Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali ligt in Ville Nouvelle, een wijk in Fes. Winkelcentrum Borj Fez en Place R'cif zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Jardin d'Atlas en Parc Jnane Sbile verkennen. Aux Merveilles du Tapis en Fes Country Club zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fes
Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali
Pension in Ville Nouvelle
Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali biedt onder andere vervoer van/naar de luchthaven en een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gezinsvriendelijk
Keuken in de kamer
Koelkast op de kamer
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Afwasmachine
Keuken
Koelkast
Meer
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 30.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Family Room Sunny Riad Inside Medina Fes El Bali
Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali Fes
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Cosy Room for 2 to 8 Peoples Inside Medina Fes El Bali?
Dit pension ligt in Ville Nouvelle, op 5 km afstand van Jardin d'Atlas, Huis van de Fotografie en Winkelcentrum Borj Fez. Ook Koninklijk paleis en Rue des Mérinides liggen op 5 km afstand.