New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods
Welcome to the best of all worlds: a sunny, secluded, private, and newly-built cottage that's also walking distance from Old Colorado City and Garden of the Gods. Only a mile from Manitou Springs. Relax in this two-bedroom cottage with natural light, bright artwork on the walls, and a full, spacious kitchen. A 2-person hot tub is available in the private back patio. Enjoy breakfast or a glass of wine on the front or back patios that face the mountains. Deer and rabbits abound. A peaceful cottage central to both hiking and shopping. Privacy fencing around property.
This is a brand new, spacious cottage set behind the main house with sleeping for 3 (though we can accomodate a 4th if they're willing to sleep on the couch). Access is from a dirt road, and we have parking for two cars (please check with us about tall RV's before booking). There is a spacious front patio as well as a private back patio off of the main bedroom.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Patio
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Guests must read and agree to our hot tub safety guidelines and rules before using it.
Please note that this is a pet-free cottage because many guests have animal allergies. The cleaning fee reflects a pet-free rental.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie A-STRP-24-0611
Over deze buurt
deze cottage ligt in West Colorado Springs, een wijk in Colorado Springs. Trek de natuur in bij Garden of the Gods en Seven Falls. Bezoek Manitou and Pike's Peak Railway en Cheyenne Mountain Zoo als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Broadmoor World Arena of Ed Robson Arena. Bekijk onze reisgids voor Colorado Springs
Nationale luchthaven Colorado Springs (COS) - 23 min. rijden
Restaurants
Rudy's Country Store and Bar-B-Q
16 min. wandelen
McDonald's
13 min. wandelen
Mother Muffs
3 min. rijden
Taco Bell
13 min. wandelen
KFC
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods?
Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 230, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods?
Deze cottage ligt in West Colorado Springs, op 2 km afstand van Red Rock Canyon en Garden of the Gods. Ook Bancroft Park en Garden of the Gods Trading Post liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over New Private Cottage with Hot Tub Steps from Garden of the Gods
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 73 van 75 beoordelingen
10 - Uitstekend
73
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 75 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 75 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 75 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 75 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
9,8
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carol T.
21 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay if need more than a day for Manitou Springs!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Ruby H.
27 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
I would recommend staying here.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amber D.
19 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very clean, very well decorated, quiet & convenient location!
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Debra L.
27 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay! We live in town and don’t have a guest room. We enjoyed having our guest stay here! Close to all the things we showed our guest
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Francisco E.
17 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great host & location!
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amanda F.
17 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We loved this little cottage! It was perfect for our family of 3.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Olivia H.
26 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super cute little place in a great location!
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lori S.
25 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great house, very cute and colorful. Location was very convenient to Garden of Gods, Pikes Peak COG and Old Town area. Highly recommend.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniel D.
30 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very cute and comfortable place. Just what I needed.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christina B.
10 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This cottage was perfect for my husband and I. Everything was bright, clean and cheerful. We appreciated the binder with info on local spots. It was quiet and communication was great. Would definitely stay here again!
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maranda J.
14 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
It was everything we could ask for and more!
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alex S.
5 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cute cottage. Lots of deer, and other wildlife. It was also the most well stocked short term rental I've ever stayed at.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Britt M.
14 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect for a weekend getaway! We enjoyed our stay, and the hot tub!
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sherrill H.
10 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This is a beautifully appointed property. We loved the location. Close to all we wanted to do but off the beaten path for a quiet evening at home. Everything was very clean, updated and well-cared for. We'll definitely be booking again!
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Caitlin R.
29 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super responsive and helpful host! Great house perfect weekend trip!
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kerry H.
4 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Clean cute cottage. Fun stay.
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
elizabeth n.
4 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Quaint, well equipped cottage, centrally located to many Colorado sites and events!
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Braden H.
12 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We absolutely loved our stay in Manitou Springs. The house was brand new, incredibly clean, and thoughtfully designed from top to bottom. The decorations were so joyful and made the space feel warm, welcoming, and relaxing after long days of exploring. The location was perfect and close to all of the major attractions, restaurants, and scenic spots in the area. We would absolutely stay here again and highly recommend it to anyone visiting the Pikes Peak region.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Heather O.
4 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Cute, well stocked rental with responsive hosts.We had a minor issue with the door and they were responsive and fixed it in a timely fashion.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paul F.
18 dec 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
cute and complete
Everything we needed for a comfortable stay in a easy location.
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
CANDACE B.
14 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Secluded little place that is comfortable and close to Garden of the Gods.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carolyn S.
25 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The cottage was perfectly appointed to make our stay as comfortable as being at home without the clutter and chores of being at home. It was beautiful and cozy
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dalton G.
13 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect private little home! Very clean and instructions are very detailed and clear. Perfect for a weekend getaway! Would absolutely stay here again if we're in the area!
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Todd R.
1 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place
Great spot and great location.
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sydney A.
5 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie