Hollywood Beach Tower bevindt zich in Hollywood Beach, een wijk in Hollywood, en ligt bij de oceaan. Port Everglades en Bahia Mar Marina zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Aventura Mall en Winkelcentrum Dania Pointe. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Gulfstream Park Racing and Casino of Hard Rock Stadium. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals kajakken, duiken en snorkelen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Hollywood
Hollywood International Airport (FLL) - 24 min. rijden
Restaurants
Why Not? Seafood Pasta and Burgers
8 min. wandelen
Mamacita's Mexican Bar & Grill
8 min. wandelen
Taverna Opa
7 min. wandelen
Haagen Dazs
10 min. wandelen
GG's Waterfront
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hollywood Beach Tower
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een fitnesscentrum en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snackbar/deli, parkeerplaatsen en een businesscentrum. Elk aparthotel biedt een koelkast en een microgolfoven, plus een dvd-speler en een lcd-televisie met kabelzenders. Een koffiezetapparaat/waterkoker, gratis lokale gesprekken en een kluis zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Hollywood Beach Tower heeft 92 kamers met airconditioning die zijn voorzien van Dvd-speler en een kluis. Je kunt gebruikmaken van een koelkast, een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer.
Elke lcd-televisie heeft kabelzenders. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer telefoons met gratis lokale gesprekken (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen. Een haardroger en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (USD 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: USD 5 per nacht
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Eetopties
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Dvd-speler
Karaoke
Lcd-tv met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Zwembadlift aanwezig
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geldautomaat
Gratis lokale gesprekken
Huishoudservice op verzoek
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Sportschool
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Kajakken in de buurt
Parasailing in de buurt
Raften in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
12 etages
92 units
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een volledige unit met één slaapkamer wilt boeken, kun je een standaard kamer boeken met kingsize bed of een studio met queensize opklapbed. Geef voor beide units aan of je voorkeur hebt voor een Ocean View kamer of Intracoastal kamer.
Als je 2 nachten of meer hebt geboekt, dien je tijdens je verblijf mogelijk van kamer te wisselen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan USD 5.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 150.00 per accommodatie per verblijf
Resorttoeslag: USD 24 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: USD 20 per dag
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte
Toeslag voor babybed: USD 5.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Let op: het is mogelijk dat gasten die op een zaterdagnacht verblijven van kamer moeten wisselen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hollywood Beach Tower
Hollywood Beach Tower Condo
Hollywood Beach Tower Hotel Hollywood
Condo Hollywood Beach Tower
Hollywood Tower Hollywood
Hollywood Beach Tower Hollywood
Hollywood Beach Tower Aparthotel
Hollywood Beach Tower Aparthotel Hollywood
Hollywood Beach Tower by Capital Vacations
Veelgestelde vragen
Beschikt Hollywood Beach Tower over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hollywood Beach Tower?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hollywood Beach Tower inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hollywood Beach Tower uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hollywood Beach Tower?
Dit aparthotel ligt in Hollywood Beach, vlak bij North Broadwalk en Hollywood Beach. Ook Hollywood Beach Theatre en The ArtsPark at Young Circle liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hollywood Beach Tower
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,8
Locatie
7,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 918 van 2467 beoordelingen
10 - Uitstekend
918
Gastenscore: 8 - Goed. 785 van 2467 beoordelingen
8 - Goed
785
Gastenscore: 6 - Redelijk. 389 van 2467 beoordelingen
6 - Redelijk
389
Gastenscore: 4 - Matig. 198 van 2467 beoordelingen
4 - Matig
198
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 177 van 2467 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
177
Beoordelingen
8/10 – Goed
Maria, Vlissingen
26 dec 2014
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Gewone hotelkamer i.p.v. Appartement
We hadden geboekt voor een appartement met keuken en slaapkamer met kanaalzicht. We kregen echter een gewone hotelkamer met zeezicht. De kamer was wel gerenoveerd en zag er prima uit. Omdat we te moe waren, na onze vlucht van 10 uur en nog een hoop gedoe op de luchthaven van Miami hebben we niet gereageerd op het feit dat we niet gekregen hadden waarvoor we hadden geboekt maar het was niet zoals het hoort.
Maria
10/10 – Uitstekend
Cora
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid
Hotel very close to the beach awesome location
Cora
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Karine
9 mrt 2026
Positief: Netheid
Très belle hôtel! Propre avec des gens très courtois! Le 3 ieme endroit pour le dodo laisse à désirer prévoir un matelas gonflable 😉 Mais très belle expérience que de beaux souvenirs!
