Gehele woning
House with swimming pool 7 minutes from the beach by car
Dit vakantiehuis in Casablanca is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor House with swimming pool 7 minutes from the beach by car





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer340 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Modern Studio in Casablanca Center Maarif, 300m to the Stadium Mohamed V
Modern Studio in Casablanca Center Maarif, 300m to the Stadium Mohamed V
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
De prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
21 jan - 22 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt

Tamaris, Casablanca-Settat
In de buurt
Haven van Casablanca13 min. rijden - 12.7 km
Moskee Hassan II15 min. rijden - 14.6 km- Kerk van het Heilig Hart7 min. rijden - 2.9 km
- Centrale markt van Casablanca12 min. rijden - 11.3 km
- Mohammed V-plein14 min. rijden - 12.0 km
Lokaal vervoer
- Station Ali Yaata - 5 min. rijden
- Station Casablanca Aïn Sebaâ - 13 min. wandelen
- Casablanca (CMN-Mohammed V) - 49 min. rijden
Restaurants
- Green park12 min. wandelen
- Le Monde Des Grillades18 min. wandelen
- The Park STADIUM11 min. wandelen
- Fkass Pizzeria14 min. wandelen
- Casa Oscar14 min. wandelen








