Globtroter Guest House bevindt zich in Oude stad van Krakau, een wijk in Krakau, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een treinstation. Kasteel Wawel en Fabryka Oskara Schindlera zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die willen shoppen, kunnen dat bij Rynek Główny. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Marshal Józef Piłsudski-stadion of Stadion Wisly. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals het maken van een rondvaart of segwayverhuur/tours. Buitenpret gegarandeerd dus! Bekijk onze reisgids voor Krakau
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Tram Stop - 9 min. rijden
Internationale luchthaven Johannes Paulus II Kraków-Balice (KRK), Balice, Polen - 34 min. rijden
Restaurants
Gościnna Chata
1 min. wandelen
Morskie Oko
1 min. wandelen
Free Pub
2 min. wandelen
AntyCafe
2 min. wandelen
Charlotte - Chleb i Wino
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Globtroter Guest House
Pension vlak bij Rynek Główny
Globtroter Guest House ligt in de buurt van Kasteel Wawel en verwent gasten met een tuin, een wasserij en een businesscentrum. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en rookvrije accommodatie
Een pool- of biljarttafel, wasservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een verticale tuin, een tafeltennistafel en een vergaderruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Globtroter Guest House zorgen voor volop comfort dankzij luxe beddengoed en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 300 km afstand
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Tafeltennis
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice op verzoek
Turndownservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
30 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
3 etages
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Gebouwd in 1900
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Plantenmuur
Rookvrije accommodatie
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Uitgebreid recyclingbeleid
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Betaalfilms
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 08.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is van zondag t/m donderdag geopend tussen 08.00 uur en middernacht, en van vrijdag t/m zaterdag tussen 08.30 uur en 08.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van PLN 60 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan PLN 50.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: PLN 149 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor huisdieren: PLN 60 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 08.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: PLN 50.0 per nacht
Wastoeslag: PLN 60
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Globtroter
Globtroter House
Globtroter House Krakow
Globtroter Krakow
Globtroter Guest House Hotel Krakow
Globtroter Guest House Guesthouse Krakow
Globtroter Guest House Guesthouse
Globtroter Guest House Krakow
Globtroter Guest House Kraków
Globtroter Guest House Guesthouse
Globtroter Guest House Guesthouse Kraków
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Globtroter Guest House?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van PLN 60 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Globtroter Guest House?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij Globtroter Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 5 mei 2026 min. € 49, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Globtroter Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen middernacht en 08.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Globtroter Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Globtroter Guest House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van PLN 149 per voertuig.
Waar staat Globtroter Guest House?
Dit pension ligt in Oude stad van Krakau, op 5 minuten wandelen van Planty-park en Rynek Główny. Historisch Museum van Krakau en Floriańska-straat liggen op enkele stappen afstand. Station Kraków Główny ligt op 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Globtroter Guest House
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 207 van 344 beoordelingen
10 - Uitstekend
207
Gastenscore: 8 - Goed. 111 van 344 beoordelingen
8 - Goed
111
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 344 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 344 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 344 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Agnieszka
27 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Afstand, sfeer vriendelijke personeel
Agnieszka
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Pirjo
9 jan 2024
Pirjo
4 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik kom vaker in krakau heb wel wat hotels gezien maar deze vonden wij de beste in het centrum van krakau maar als je in het hotel bent is het heerlijk rustig goedkoop leuk hotel
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Klaas Folkerts, Rotterdam
28 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uniek plekje
Erg leuke plek aan een binnenhofse midden in de stad. Leuke sfeer ook. De minpunten neem je dan voor lief. ( gorgelende leidingen in de nacht).
Klaas Folkerts
10/10 – Uitstekend
Theo K, Nederland
12 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Toplocatie en uitstekende service
Perfecte plek om de stad te verkennen en excursies te maken
Theo K
8/10 – Goed
miho
1 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
洗面所とシャワー室は広いですが暖房が無いので寒いでした。
miho
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tracy
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location just 5 min from the main square. Lots of options for dining and drinking literally next door. Room was clean, nothing fancy but the ambience of cute and quaint just adds the whole international experience. Staff was friendly and helpful! FYI no lift so there's at least 2 flights of stairs, but the staff offer to help with luggage. Set back from the hustle and bustle, there is a restaurant that has outdoor seating beside the hotels lovely courtyard, you'll hear the louder customers but it closes at 10pm so it was very quiet after that. All in all a lovely stay, and I'd stay again.
Tracy
7 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Noah
Reisde met partner
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place in central Kraków without it being surrounded by noise and with a sweet and home like feel.
Noah
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Darrell
Reisde met een groep
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great guest house.no lifts though.staff brilliant.rooms perfect for what i needed.tea & coffee in room.
Bania luka nextstore (polish wetherspoons).very close to the square.
Darrell
5 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Cédric
Reisde met partner
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons passer 5nuits là bas rien a dire personnel tres accueillant et tres gentil
Endroit tres bien située ( grande place tramway ...) je vous le recommande
Cédric
5 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Teri
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location in city center great staff nothing fancy but clean and all you need unless you want fancy
Teri
8 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ann
Reisde met familie
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were super friendly and helpful
Ann
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Eduardo Urdiales
Reisde met familie
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amplio y muy bien situado
Eduardo Urdiales
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Annie
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean, enough of hot water and pressure from shower. Well heated in the room during Winter. Keetle and tea available in your room. Common fridge available. Quiet and peaceful room during night time. Close from everything. Staff was nice and welcoming.
The only thing is that there is soap but is the same soap for your hands-hair-body. So bring your own shampoo and conditioner if you don’t want to use the 3 in 1 soap.
Annie
6 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Helen Lesley
Reisde met familie en kleine kinderen
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean.
Helen Lesley
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Avneesh
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful location and fantastic staff.
Avneesh
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
julie
Reisde met familie
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location for our stay, so close to the main square.
We received a friendly welcome and were shown to our room by the receptionist (all of the staff were nice)
Room was spotlessly clean, warm and cosy. The beds were comfy (extra pillows available on request)
Shower was hot and powerful.
We were allowed to leave our bags there after check out, this was really helpful as our flight wasn’t until the evening.
The decor is a little dated/quaint but that had no impact whatsoever on our stay.
julie
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Adam
9 feb 2026
Adam
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Anna
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Værelset var godt i forhold til prisen. Ligger helt centralt.
Anna
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Bo
10 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Lovely. Needs microwave to heat up food or fridge can feel pointless. Two sets of keys would be nice when traveling as a couple.
Bo
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jyo
6 jan 2026
Jyo
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ana Clara
Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Equipe extremamente gentil. Quarto limpo e espaçoso, muitissimo bem localizado.
Ana Clara
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Julie
Reisde met partner
3 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
The Globtroter is in a great location, minutes from the main square, which we loved. The staff are really helpful, the rooms are big, very clean & warm, and the shower was powerful and worked well. Rooms also have access to a fridge which is handy. We were on the top floor so there were lots of stairs, not really a problem for us as we only walked down once to go out, then up once at the end of each day ... so much to see & do in Krakow and no need to go back to the hotel in the day! If we come back to Krakow we will definitely stay here again
Julie
5 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Marie
Reisde met familie
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel etait vraiment a l ecoute. Il a manqué des volets aux fenetres car le soleil entrait tot le maton