White Sands Hotel ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand in Portmarnock. Bord Gáis Energy Theatre en 3Arena zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Half Penny Bridge en Kathedraal St. Patrick's. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Aviva Stadium. Kies voor waterpret zoals duiken of windsurfen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Portmarnock
Portmarnock, Portmarnock, County Dublin
In de buurt
Portmarnock Beach
5 min. wandelen - 0.4 km
Malahide Beach
3 min. rijden - 2.1 km
Trinity College
24 min. rijden - 21.5 km
Portmarnock Links Course
7 min. wandelen - 0.7 km
Portmarnock Sports and Leisure Centre
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Dublin Portmarnock Station - 4 min. rijden
Luchthaven van Dublin (DUB) - 23 min. rijden
Restaurants
Duffy's
4 min. rijden
Gibney's
4 min. rijden
Seaview Lounge
9 min. wandelen
Jameson Bar
10 min. wandelen
Siam Thai
4 min. rijden
Over deze accommodatie
White Sands Hotel
Hotel vlak bij 3Arena
Overweeg een verblijf bij White Sands Hotel en geniet van een nachtclub, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Bij The Oasis Bar and Grill, het plaatselijke restaurant met Britse gerechten, kun je terecht voor uitzicht op het strand en openlucht dineren. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), een babysitter/kinderoppas (toeslag) en gratis kranten
Meertalig personeel, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 58 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
The Oasis Bar and Grill
Dingen om te doen
Nachtclub
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 10 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 20.00 voor volwassenen en EUR 12.00 voor kinderen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
De accommodatie berekent een toeslag van 10 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken, voert deze accommodatie een autorisatie van 10% uit op je creditcard.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Classificatie volgens Fáilte Ireland, de nationale instantie voor toeristische ontwikkeling van Ierland, die de officiële sterrenclassificaties toekent aan accommodaties.
Accommodatie ook bekend onder de naam
White Sands Hotel Portmarnock
White Sands Portmarnock
White Sands Hotel Hotel
White Sands Hotel Portmarnock
White Sands Hotel Hotel Portmarnock
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij White Sands Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij White Sands Hotel?
Vandaag, 13 apr. 2026, kost een verblijf bij White Sands Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij White Sands Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij White Sands Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat White Sands Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 20 km afstand van Trinity College, Bord Gáis Energy Theatre en Half Penny Bridge. Ook Kathedraal Christ Church en Aviva Stadium liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over White Sands Hotel
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,4
Locatie
8,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 298 van 889 beoordelingen
10 - Uitstekend
298
Gastenscore: 8 - Goed. 327 van 889 beoordelingen
8 - Goed
327
Gastenscore: 6 - Redelijk. 153 van 889 beoordelingen
6 - Redelijk
153
Gastenscore: 4 - Matig. 75 van 889 beoordelingen
4 - Matig
75
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 36 van 889 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
36
Beoordelingen
4/10 – Matig
Robert van
Reisde met partner
8 jan 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
De kamers worden niet schoongemaakt.
Gewoon slecht
Robert van
4 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Annette, Dommelen
10 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Dit hotel ligt direct aan zee wat een prachtig uitzicht geeft en de mogelijkheid om te wandelen en/of zwemmen. Het personeel is vriendelijk en hulpvaardig; je moet er alleen wel even om vragen. De kamers zijn ruim en keurig; de badkamer is wat verouderd maar wel van alle gemakken voorzien. De pub in het hotel is erg gezellig (veel inwoners uit Portmarnock zelf, regelmatig te gast) het eten is heerlijk en de hartelijke, persoonlijke bediening maakt het af! Het ruime ontbijtbuffet, met uitzicht op de zee natuurlijk, is eveneens van prima kwaliteit. De locatie van het hotel, in the middle of nowhere, is heerlijk rustig maar vraagt wel om een auto. Bussen naar zowel het buurdorp Malahide als het treinstation in Portmarnock stoppen wel bijna direct voor het hotel en rijden regelmatig.
Annette
2 nachten verbleven in december 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel, met goed ontbijt, gezellige bar
Heerlijk ontbeten, en in de bar op groot scherm voetbal, rugby gekeken. Goede bediening.
Aanrader, wij gaan eind van het jaar er weer heen.
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
23 mei 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niet voor herhaling vatbaar!
Hotel moet nodig gerenoveerd worden, kamers zijn verouderd. Hier zijn ze wel al mee begonnen en dat is bepaald niet voor zijn tijd. Er hing een sterke verflucht op onze eerste kamer. Op verzoek kregen we een andere kamer. Er was er nog maar eentje beschikbaar die nacht. Het was wel bij de bar, maar we zouden alleen evt last hebben van mensen die daar vertrokken. Zeker niet van de muziek e.d. volgens de receptioniste en een andere medewerker. Dit is absoluut niet waar, het was bijna alsof je in de bar zat. Je hoorde de stemmen luid en duidelijk. Ook de nachtclub van een paar deuren verder was goed te horen. Wij komen er nooit meer terug!
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Jack Snijders, Grubbenvorst
2 sep 2013
Positief: Personeel en service
Goede locatie, maar hotel heeft een upgrade nodig.
Het hotel staat op een goede locatie met mooi uitzicht op zee.Het strand is letterlijk aan de overkant van de weg. Het eten was goed, de service ook.De kamer had een verbouwing nodig, vloerbedekking met plekken en brandgaten, gordijnen laten los van de rail, gewoon verouderd.
Jack Snijders
6/10 – Redelijk
ton
29 nov 2012
Negatief: Comfort kamer
Beter niet in de herfst of winter boeken.
Onpersoonlijk.
ton
10/10 – Uitstekend
Calliope
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this hotel, it was quite far from the city center of Dublin but only about an hour public transportation. The coast around it was beautiful and the little town around it is so cute and fun to explore, there are two castles nearby to explore. There is also a sauna company on the property you can use for less than 20 euros. The staff were friendly and gave good recommendations. The pub in the hotel was also great.
Calliope
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Danilo
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was really nice, the pleace was very clean and comfortable, loved to stay there.
Danilo
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Margaret
Reisde met partner
16 mrt 2026
Positief: Netheid
Yes
Margaret
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Julie
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was small but well presented if I had one complaint and it’s minor, the room was far too hot and we couldn’t open the window and no air conditioning. Still think it was good value for money.
Julie
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Mark
21 jan 2026
Room was good sink was blocked
Breakfast was cold Friday could not eat
Mark
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
michael
Reisde met familie
14 jan 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything
michael
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Damien
Reisde met een groep, Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Everything was very nice and my stay was relaxing.
Damien
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Dallin
Reisde met familie
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Outstanding property and excellent hospitality. I will be looking forward to staying here again next time we’re in Dublin.
Dallin
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Renny
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very Nice place and clean
Renny
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
catherine
Reisde met familie
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room was spotless, warm and very very comfortable. Meal was very good, staff were all very helpful. Location was amazing!
catherine
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Adeola
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Got exactly what i paid for. Friendly staff, nice cozy environment right at the door step of a beachfront. Can’t complain really.
Adeola
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Jeff
16 nov 2025
Positief: Netheid
Jeff
6 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Julie
28 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Julie
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
patricia
27 okt 2025
patricia
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Steven
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Staff lovely
Steven
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Charles F.
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed
Charles F.
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Ulrike
21 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
.
Ulrike
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Niall
17 okt 2025
Niall
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Wendy
Reisde met een groep
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were wonderfu feom check in to check out. This will be my place to stay when I'm in Limerick.