Gehele woning
Kanade GionRokuhara
Fotogalerie voor Kanade GionRokuhara





Beoordelingen
4,0 op 10 –
Gehele woning
1 badkamerMax. aantal: 440.0 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Tsukikusa-an
Tsukikusa-an
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 8 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Schoonmaakkosten: JPY 7000 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
kanade gionrokuhara Kyoto
kanade gionrokuhara Private vacation home
kanade gionrokuhara Private vacation home Kyoto
Over deze buurt

581-4 Kojimacho Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto, 605-0858
In de buurt
Kenninji-tempel3 min. wandelen - 0.3 km
Kiyomizu Temple7 min. wandelen - 0.6 km
Gion Corner7 min. wandelen - 0.7 km
Yasaka-altaar9 min. wandelen - 0.8 km
Gion Shirakawa-gebied12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Station Kiyomizu-gojo - 11 min. wandelen
- Station Higashiyama - 20 min. wandelen
- Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 106 min. rijden
Restaurants
- 油そば ねこまた2 min. wandelen
- Local Sake and Beer Stand 3365 min. wandelen
- Loose Kyoto4 min. wandelen
- サンチャゴゲストハウス京都 / サンチャゴカフェ3 min. wandelen
- ICHiMARU53 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Kanade GionRokuhara
Beoordelingen
4,0








