Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Faros Hotel Old City - Special Class in Sultanahmet bevindt zich vlak bij het vlonderpad en bij een trein-/metrostation. Jachthaven van Ataköy en Haven van Kadıköy zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Bosporus en Florya Beach. Ga naar Vodafone Park om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Expocentrum van Istanbul, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Istanbul
Divan Yolu Caddesi No:68, Sultanahmet/Fatih, Istanbul, Istanbul, 34122
In de buurt
Sultanahmet-plein
3 min. wandelen - 0.3 km
Blauwe moskee
3 min. wandelen - 0.3 km
Basilica Cisterne
5 min. wandelen - 0.5 km
Grand Bazaar
7 min. wandelen - 0.6 km
Hagia Sophia
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Sultanahmet - 2 min. wandelen
Station Sirkeci Marmaray - 10 min. wandelen
Luchthaven Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - 64 min. rijden
Restaurants
McDonald's
1 min. wandelen
Starbucks
1 min. wandelen
Türk Ocağı Kültür ve Sanat Merkezi
1 min. wandelen
Sultanahmet Cafe & Restaurant
1 min. wandelen
Çiğdem Pastanesi
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Faros Hotel Old City - Special Class
Hotel vlak bij Sultanahmet-plein
Faros Hotel Old City - Special Class bevindt zich op loopafstand van Blauwe moskee en Hagia Sophia en biedt een gratis ontbijtbuffet, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Faros Restaurant, serveert lunch en diner. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een kruier/portier en een lift
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Faros Hotel Old City - Special Class hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 50 per nacht)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 50 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Faros Restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
4 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Lcd-tv van 85 cm met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 290 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren (openlucht): EUR 50 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 50 per nacht (op 300 meter afstand)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 10267
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Faros Sultanahmet Special Class
Faros Old City Special Class Hotel Istanbul
Faros Old City Special Class Hotel
Faros Old City Special Class Istanbul
Faros Old City Special Class
Faros Old City Hotel Istanbul
Faros Old City Hotel
Faros Old City Istanbul
Faros Old City
Istanbul Faros Hotel
Faros Hotel Old City Istanbul
Faros Hotel Sultanahmet Special Class
Faros Hotel Old City
Faros Old City Istanbul
Faros Hotel Old City Special Class
Faros Hotel Old City - Special Class Hotel
Faros Hotel Old City - Special Class Istanbul
Faros Hotel Old City - Special Class Hotel Istanbul
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Faros Hotel Old City - Special Class?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Faros Hotel Old City - Special Class?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij Faros Hotel Old City - Special Class van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 50 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Faros Hotel Old City - Special Class inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Faros Hotel Old City - Special Class uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Faros Hotel Old City - Special Class een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 290 per voertuig.
Waar staat Faros Hotel Old City - Special Class?
Dit hotel ligt in Sultanahmet, op 10 minuten wandelen van Sultanahmet-plein, Grand Bazaar en Hagia Sophia. Ook Blauwe moskee en Bosporus liggen op 2 km afstand. Station Sultanahmet ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Cemberlitas is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Faros Hotel Old City - Special Class
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 266 van 607 beoordelingen
10 - Uitstekend
266
Gastenscore: 8 - Goed. 216 van 607 beoordelingen
8 - Goed
216
Gastenscore: 6 - Redelijk. 82 van 607 beoordelingen
6 - Redelijk
82
Gastenscore: 4 - Matig. 29 van 607 beoordelingen
4 - Matig
29
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 607 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
8/10 – Goed
MARIAM
Reisde met familie
21 jul 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed
MARIAM
5 nachten verbleven in juli 2022
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
9 okt 2021
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
zeer slecht!
1 een woord slecht, ga hier nooit heen, zeer slecht onderhoud, zeker niet geluiddicht, je trilt in je bed als je de suite hebt
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
2 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing!! Many thanks to the staff :) They gave us a lot of information on the sights to see
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
15 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuk hotel met vriendelijk personeel!
Hotel ligt centraal en vlakbij een aantal bezienswaardigheden. Ze zijn op loopafstand te vinden of anders met de tram. Het hotel heeft hele lieve, vriendelijk en behulpzame personeel. Dit hotel is zeker een aanrader!!!
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in mei 2018
6/10 – Redelijk
Ilker, Enschede
5 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Leuk hotel, dichtbij bezienswaardigheden.
Goed te bereiken met het openbaar vervoer.
In en uitchecken snel en makkelijk.
Ik had een grote kamer (35m2), is wel prettig.
Ontbijt is erg minimaal.
Kamers zijn wel schoon, maar vertonen enkele mankementen.
Ilker
6 nachten verbleven in februari 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gezellige hotel in drukke omgeving grandbazar 4 min in loop afstaand
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
sevim, amsterdam
22 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Verbinding met tram was prettig
İk vond het een mooie hotel erg schoon kamer en de straat met winkels vond ik erg mooi.
Volgende keer zou ik met mijn gezin willen gaan.
İk was nu met 3 vriendinnen en zij Warren ook zeer tevreden over de ligging van het hotel.
sevim
7 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel alleeen slecht wifi.
Heel slecht wifi. Ze krijgen een nieuwe aan sluiten ze zijn daar druk mee bezig.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in november 2017
4/10 – Matig
M, Haarlem
8 nov 2017
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Weekje Istanbul
Het hotel ligt centraal bij veel bezienswaardigheden. Zeker een pluspunt. Daarentegen de kamercomfort is een verbeterpunt. Kamer zeer klein voor 3 personen. Daarnaast konden we geen Turkse kanalen bekijken. Ontbijt kan je tegen betaling bijboeken, niet gedaan = geen oordeel hierover.
