Gehele woning

Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver

Fotogalerie voor Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver

Een ruime keuken met donkerhouten kastjes, een groot eiland met een ingebouwde magnetron, en een zithoek met een bank en stoelen.
Een moderne keuken met donkere houten kasten, een roestvrijstalen koelkast en een centraal eiland met barkrukken.
Exterieur
Een ruime woonkamer met een donker houten vloer, een leren bank en een televisie op een houten kast.
Een gang met een houten deur, een raam met zonwering en een kapstok aan de muur met hoeden en een lantaarn.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver

  • Denver’s Curtis park Gem
    Welcome to your perfect Denver home base – a beautifully updated 3-bedroom, 3-bathroom house tucked into the charming, tree-lined streets of historic Curtis Park, the heart of downtown Denver’s most walkable and vibrant neighborhood.
    Step inside and feel instantly at home: soaring ceilings, hardwood floors, an open-concept living space flooded with natural light, and a chef’s kitchen that makes morning coffee or late-night tacos equally enjoyable. Three spacious bedrooms mean everyone gets privacy and comfort – after a Broncos, Avalanche, Nuggets, Rockies game or a concert.
    Location doesn’t get better than this. You’re just blocks from RiNo’s buzzing arts district, Larimer Square’s rooftop bars, and some of Denver’s top-rated restaurants (think Beckon, Uchi, Dio Mio, and endless craft breweries). On game day, it’s an easy walk or quick rideshare to:
    • Empower Field at Mile High (Broncos games!)
    • Ball Arena (Nuggets, Avalanche, and the biggest touring concerts)
    • Coors Field (Rockies baseball and summer fireworks)
    Spend your mornings sipping coffee on the front porch watching the neighborhood wake up, your afternoons exploring the city parks and galleries, and your evenings strolling to dinner and nightlife – then come home to a quiet, residential street where you can actually relax and get a great night’s sleep.
    Whether you’re in town for a Broncos weekend, a concert series, a family getaway, or just to experience everything Denver has to offer, this house is the ideal launchpad – stylish, comfortable, and perfectly located so you can live like a local while having downtown Denver at your doorstep.
    Book now – this Curtis Park gem gets snapped up fast, especially on game weekends and during festival season!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Five Points, een wijk in Denver. 16th Street-winkelcentrum en Union Station zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Dierentuin van Denver en Elitch Gardens Theme Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Coors Field of Ball Arena. Bekijk onze reisgids voor Denver
Meer vakantiehuizen in Denver
Kaart
Denver, CO

In de buurt

  • Een standbeeld van een honkbalspeler voor een gebouw van baksteen, met 'COORS FIELD' erop.
    Coors Field
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Een stadsstraat met moderne gebouwen, voetgangers en een heldere lucht.
    16th Street-winkelcentrum
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Een blauw beersculptuur voor een modern glazen gebouw.
    Conferentiecentrum
    4 min. rijden - 2.6 km
  • Een modern treinstation met een kenmerkend gebogen dak en meerdere sporen.
    Union Station
    5 min. rijden - 2.6 km
  • Cervantes' Masterpiece Ballroom & Cervantes' Other Side - The Other Side
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • 27th - Welton Station - 3 min. wandelen
  • 48th & Brighton at National Western Center Station - 6 min. rijden
  • Broomfield, Colorado (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Cervantes' Masterpiece Ballroom & Cervantes' Other Side
    4 min. wandelen
  • The Marigold
    2 min. wandelen
  • American Bonded
    9 min. wandelen
  • Metropolis Coffee
    9 min. wandelen
  • Mockingbird
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Five Points, op 2 km afstand van ReelWorks Denver, Coors Field en 16th Street-winkelcentrum. Ook Conferentiecentrum en Union Station liggen op 5 km afstand. 27th - Welton Station en 29th - Welton Station liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Gorgeous 3-bedroom Curtis Park House in vibrant Denver

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay with plenty to do within walking distance. The owner is very attentive and welcoming. We would definitely stay here again.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful home, great part of town, delightfully pleasant host. This worked great for my family.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had an excellent stay! The house was clean and plenty of household items that far exceeded expectations! The house is located in a central location to most things in Denver! We had brief communication with the host and he had quick responses. Would recommend this house again! We did give some positive feedback to add a few kitchen necessities that will make future renters happy! We were traveling for a softball tournament and this home was very family friendly.
8 nachten verbleven in juni 2026