Gehele woning

RENGE-An

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor RENGE-An

Veranda
Traditioneel huis, 2 slaapkamers (Private Vacation Home) | 2 slaapkamers, een bureau, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Traditioneel huis, 2 slaapkamers (Private Vacation Home) | Dineerruimte
Traditioneel huis, 2 slaapkamers (Private Vacation Home) | Badkamer | Een aparte badkuip en douche, gratis toiletartikelen, een haardroger
Dineerruimte

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Gehele woning

2 slaapkamersMax. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

RENGE-An

Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een wasserij, maar ook een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van pantoffels en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een bidet, een toilet met elektronische bidet en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (JPY 700 per dag)

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Bakplaat
  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 4 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor parking in de buurt: JPY 700 per dag (op 350 meter afstand; 24 uur open)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

RENGE-An Kyoto
RENGE-An Private vacation home
RENGE-An Private vacation home Kyoto

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Kyoto in het stadscentrum. Kawaramachi-straat en Shijo-straat zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Biwameer en Arashiyama Bamboebos. Kyoto Aquarium en Spoorwegmuseum van Kyoto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Meer vakantiehuizen in Kyoto
Kaart
624-4 Shinkawaracho Nishigumi, Higashiyama-ku, Kyoto, Kyoto, 605-0961

In de buurt

  • Sanjusangen-do-tempel
    Sanjusangen-do-tempel
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Kyoto National Museum inclusief een plein
    Nationaal Museum van Kioto
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Kawaramachi-straat
    Kawaramachi-straat
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kiyomizu Temple inclusief een tempel of gebedshuis en religieuze aspecten
    Kiyomizu Temple
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Chishaku-in-tempel
    6 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Shichijo - 7 min. wandelen
  • Metrostation Tofukuji - 11 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 56 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    7 min. wandelen
  • Touzan バー
    5 min. wandelen
  • Cafe 33
    5 min. wandelen
  • CoCo壱番屋 京阪七条店
    5 min. wandelen
  • ラーメンの坊歩
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij RENGE-An?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij RENGE-An inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij RENGE-An uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat RENGE-An?

Dit vakantiehuis ligt in Higashiyama, op 10 minuten wandelen van Sanjusangen-do-tempel en Kawaramachi-straat. Ook Kyototoren en Kiyomizu Temple liggen op 2 km afstand. Metrostation Tofukuji ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Kujo is het 22 minuten wandelen.

Beoordelingen over RENGE-An

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

5,0

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Thomas

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Great place in Kyoto for five

Nice, spacious location with good accessibility to public transport getting you everywhere in Kyoto you want to see. We went as family of four but it fits five with ease.
3 nachten verbleven in juli 2024

6/10 – Redelijk

Niall

1 nacht verbleven in juni 2024

4/10 – Matig

SHUICHI

Reisde met familie
Negatief: Netheid, comfort kamer

備品が不十分

テレビですが、BSおよびCSが、映らず。 また、アメニティですぎ、歯ブラシ、カミソリなども無く、困りました。 また、台所用品は、ザルなどがなく、 不便でした。
1 nacht verbleven in maart 2020