M
5 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
memo, aslan
29 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central ligging .goed
Leuk hotel centrale ligging.gastvrijheid.openbaar vervoer dichtbij
memo
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 mrt 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel midden in het oude centrum
Leuk hotel aan de hoofdstraat gezellig buiten terras met restaurant o loopafstand van bezienswaardigheden
Aardig personeel
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
6 nov 2016
Negatief: Netheid, comfort kamer
dit is geen 4 ster hotel
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Cebrail K.
12 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service
Super vakantie met vrienden
Hotel is heel goed gelegen. Fastfood ketens aan de overkant. personeel aardig en helpt graag. Hotelkamer was ruim genoeg en werd elke dag goed schoongemaakt. Eten hotel is wel wat prijzig maar onwijs lekker en proffesioneel als verblijfende krijg je 15 korting op eten. Omgeving hotel is wel heel duur dus ik raad aan om geld ergens anders te wisselen en aankopen ergens anders tedoen. Voorderest prima hotel ben tevreden zou er weer naartoe gaan
Cebrail K.
6/10 – Redelijk
Rob, Koekange
18 mei 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Faros hotel Istanbul
Ligging van het hotel is goed. Mensen zijn heel behulpzaam, maar het was allemaal een beetje oud. Douche ging van koud naar warm en weer terug.
de faciliteiten waren allemaal wel aanwezig voor een 4 sterren hotel, maar de uitstraling en staat is eerder 2 a 3 sterren.
Rob
8/10 – Goed
Verhagen
14 dec 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Perfecte ligging voor prima hotel
Tweede keer dat wij hier zijn. De perfecte ligging zorgde er voor dat wij niet verder hoefde zoeken. De kamer voor onze drie al wat oudere kinderen was erg ruim en zo ook onze naast gelegen kamer. Prima voorzieningen.
Vanuit dit hotel zit je midden in het leven van oud Istanbul en bij terugkomst kan je nog even naborrelen op het terras.
Een aanrader dus!!
Verhagen
10/10 – Uitstekend
Savas
26 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Super
Super leuk, kan niet beter....... Super super super
Savas
6/10 – Redelijk
Cornelis, Nederland
18 okt 2014
Positief: Personeel en service
Redelijk hotel voor paar dagen Istanbul
Dit hotel ligt zeer gunstig tov alle plekken in de oude stad. Voldende eetgelegenheden in de buurt. De tram stopt prakstich voor de deur en die heb je nodig om bv naar de niuwe stad te gaan. Het is zeker geen 4 sterren hotel, gewoon een 3 steren hotel. Kamers zien er netjes uit maar niet bijzonder. Personeel is vriendelijk en behulpzaam.
Cornelis
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 dec 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed hotel, prima ligging
Prima hotel, goede aansluiting, middenin oude centrum en alles op loopafstand
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Verhagen
10 okt 2012
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prima hotel op een perfecte locatie
Voor een weekeinde in Istanbul het Faros hotel geboekt vanwege de ligging. Maar in alle opzichten is dit een prima hotel. Bij binnenkomst een warm welkom door de Franse gastvrouw die ook iedere morgen bij het ontbijt even een babbeltje komt maken. Hierbij kan ze je adviseren over je geplande activiteiten.
Wij hadden een kamer op de vierde verdieping. Deze hebben een balkon met een goed uitzicht over de bezigheden in de drukke straat. Vanaf onze balkon hadden we zelfs uitzicht op de Hagia Sofia. De badkamers zijn een beetje aan de tijd, maar wel netjes, schoon en van alle behoeften voorzien. Altijd goed warm water een een zeer prettige douche.
Opvallend is dat je op de kamer geen last hebt van het drukke verkeer en de jammerende moskeeën.
Het ontbijt is voldoende uitgebreid en is vers. Het is mogelijk om van het restaurant te genieten maar deze is wel erg aan de prijs. Maar in de directe omgeving zijn meer dan restaurants genoeg om uit te kiezen.
Het hotel heeft een perfecte ligging tussen de grote bezienswaardigheden. Voor de rest van Istanbul stap je binnen een 100 mrt op de tram om Istanbul door te reizen.
Verhagen
6/10 – Redelijk
Ella, Den Haag, Nederland
8 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
great location
The location of this hotel is great, but then I mean really great. Staff is frendly and helpful. They have nice restaurant and we will recomend to try traditional Turkish dinner (meet cooked in a clay oven).
To bed that this hotel try to save some money (or to earn) by giving they guests old towels, bed coffee and cheap shampoo.
Ella
10/10 – Uitstekend
Wim, Amsterdam, Nederland
10 mei 2010
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
faros hotel uitstekende basis voor een bezoek aan Istanbul
We hadden het dak appartement met z'n vieren en hebben daar een goede tijd gehad. We misten een koelkast op de kamer maar toen we weggingen kwamen ze ook verbouwen en ik begreep dat dat geregeld werd.
Een zitje op het dak, dat een fantastich uitzicht heeft zou ook fijn zijn.
Ontbijt helemaal in orde, het bood een goede basis voor de intensieve dagen in de stad
Wim
8/10 – Goed
B, Maarssen
16 jun 2009
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel en locatie
Prima hotel, goede service, uitgebgreid ontbijt, badkamer zeer klein maar schoon en alles doet het, bedden zeer hard, wel goede kussens, airco, restaurant heel goed en aardige bediening
B
10/10 – Uitstekend
Allen, Mankato
Reisde met familie
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is in a nice location close to many of the tourist attractions. Tram is right in front of the hotel. The staff were so friendly and helpful.
Allen
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Keith, Valley Center
Reisde met partner
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property central to everything, able to walk to most areas. Breakfast a plus. Only negatives, ac needing work (Staff aware)
Keith
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Rel
Reisde met familie en kleine kinderen
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten