HESTA Hakone ligt in Motohakone, een wijk in Hakone. Trek de natuur in bij Lake Ashi en Gora-park. Bezoek Hakone Kowakien Yunessun en Fuji-safaripark als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Fuji-autosnelweg of kies voor een avondje uit bij Fujisan Juku no Mori-amfitheater. Bekijk onze reisgids voor Hakone
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Spa
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Het openbare badhuis is geopend van 16.00 uur tot 23.00 uur
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Yukata (Japanse zomerkimono)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Aparte gemeenschappelijke badkamer
Pantoffels
Toilet met elektronisch bidet
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 20
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf op basis van halfpension hebt geboekt, dien je voor 18.00 uur in te checken als je wilt dineren.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Handdoektoeslag: JPY 220 per persoon, per nacht (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten met tatoeages mogen de openbare baden ter plaatse gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
HESTA Hakone Hakone
HESTA Hakone Guesthouse
The Grand Resort Hakone
HESTA Hakone Guesthouse Hakone
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HESTA Hakone?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HESTA Hakone?
Vandaag, 29 apr. 2026, kost een verblijf bij HESTA Hakone van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 44, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij HESTA Hakone inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij HESTA Hakone uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat HESTA Hakone?
Dit pension ligt in Motohakone, op 2 km afstand van Sengokuhara-onsen en Lake Ashi. Ook Hakone-piratenschip en Bezoekerscentrum van Hakone liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over HESTA Hakone
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,0
Voorzieningen
7,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 155 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 51 van 155 beoordelingen
8 - Goed
51
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 155 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 155 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 155 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Soedis
28 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Soedis
2 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
andrew
Reisde met familie
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I only we didnt like was we only had 1 night to enjoy it. We wished we had more time to stay longer. It was so close to everything we wanted to do. Great isakaya with beautiful food just a short walk down the hill. It was great.
andrew
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Karina
5 apr 2026
Karina
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Porter
2 apr 2026
Porter
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Arie
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel excelente para quienes quieren ver el amanecer en el lago. Estacionamiento de fácil acceso y personal muy amable.
La habitación es espaciosa y limpia.
Arie
3 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Aissatou
13 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Aissatou
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Sau Chu Candy
Reisde met partner
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客房寛闊丶温暖丶整齊,大浴場每日開放2次,有小買機供飲品或食物,職員親切,有免費泊車。
Sau Chu Candy
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
María, Hermosillo
Reisde met partner
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten