Gehele flat·Particuliere eigenaar
BRIGHT APARTMENT, Playa San Lorenzo 7 minutes.
Dit appartement in Gijon is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor BRIGHT APARTMENT, Playa San Lorenzo 7 minutes.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele flat
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Modern and warm apartment at 9 min from the beach "Texu
Modern and warm apartment at 9 min from the beach "Texu
- Keuken
- Gratis wifi
- Wasvoorzieningen
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Property Registration Number 882
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Piso Luminoso Playa San Lorenzo a 7 Minutos
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in La Arena, een wijk in Gijon, en ligt bij de zee. Bezoek culturele hoogtepunten Termas Romanas De Campo Valdés en Museo Casa Natal de Jovellanos. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Spoorwegmuseum van Gijón en Aquarium van Gijón. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros de El Bibio of El Molinon. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals jetskiën, surfen/bodyboarden en vissen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen mountainbiken.

Gijón, Asturias
In de buurt
- Plaza de Toros de El Bibio - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Strand van San Lorenzo - 8 min. wandelen - 0.7 km
- El Molinon - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Plaza Mayor - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Cimadevilla - 4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- El corto maltes - 3 min. wandelen
- Oslo Sushi - 3 min. wandelen
- A Feira - 3 min. wandelen
- Sergi's - 4 min. wandelen
- Vinatería Reconquista - 4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over BRIGHT APARTMENT, Playa San Lorenzo 7 minutes.
Beoordelingen
10




