Geheel appartement

Modern Two Bedroom Apartment

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Modern Two Bedroom Apartment

Luxe appartement, Meerdere bedden, niet-roken, uitzicht op de stad | 2 slaapkamers, luxe beddengoed, een strijkplank/strijkijzer
Luxe appartement, Meerdere bedden, niet-roken, uitzicht op de stad | Woonruimte | Een 50-inch flatscreentelevisie met digitale zenders en smart-tv
Luxe appartement, Meerdere bedden, niet-roken, uitzicht op de stad | Woonruimte | Een 50-inch flatscreentelevisie met digitale zenders en smart-tv
Luxe appartement, Meerdere bedden, niet-roken, uitzicht op de stad | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Gang

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 490 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Modern Two Bedroom Apartment

Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een tuin, maar ook gratis parking en meertalig personeel. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een mp3-dock. Geniet van een diep bad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Dit appartement heeft 2 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad.

In dit appartement in Edinburgh is wifi gratis. Elke smart-tv van 50 inch heeft digitale zenders en Netflix. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Diep bad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Mp3-dock
  • Netflix
  • Smart-tv van 50 inch met digitale zenders

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 2 units
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Schoonmaakkosten: GBP 60 per nacht. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Modern Two Bedroom Apartment Edinburgh
Modern Two Bedroom Edinburgh
Modern Two Bedroom
Modern Two Bedroom Apartment Apartment
Modern Two Bedroom Apartment Edinburgh
Modern Two Bedroom Apartment Apartment Edinburgh

Over deze buurt

dit appartement ligt in Leith, een wijk in Edinburgh. Edinburgh Castle en Royal Mile zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Princes Street en George Street. Ga naar Stadion Murrayfield om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Edinburgh, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Edinburgh
Meer appartementen in Edinburgh
Kaart
6 Western Harbour Midway, Edinburgh, Scotland, EH6 6PN

In de buurt

  • Edinburgh Port
    Edinburgh Port
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Koninklijk jacht Britannia
    Koninklijk jacht Britannia
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Ocean Terminal Shopping Centre
    Ocean Terminal Shopping Centre
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Newhaven Heritage Museum
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Urban Paintball Edinburgh
    5 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Edinburgh Brunstane Station - 12 min. rijden
  • Newhaven Station - 14 min. wandelen
  • Luchthaven Edinburgh (EDI) - 33 min. rijden

Restaurants

  • PizzaExpress
    3 min. rijden
  • The Haven
    14 min. wandelen
  • Starbucks
    3 min. rijden
  • Port Of Leith Distillery Bar
    4 min. rijden
  • The Fishmarket
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Modern Two Bedroom Apartment?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Modern Two Bedroom Apartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Modern Two Bedroom Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Modern Two Bedroom Apartment?

Dit appartement in Leith bevindt zich op enkele stappen van Edinburgh Port en op 4,6 km van Princes Street. Ook Ocean Terminal Shopping Centre en Koninklijk jacht Britannia liggen op 3 km afstand. Newhaven Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Ocean Terminal Station is het 22 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Modern Two Bedroom Apartment

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

9,6

Netheid

10

Locatie

9,0

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

JeanPierre

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gut
2 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in april 2023

10/10 – Uitstekend

Natalie

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Look no further!!

Absolutely lovely stay. Easy check in, lift in building, spotlessly clean. 3 large sofas in lounge area, large flatscreen tv on the wall. Fully equipped kitchen, fridge, freezer, dishwasher, gorgeous large bathroom with bath and shower. 2 beautiful double bedrooms with plenty of storage. One bedroom even had an ensuite. I wouldn’t hesitate to stay again. 7 of us all said we could happily move in for good! One suggestion would be maybe a small pint of milk in the fridge, as coffee and tea are supplied. We couldn’t have a cuppa until the next morning when we got a deliveroo with some essentials delivered. Beautiful accommodation in a beautiful area.
2 nachten verbleven in december 2021

10/10 – Uitstekend

wing Chiu Anthony

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
One of the best apartment I have ever lived. The landlord is a very nice person and the flat was very very clean. Worth every penny of it.
2 nachten verbleven in september 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muuten hyvä mannereurooppalainen sähköpistoke puuttui mutta makuutilat ja muut mukavuudet erinomaiset
4 nachten verbleven in juli 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice apartment. closer to city center. ASDA nearby
1 nacht verbleven in april 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was very roomy, close to bus stop to catch a bus to town and to the castle and palace was easy walk. Would recommend it to others.
2 nachten verbleven in maart 2019