Gehele woning

1 bedroom accommodation in Sandgate

Fotogalerie voor 1 bedroom accommodation in Sandgate

Een balkon met een ontbijtje bij een tafel, met uitzicht op zee, met een vlag, een theepot en fruit.
Een gebouw aan de kust met meerdere verdiepingen, grote ramen en een balkon.
Een kiezelstrand met een gebouwencomplex op de achtergrond.
Een woonkamer met een bank, een salontafel, een televisie en uitzicht op zee door een open deur.
Een ronde spiegel met een messing lijst, met uitzicht op de zee door een open deur.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Open haard
De huidige prijs is € 430
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

1 bedroom accommodation in Sandgate

  • Ontspan op uw balkon en geniet van het prachtige, verreikende uitzicht op zee met uitzicht op Sandgate Bay. Dit gezellige appartement biedt de perfecte tonic voor een vakantie aan de kust .. Diensten
    Wifi
    Centrale verwarming. Het appartement
    Een trap vanaf de Esplanade leidt naar de ingang van het appartement.
    Zitkamer met openslaande deuren naar een balkon met uitzicht op de zee. Slaapbank en fauteuils, een eettafel en 4 stoelen, een tv en een stijlvol grindeffect met gashaard.
    Keuken met elektrische kookplaat en oven, koelkast, vaatwasser en wasmachine / droger.
    Slaapkamer (2 slaapplaatsen), King size bed, en-suite douche natte ruimte met walk-in douche, toilet en wastafel. Buiten
    Een balkon met tafel en stoelen, met uitzicht op de baai van Sandgate. Seashore Apartment biedt een gezellige en comfortabele vakantie, ongeacht de tijd van het jaar. Je kunt nooit moe worden van het altijd veranderende 180 graden uitzicht op zee vanaf het balkon, en als het een beetje koud is, is er een stijlvol vuureffect met kiezelsteeneffect dat je warm en knus houdt.
    De zitkamer is licht en helder en uitnodigend. Op een slaapbank kunnen stellen met kinderen genieten van het appartement en de keuken is goed uitgerust om te koken. Visliefhebbers zullen Griggs Hythe willen bezoeken, waar u elke ochtend verse vis kunt kopen.
    Als je een pauze wilt van het koken, dan heeft Sandgate veel restaurants, waaronder vegetarische en veganistische opties, evenals natuurlijk traditionele Fish & Chips. Het beroemde restaurant Rocksalt van Folkestone ligt op een paar minuten rijden en is de moeite waard om van tevoren te reserveren.
    En om van alle heerlijke lokale gerechten te genieten, zijn er eindeloze wandelingen langs de kust naar Hythe en Folkestone.

    Een hond toegestaan Gratis parkeren op straat De woning bevindt zich op de eerste verdieping met een trap die leidt naar de hoofdingang Let op: als gasten de slaapbank gebruiken, heeft u toegang tot de badkamer via de grote slaapkamer

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de oceaan

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 50% amount for a cancellation after the reservation is made.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 1 pet(s)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt bij de oceaan in Folkestone. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sandgate Castle en Step Short Memorial Arch. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Leas Lift en Elham Valley Railway Museum een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij BuildKent Stadium of Crabble Stadium. Bekijk onze reisgids voor Folkestone
Meer cottages in Folkestone
Kaart
Sandgate

In de buurt

  • Een kiezelstrand met een heldere lucht, een rotsachtige heuvel en gebouwen op de achtergrond.
    Sandgate Beach
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustpad met een blauw gebouw, rode bakstenen pilaren en een bordje voor een aangepast toilet.
    Hythe Beach
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Een gebreide bord met de tekst 'PEACE', versierd met rode en witte bloemen, voor een achtergrond van een bewolkte lucht en uitzicht op de zee.
    Lower Leas Coastal Park
    3 min. rijden - 2.0 km
  • The Tower Theatre
    3 min. rijden - 1.3 km
  • Leas Promenade
    4 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Folkestone West Station - 3 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    5 min. rijden
  • Golden Brown
    4 min. rijden
  • Brunch and Varrel
    4 min. rijden
  • Brunch & Barrel
    4 min. rijden
  • Gurkha Chautari
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 1 bedroom accommodation in Sandgate?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij 1 bedroom accommodation in Sandgate?

Vandaag, 20 okt. 2026, kost een verblijf bij 1 bedroom accommodation in Sandgate van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 430, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 1 bedroom accommodation in Sandgate inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 1 bedroom accommodation in Sandgate uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 1 bedroom accommodation in Sandgate?

Deze cottage ligt bij de zee, op 2 km afstand van Sandgate Castle, The Royal Military Canal en Lower Leas Coastal Park. Ook Sandgate Beach en Leas Promenade liggen op 2 km afstand. Folkestone West Station ligt op 29 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over 1 bedroom accommodation in Sandgate

9,2

Fantastisch

8,0

Netheid

7,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 17 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

A great place to visit, very nice holiday apartment over looking the sea.

A great place to visit, very nice holiday apartment over looking the sea.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
This place is ideally located opposite seafront. Easy to get around by car and public transport. Clean place with amenities and fridge with few goodies for breakfast. Loved this place and will stay again when next time in the area
5 nachten verbleven in augustus 2026
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Had a great holiday, top location, well equipped apartment and would definitely come back for anot

Had a great holiday, top location, well equipped apartment and would definitely come back for another holiday.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Loved staying here at seashore appartment .

