Particuliere eigenaar
Good vibes only" guest house between Royan and Saintes
Plattelandsaccommodatie voor families in Grézac, met een buitenzwembad
Fotogalerie voor Good vibes only" guest house between Royan and Saintes





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Grézac, Charente-Maritime
In de buurt
Plage de Saint-Georges-de-Didonne14 min. rijden - 15.3 km- Fun Family Bowling11 min. rijden - 13.3 km
- Saujon Thermale Baden12 min. rijden - 13.5 km
- Spa Thermal Philae12 min. rijden - 13.2 km
- Grottes du Régulus et des Fontaines13 min. rijden - 14.6 km
Lokaal vervoer
- Station Saujon - 11 min. rijden
Restaurants
- Auberge du Moulin9 min. rijden
- L'Ane Culotte11 min. rijden
- Restaurant Le Presbytère9 min. rijden
- Geslin Maurice11 min. rijden
- Le Bistrot du Port14 min. rijden
Over deze accommodatie
Good vibes only" guest house between Royan and Saintes
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.