CABINN Metro Hotel ligt in de zakenwijk en vlak bij een metrostation in een gebied niet ver van de luchthaven en gezellige winkelstraten. Stadhuisplein en Paleis Amalienborg zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij StrĂžget en Nyhavn. Ga naar Royal Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Tivolituinen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Station Ărestad op 9 minuten wandelen en Station Bella Center op 15 minuten. Bekijk onze reisgids voor Kopenhagen
CABINN Metro Hotel bevindt zich dicht bij Royal Arena en Tivolituinen en biedt een droogkuis/wasserijservice, een 24-uurs fitnesscentrum en een businesscentrum. Gratis wifi in de kamer en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, een automaat en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en geldautomaat/bankservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de locatie
Kamervoorzieningen
De 709 kamers hebben veel comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en shampoo
Lcd-televisies van 22 inch met satellietzenders
Waterkokers, verwarming en beperkte schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Voor betalingen na 22.00 uur accepteert deze accommodatie geen contant geld.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan DKK 50.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer DKK 125 voor volwassenen en DKK 125 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): DKK 175 per nacht
Toeslag voor babybed: DKK 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Â
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij CABINN Metro Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij CABINN Metro Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat CABINN Metro Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 15 minuten wandelen van Bella Center en Royal Arena. Ook StrĂžget en Stadhuisplein liggen op 10 km afstand. Station Ărestad ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Bella Center is het 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over CABINN Metro Hotel
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,2
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1454 van 5314 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.454
Gastenscore: 8 - Goed. 2019 van 5314 beoordelingen
8 - Goed
2.019
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1167 van 5314 beoordelingen
6 - Redelijk
1.167
Gastenscore: 4 - Matig. 440 van 5314 beoordelingen
4 - Matig
440
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 234 van 5314 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
234
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 â Matig
Pano
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Aardig hotel aan rand van Kopenhagen. Ziet er leuk uit, naast een groot winkelcentrum, toegangsweg en golfbaan. Met metro of Limestep-/fiets ben je zo in het centrum.
Voor doortocht of weinig tijd op de kamer prima optie. De faciliteiten zijn beperkt. Wel betaalbaar.
Pano
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 â Matig
Patrick
31 aug 2024
Positief: Netheid
Prijs van overnachtingen is in overeenstemming met faciliteiten. Let op betaald parkeren bij het hotel, dit stond niet voldoende aangegeven.
Patrick
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 â Goed
Felix Louis
18 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen mooie omgeving. Wel metrostation in de buurt om snel in de stad te kunnen komen
Felix Louis
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
4/10 â Slecht
Rebien
15 aug 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kamer met 4 verschrikkelijk klein.
Rebien
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 â Matig
Marcel
31 jul 2025
Negatief: Personeel en service
Vorig jaar verbleef ik in dit hotel op een kamer op de achtste verdieping. Deze keer kreeg ik een kamer op de tweede verdieping aan de straatzijde. In de beschrijving schrijft Expedia dat de kamers geluiddicht zijn, maar dat heb ik anders ervaren. De eerste nacht had ik last van bovenburen die met stoelen aan het schuiven waren. Daardoor kon ik niet slapen. In mijn kamer kon je contactgeluiden van andere kamers horen. De volgende dag ben ik naar de receptie gegaan met het verzoek om een andere kamer. De medewerkster kon mij niet helpen, want het hotel was volgeboekt.
De entreedeur naar kamers 230-266 kraakt.
Vraag aan het management: kan daar iets aan gedaan worden?
Er wordt schoongemaakt om de 3 dagen en op de zwarte tafels komt gauw stof. Toen ik bij de receptie kwam met een klacht hierover, moest ik uitleggen welke situatie ik op de eerste dag had aangetroffen. Uiteindelijk werd mijn kamer extra schoongemaakt, maar ik moest veel moeite doen om dit voor elkaar te krijgen. Ik zou reizigers adviseren zelf een stofdoek mee te nemen.
Vraag aan het management: krijgen medewerkers aan de receptie uitleg over de werking van de douche/waterkraan? Ik kwam er zelf niet uit, maar de medewerkster aan de receptie gaf een verkeerde uitleg. Uiteindelijk heb ik zelf ontdekt hoe het werkte.
In dit hotel kreeg ik het gevoel dat ik een nummer ben. Bij de receptie werken ze met een nummerapparaat.
Positief: hotel vlakbij de metro, goed ontbijt.
Volgende keer boek ik een 3 sterren hotel.
Marcel
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Carlos
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
FĂĄcil de llegar, seguro, limpio y confortable
Carlos
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Miguel
30 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien ubicaciĂłn limpieza tiendas
Miguel
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Mohamad
22 mei 2026
Amazing
Mohamad
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Yat
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Welcomed. Simple clean room. Easy check in and out. Close to amenities including transport.
Yat
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 â Matig
Shilpan
13 jun 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
It was clean, tidy and near the airport. The downsides are the space is very small, the bathroom and shower are so close together that if you arenât careful water from the shower will get into the toilet paper and toilet. Though I suppose if you just need a space to sleep, it offers what they say it offers. Lighting in the room can be improved itâs too dim, could do with a few other amenities such as face tissues etc.
Shilpan
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Lotis Mae
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast!!!
Lotis Mae
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Pia
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Meget centralt, pĂŠnt og rent hotel
Pia
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 â Goed
Lee
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Laundry room, ironing room, small bar with plenty of space. Rooms are decent small like cruise cabin! However nicely run. Breakfast has decent variety and everything was efficient.
Lee
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Senai Furkan
17 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Konumu çok gĂŒzel
Senai Furkan
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 â Goed
Milton
1 feb 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Super godt hotel nyder det hver gang jeg er her.
Milton
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 â Goed
Nicoline
11 mrt 2026
Positief: Netheid
Det lÄ tÊt pÄ Royal Arena som vi skulle bruge og tÊt pÄ lufthavnen
Nicoline
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 â Goed
Jacqueline
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were looking for a budget option stay as we arrived at Copenhagen Airport at 11.00 pm, and the Cabinn Hotel was ideal. Seven minutes from the airport, checked in quickly and in our room at 11.30. The staff were friendly, the room was basic but had en-suite, beds comfortable and we heard no noise.
Checked out first thing in the morning, able to leave our luggage in lockers and jumped on the metro into central Copenhagen.
Jacqueline
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 â Goed
Sidsel
15 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Nemt at tjekke ind og ud.
Sidsel
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Lene
8 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fint opholdđ⊠rent og pĂŠnt og fin service
Lene
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 â Matig
Christine
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
There are only two plugs in a room. Very difgicult when you hsve 2 phones, hearing aids' medical devices for kegs and tablets to plug in.
Breakfast wasmediocre for the money.
Christine
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 â Matig
Yueh-O
22 mei 2026
Positief: Personeel en service
Bathroom no dry and wet divided that the floor is wet after shower
Yueh-O
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 â Goed
Jeanette Helena
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Det var fint
Jeanette Helena
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
Claudia
14 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel and very good value for money
Claudia
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 â Goed
Lars
3 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rent vĂŠrelse og flinke folk i receptionen.
Lars
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 â Voortreffelijk
KARIN MELLER
29 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
VĂŠrelset rent, venligt personale, god beliggenhed, god pris