Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Luxor Home - Spacious & proximity to CFC
Appartement aan een warmwaterbron in Casablanca, met een volledig uitgeruste spa, bij het congrescentrum
Fotogalerie voor Luxor Home - Spacious & proximity to CFC





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 6120 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 88
inclusief belastingen en toeslagen
18 dec - 19 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

MAARIF ELITE SUITES
MAARIF ELITE SUITES
- Ontbijt inbegrepen
- Keuken
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 24 beoordelingen
De prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
23 nov - 24 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 12 per persoon (retour)
- Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 9 (enkele reis), (tot 11 jaar oud)
- Toeslag voor huisdieren: EUR 8 per huisdier, per nacht
- Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 05.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Luxor Home - Spacious & proximity to CFC Apartment
Luxor Home - Spacious & proximity to CFC Casablanca
Luxor Home - Spacious & proximity to CFC Apartment Casablanca
Over deze buurt

Mazola, Résidence Oumnia N 65, Hazoua, Casablanca, Casablanca, 20250








