun 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The house is not what it seems. I do not recommend at all. The property wasn’t clean. Assitant is not great at all.
Luis
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Jerome
Reisde met familie
1 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet clean property that gives you some traditional Japanese experience. The bed mats though authentic, were a bit uncomfortable but overall excellent spot.
Jerome
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
20 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We appreciated the heated bathroom feature, the comfortable tatami beddings, clean bed linens and pillow, the thoughtful amenities within the house, the convenience of this location to accessing the train terminal and other local business. We did not appreciate the street noise coming through the gaps in the front windows and walls at the front of house.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
23 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A tradional style property in an excellent location. Modern bathroom/ toilet with a functional kitchen.
Not in the middle of the tourist areas so travel needed but buses are good
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Brian
27 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay
Lovely stay in this property. Staff were very helpful when checking in, with complimentary drive from check-in location to property. Located on a quiet side-street.
Brian
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Elmar
28 mrt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect.
Local living with a kitchen and plenty of space.
Elmar
2 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a wanderful experience in Kyoto. Wonderful place and wonderful service.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2017
8/10 – Goed
Mary
4 sep 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Mary
4 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
John, NYC
4 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Traditional beautiful home
after a long train ride, the reception and check in by the train station was flawless. Walking the 12-15 minutes with a baby and carriage, suitcases, playpen, etc for my daughter, her boyfriend and baby wasnt the easiest. But when we opened the doors and went into the home, a huge smile came upon our faces. It was perfect. Everything that was listed online and more. Comfortable. Great instructions. Modern. Simple to cook in the mornings and then spend the days out exploring the wonderful city of Kyoto. The neighborhood was simply amazing. We would certainly stay there again and have recommended it to other family members.
John
4 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
K, HK
16 jan 2018
Positief: Netheid, comfort kamer
GOOD BUT A LIL BIT IN WINTER。
K
4 nachten verbleven in januari 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The place was nice and clean. We enjoyed the traditional Japanese setting it offered. Spacious for the three of us.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very well organised and great location
Loved the place very comfortable for the four of us, great location
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
hae, tokyo
12 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
교토역에서 가까운 가족과 함께 지내기 좋은 숙소
교토역에서 가까운 위치 (도보 약 12분)이고 깔끔한 일본집입니다. 다만 침실이 있는 2층을 오르락내리락하는 계단이 급하여 아이가 있는 경우 신경이 많이 쓰이네요. 어린 애기들의 경우 베이비 게이트 같은 장비를 설치할 수 있으면 더 좋을 것 같습니다.
일본집이 겨울에 춥긴하지만 1층에 바닥 난방이 설치되어 있고 에어컨 난방을 이용할 수 있어 따뜻하게 날 수 있습니다. 꼭 다시 묵고 싶은 숙소입니다.
hae
2 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Keris
29 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good value hotel and local living experience
we stayed for 3 nights. the place was clean and comfortable. 15 minutes walk to Kyoto station. The only thing I would like to point out is that the staircase is rather steep, which elder people might find tricky. Overall we love this house and highly recommend it to everyone.
Keris
3 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Peter, Toronto
23 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel close to station
Very comfortable and clean
Noise insulation is not perfect
Peter
2 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
sue, chicago
11 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
quiet neighborhood in kyoto
we loved the guest house. located just 3 blocks from train station. loved the residential neighborhood, including the person clacking wood blocks together to remind the neighborhood to put out their candles. such a cool tradition that is still in place today. the house was spacious and comfortable for our family of 4. loved the traditional features mixed with the modern features of the home.
sue
10/10 – Uitstekend
Linlin
28 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location lovely house
We absolutely enjoyed our stay. This place was easy to find and only 5 minutes to local restaurants and a 7/11 store, and 10 minutes walk to Kyoto station.
The house is clean and well equipped. The customer service is so friendly and helpful. The only thing I would like to point out is that the staircase is rather steep, which elder people and young kids might find tricky. Overall we love this house and highly recommend it to everyone.
Linlin
8/10 – Goed
Siew Thin
2 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A clean and well contained house.
Its a very nice and comfortable house. However, the rooms are located on the 2nd floor, we had to climb a flight of rather steep stairs to reach the room. The only toilet is on the ground floor, going to the toilet at night is a little challenging.
Siew Thin
8/10 – Goed
Shikin
24 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
we stayed for 3 nights. the place was clean and is especially helpful since we cook simple dinners at night. it is in a quiet vicinity and just a few minutes walk from Kyoto station. it seems far but with public transport, it's actually easy to move around. It's very well equipped too. Just nice for our family of 5.
Shikin
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
很好的民居体验。就是房间隔音差,晚上睡觉街上开过的车子就显得很吵了。
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Stephen, Calgary, Canada
28 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice ryokan-type room
This place was the nicest place our family stayed in Japan. This was a traditional type of place with a lot of modern upgrades. We really enjoyed the space and the separate living quarters and the washrooms were impeccable. Recommend this to anyone! Just a short walk from Kyoto station, very easy to transport with bags.