Rooms by Rocana ligt in Pekan Melayu, een wijk in Kuantan. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Kuantan Recreatieparken en Gelora Park. Daarnaast kun je ook Heroes Museum en Museum of Contemporary Art bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Kuantan
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoeveel kost een verblijf bij Rooms by Rocana?
Vandaag, 10 okt. 2026, kost een verblijf bij Rooms by Rocana van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 28, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Rooms by Rocana inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rooms by Rocana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Rooms by Rocana?
Dit hotel ligt in Pekan Melayu, op 5 minuten wandelen van Kuantan City Mall en East Coast Mall. Ook Stadium Darul Makmur en Masjid Negeri liggen op 2 km afstand.