Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Very nice chic studio
Appartement in Casablanca
Fotogalerie voor Very nice chic studio





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 77
inclusief belastingen en toeslagen
16 jan - 17 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Lotus Hôtel Casa Nearshore
Lotus Hôtel Casa Nearshore
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.2 van 10, Zeer goed, 15 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Mers Sultan, een wijk in Casablanca. Bezoek Western Naval Task Force Marker en Mohammed V-plein, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Arabische Liga Park en Parc de la Ligue Arabe.
Dar-el-Beida, Casablanca-Settat
In de buurt
- Western Naval Task Force Marker - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Koninklijk Paleis van Casablanca - 5 min. rijden - 2.6 km
- Mahkama van Pacha - 6 min. rijden - 3.0 km
- Centrale markt van Casablanca - 8 min. rijden - 3.7 km
- Moskee Hassan II - 10 min. rijden - 7.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Gironde - 2 min. rijden
- Baladia - 3 min. rijden
- أم القرى - 18 min. wandelen
- Fawzi Fruits - 3 min. rijden
- l'Araignée Café - 12 min. wandelen







