Geheel appartement

Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning

Een hotelkamer met een bed, een bureau, een televisie en een balkon met uitzicht op de stad.
Een hotelkamer met een bed, een bureau, een stoel, een televisie en een badkamer zichtbaar door een schuifdeur.
Hotelkamer met glazen tafel, witte vaas, schilderij, kitchenette en houten deur met een nooduitgangsbord.
Een hotelkamer met kitchenette, een bed, een badkamer en uitzicht op de stad.
Een keuken met een roestvrijstalen spoelbak, een koffiezetapparaat en een magnetron.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Gelegen in Funchal biedt dit appartement van 50 m² plaats aan maximaal 2 gasten, met 1 slaapkamer en 1 badkamer. Jullie beschikken over een goed uitgeruste privékeuken, airconditioning en Wi-Fi geschikt voor videogesprekken. Het appartement heeft ook een televisie en drempelloze toegang via een lift. Voor gezinnen met baby's zijn er een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar tijdens het verblijf.



    Geniet van het privébalkon, perfect om te ontspannen en de sfeer van Funchal te ervaren.



    De locatie ligt dicht bij het strand en biedt gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer. Evenementen zijn niet toegestaan in de accommodatie. Momenteel vindt er nieuwbouw plaats tegenover het appartement, waardoor er overdag geluidsoverlast kan zijn.

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Funchal. Bezoek Kerka van São Pedro en Fort van Sao Tiago, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Forum Madeira en La Vie Shopping Center. Museu CR7 en Badcomplex do Lido zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Funchal
Meer appartementen in Funchal
Kaart
Funchal

In de buurt

  • Een modern gebouw met een palmboom, rode pilaren en terrasplekken.
    Winkelcentrum Forum Madeira
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Badcomplex do Lido
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Madeira Casino
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Jachthaven van Funchal
    5 min. rijden - 2.7 km
  • Museu CR7
    5 min. rijden - 3.1 km

Lokaal vervoer

  • Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Local
    3 min. wandelen
  • China Town
    2 min. wandelen
  • Nagoya Restaurante
    2 min. wandelen
  • Sushi Mari
    2 min. wandelen
  • Monumental Bar
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Dfm Happy Days E - Funchal' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement in Funchal ligt op 2 km afstand van Badcomplex do Lido en Museu CR7. Ook Centro Cultural da Quinta Magnólia en Barreiros Stadion liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

8,6

Uitstekend