Karine
8 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
stephen david
Reisde met partner
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Great place location pool can’t get any closer to beach
stephen david
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Katie
8 mrt 2026
Love, love,love this place! The staff is beyond friendly and helpful. The entire property is clean! Beautiful location! We will be back.
Katie
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
robin
8 mrt 2026
Always nice
robin
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Fionna
7 mrt 2026
Fionna
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Tiffany V Flores
Reisde met familie en kleine kinderen
4 mrt 2026
Positief: Netheid
It was a nice place with good a location. The pool needs more chairs and loungers though for guests. It was hard to find a place to sit.
Tiffany V Flores
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Colleen
Reisde met familie en kleine kinderen
4 mrt 2026
Booked a one night stay with an ocean view room.Technically the room was ocean view but we were on one of the lowest levels of the building so really it was a view of the pool area and boardwalk. Pool is much smaller than online photos. It was so crowded we were not able to swim because it was standing room only and all we could think about was how dirty the water must be. Beach area is nice. Typical Atlantic water front. Room was as shown in photos, however, it was not excatly clean. Dusty, filthy baseboards with visable dirt. Mold on the wall in the bathroom. Guess that could be typical for humid florida. Room came with extremely old bed pillows and covers we had to place ourselves. The sheets and pillow cases were so old and yellowed it remined us of the old sets we keep in our camper as emergency spares. Thankfully we only stayed one night. If you plan to visit Hollywood beach for a longer stay, spend a bit more and find yourself a place with a larger pool. The entire area is so incredibly crowed that without a larger pool, or multiple pools, you'll be waiting for room to get in to swim.
Colleen
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Barbara
4 mrt 2026
Positief: Netheid
Barbara
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Dustin
Reisde met partner
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fun place to stay right on beach, nice pool and hottub. Accommodating staff
Dustin
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Chanelle
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location, staff friendliness, cleanliness
Chanelle
3 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Alan
27 feb 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very poor reception at front desk. The hotel is shabby and the staff unfriendly, cleaning or fresh towels are twice weekly. Someone smoked on our non smoking floor and everything smelled like frying. The hotel sells timeshares and when we asked the timeshare people for information, we were told very rudely to get out of the room. The hot tub was not working because someone had overpoured chlorine in and was no longer useable for humans. My husband had been and was overwhelmed by the smell. He came back to our room stinking of chlorine. I would never recommend this hotel.
Alan
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
carol
Reisde met familie
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything great = room - food
people, staff f
carol
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Michael
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ocean access
Michael
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Michael
26 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room is clean pool is clean
Michael
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Anna
25 feb 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was not worth the value that was charged for one night. Very outdated and not the cleanest. Good as an option to stay for a night with a pool right on the beach. Otherwise, would not recommend
Anna
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Catharine
25 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was gross, unclean and outdated. Internet and tv rarely worked.
Catharine
4 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Cody
Reisde met een groep
24 feb 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff eas rude and not helpful. I should have known how bad this hotel was when after checking in getting on the elevator which broke mind you… With a married couple who had bars with them. I asked if they had a good a good stay. They said they also just checked in and are going to the third room because the were so bad.
Once I got into my room. It was not clean by any means. There was dried up puke under the toilet seat. Stains on the sheets and even mattress. This place was a terrible hotel. I travel quite a bit and it was disgusting. It was so gross I checked out early because I could no longer tolerate sleeping or being in filth. 0/10 would recommend it was the worse experience I have ever had on vacation. I had to book another hotel it was so foul.
Cody
5 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Ray
24 feb 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room however, the sheets on the bed should have been changed before I checked in the room. When I checked in and noticed the problem, I found the maid and showed her the problem and she fixed it.
Ray
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Barbara, South Glens Falls
Reisde met familie
21 feb 2026
Positief: Netheid
The area is ideal for walking the boardwalk and the beach is beautiful. If you are looking for poolside relaxation you may want to look elsewhere. The pool area is small and all the seats are taken and reserved by 6am. Bed was comfortable, room was clean.
Barbara
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Christian
21 feb 2026
Very clean ! This place was an amazing location just a few steps from the broad walk ! I would definitely recommend going
Christian
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
John
21 feb 2026
Positief: Netheid
Structure is a bit old furniture is old, but clean and nice location
John
1 nacht verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Jamie and Robert
Reisde met partner
20 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
There are no amenities. Freddy the security guard was nice enough but had no control over the owners. There are no beach chairs and you can't take you towel to the beach or you will be fined. The room smelled really musty and old.