Loved staying here at seashore appartment ..amazing views of the sea ,lovely appartment with everything you would need .lovely walks along the beach ,highly recommend the boat house to have lunch and refreshments after a lovely walk, views from the balcony are breath taking ,And very nice owners ....And a lovely welcome pack ,wine and roses ...Definitely booking again 10/10 .
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Locatie
Negatief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie

Schlechte Ferienwohnung

Bereits von draussen macht die Wohnung keinen guten Eindruck. Drinnen war noch schlimmer, der Ofen war total verdreckt, staub überall and eine schlechte Ausstattung. Die Wegbeschreibung war irreführend und enthielt nicht mal die Kodenummer für den Schüsselbox, der auch nicht schriftlich erwähnt wurde. Der Verwalter, cottages.com, hat schonmal für eine andere Wohnung schlechte Arbeit geleistet. Der Urlaub ist dennoch gut gelungen, trotz grotten schlechter Ferienwohnung.
14 nachten verbleven in april 2024
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We rented the apartment for a month whilst our own house was being renovated and we couldn't have be

We rented the apartment for a month whilst our own house was being renovated and we couldn't have been more pleased. This was a real home from home. The welcome pack was a lovely surprise, the kitchen was incredibly well supplied and the apartment itself was well maintained & super cosy. Both Jo the owner and Sonia who came in weekly to clean, couldn't have been more accommodating. We were delighted and would recommend this apartment to visiting friends and relatives. Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

A lovely escape to the sea with an unexpected welcome pack of provisions including wine and flowers.

A lovely escape to the sea with an unexpected welcome pack of provisions including wine and flowers. Having the sea view, we enjoyed a lot of our meals on the balcony. A very well equipped apartment but two minor points - no microwave and a dish drainer would have been useful as we didn't have the dishwasher on every day. As mentioned by other reviewers there are some steep steps up to the flat. But generally a good location and within walking distance of both Folkestone and Hythe. One of the neighbours had music on all of Saturday night thru to breakfast but that was the only disturbance. Overall it was a peaceful and relaxing stay. Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Well kept apartment, very up market.

Well kept apartment, very up market. Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We enjoyed our stay.

We enjoyed our stay. The apartment was perfectly placed opposite the sea and had a lovely balcony! We enjoyed eating our evening meals on the balcony while looking at the sea. The apartment was spacious and nicely decorated. The kitchen was well equipped and a travel cot and highchair was also arranged as requested. It was a nice mini break by the sea! Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

8/10 – Goed

This apartment is great for couples.

This apartment is great for couples. It has a pleasant view of the channel and on a clear day you can see France - it's on the beach front so swimming is easy but the beach is pebble and not sand. It's conveniently located for exploring the local area - Dover/Canterbury are in easy reach - if you enjoy wildlife I would recommend the Dover Sea Safari to get a good view of seals in the river Stour. Folkestone has some great seafood ranging from a seafood stall to Rocksalt. The apartment was very clean. It's one of a group of flats in a building and all other flats are owner occupied. Noise was not a problem and when I saw a neighbour they did check to make sure they were not being too noisy. There are just a couple of minor downsides the kitchen has a cooker/large fridge freezer but a microwave would be handy. The owner is working on the other minor issue which is that the shower is an open shower in the bathroom and the water easily flows round the side of the shower. Parking is on the street which was generally fine but once it was busy we had to drive along a side road. Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

8/10 – Goed

The balcony was lovely, giving uninterrupted views of the sea.

The balcony was lovely, giving uninterrupted views of the sea. The apartment was very stylish and well equipped and the welcome pack very generous. Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Perfect if you love breathing sea air.

Perfect if you love breathing sea air. Beautiful ever changing sea scape and gazing at the clouds. The owner is brilliant and very helpful. Appartement is impeccable. Review independently collected and verified by Reevoo
Van een partnersite

8/10 – Goed

Excellent Find The weather was poor yet we had the best time, the apartment was very clean and welc

Excellent Find The weather was poor yet we had the best time, the apartment was very clean and welcoming, location was perfect, 3 minute walk and your in the town, miles of beach to walk along (pebbled not sand) with pet friendly and welcoming pubs on the way, the welcoming pack and little personal touches left for us was the icing on the cake. defo looking to book again in the spring.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Loved this apartment, just what I had hoped it would be.

Loved this apartment, just what I had hoped it would be. We hope to stay again in better weather. Great view from the balcony.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

The apartment was outstanding.

The apartment was outstanding. View of sea; breakfast on the balcony it was a big surprise! However, L/L's entrance is not the usual start and parking not straight forward. Our Standard poodle (no hairs) enjoyed the MOD paths - thank you & your host has kept this place in very good condition.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie

Short stay in Sandgate

Had a good stay in this charming flat. The building was below standard, but the flat itself was perfect and there were a lot of little touches - wine in the fridge on arrival being the main one! Not really suitable for pets as no outside space and no access to beach during summer period, but we managed and would definately stay again, but without the dogs.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Beautiful clean apartment.

Beautiful clean apartment. Very well equipped. Stunning views.