The Regent Apartments bevindt zich in Surfers Paradise, een wijk in in Gold Coast, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Cavill Avenue en Pacific Fair Shopping Centre zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Currumbin Wildlife Sanctuary en Wet'n'Wild Gold Coast. Ook Surfers Paradise Beach en Gold Coast Convention and Exhibition Centre zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals walvissen spotten. Bekijk onze reisgids voor Gold Coast
Gold Coast, QLD (OOL-Coolangatta) - 35 min. rijden
Restaurants
Horizon Sky Dining
11 min. wandelen
26° & Sunny
9 min. wandelen
Social House
8 min. wandelen
Waves Buffet Restaurant
8 min. wandelen
Relish Restaurant & Bar
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Regent Apartments
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een sauna. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een bubbelbad, een outdoor tennisbaan en hulp bij uitstappen/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Maak na een lange dag gebruik van je lcd-televisie met kabelzenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een balkon. Wekelijkse schoonmaakservice.
The Regent Apartments heeft 13 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke lcd-televisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een draagbare ventilator. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een outdoor tennisbaan en een sauna.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttle van/naar het pretpark (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: AUD 30 per nacht
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Outdoor entertainmentgebied
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Comfort
Draagbare ventilator
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een treinstation
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
Dingen om te doen
Outdoor tennisbaan
Pretpark in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
13 units
16 etages
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: AUD 60.00
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 17.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 12.00 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 30.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 7.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 500 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: AUD 60.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor babybed: AUD 7.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: AUD 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 23.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt The Regent Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Regent Apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Regent Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Tegen een bedrag van AUD 60.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Regent Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat The Regent Apartments?
Dit aparthotel ligt in Surfers Paradise, op 15 minuten wandelen van Surfers Paradise Beach en Cavill Avenue. Ook Gold Coast Convention and Exhibition Centre en The Star Gold Coast liggen op 3 km afstand. Station Florida Gardens ligt op 9 minuten wandelen en naar Cypress Avenue Station is het 22 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Regent Apartments
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Locatie
8,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 169 van 324 beoordelingen
10 - Uitstekend
169
Gastenscore: 8 - Goed. 122 van 324 beoordelingen
8 - Goed
122
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 324 beoordelingen
6 - Redelijk
23
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 324 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 324 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniella
12 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
A great room, pools and tennis court were great and loved the bbq area.
Daniella
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susan
10 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Awesome room and facilities
Short walk to tram and town
Definitely would stay again
Susan
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matthew
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Everything clean.. great location.. kids loved to pool and slide.. staff were great..
Matthew
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
8 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Easy Parking. Well stocked Kitchen cooking equipment serving dishes.
Stephen
13 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amir
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Every thing was perfect.
Amir
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlie
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great space with kitchen and laundry. Walk to quiet patrolled beach and 10 min walk to Cavill Ave and Surfers Paradise beach. Helpful and friendly staff. Would definitely stay here again
Carlie
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nazli
3 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It was great to stay in Regent Apartments, very clean and friendly staff. I would recommend for everyone specially for family.
Nazli
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
10 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Wonderful stay and great reception staff
Maria
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donna
16 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great place to stay, nothing was too much for management, we will definitely stay here again, and recommend to all friends and family
Donna
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
21 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location for the surfers paradise activities
Michael
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lisa
28 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Communicatie
Spacious, clean, very friendly staff, close to beach with a view.
Lisa
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gary
12 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay.
Would be great to have dining and drinks available
Gary
5 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Belinda
6 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very well maintained property and excellent onsite manager.
Great location.
Belinda
5 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
24 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Staff were lovely
Sarah
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rawiri
27 jun 2025
Was nice
Rawiri
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dylan
18 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Ease of access, clean and great location only short walk from anything you want on the gold coast.
Dylan
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bennett
20 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excellent parking friendly staff
Bennett
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michelle
7 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Great spot close to tram line, nice apartment, indoor pool, water pressure not great in bathrooms
Would stay again, great view of beach and river
Michelle
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandie
31 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This property offers great service and is very spacious and clean, close to transport and some local food options.
I would definitely stay here again and totally recommend to people.
Sandie
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melissa
9 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Loved having a water view from the lounge chair - so relaxing!
Melissa
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marija
23 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We loved our stay in the property with city, ocean and river views. Renovated, very tidy and well equipped.
Loved the spaciousness of the rooms and bedrooms were in two different wings.
Great place to stay and will come again.
Marija
7 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zhixin
11 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
good service, and nice environment
Zhixin
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jamie
28 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The Regent would have to be one of the nicest places I've stayed at. It was like stay in a mini house. All the facilities you could possibly need were in it!! Loved it, highly recommend staying there!
Jamie
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lynette Anne
6 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view was fantastic. The room & facilities were excellent. The location was great, close to the light rail. The guy at reception was excellent & very helpful.
Would highly recommend.
Lynette Anne
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jodie
30 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fantastic and cant wait to go back!
We enjoyed all the ammenities the property offered. It had the best views of the River.