Gehele woning·Particuliere eigenaar

Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli

Fotogalerie voor Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli

Een moderne buitenruimte met rieten meubels, een glazen tafel en uitzicht op een betegelde muur en planten.
Een moderne keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen koelkast, een magnetron en een koffiezetapparaat. Drie hanglampen en een kom staan op het aanrecht.
Een hotelkamer met een bed, nachtlampjes, een wandairconditioner en een schilderij.
Een gang met een stenen muur, een houten deur, een tafeltje met een beeldhouwwerk en een trap die naar boven leidt.
Een houten deur met een bord erboven waarop staat 'Casa Migueli' en de locatie 'Getsemani, Cartagena, Colombia'.

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli

  • Casa Migueli - Experience the magic of Cartagena! Our home is located in the vibrant heart of Getsemaní, in a prime location just 5 minutes from iconic sites: the Clock Tower, La Bodeguita Harbor, the Historic Center, and museums. Just 50 steps from Plaza de la Trinidad, on the colorful El Carretero Street, where culture and colonial charm create a unique atmosphere. A place with plenty of options to enjoy the local cuisine, have fun with street art, and let yourself be carried away by the local music.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 250176

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Cartagena in het stadscentrum. Klokkentoren en Muren van Cartagena zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Strand van Bocagrande. Centro Cultural Ciudad Movil en Schone Kunsten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Meer vakantiehuizen in Cartagena
Kaart
Cartagena de Indias, Bolívar

In de buurt

  • Een groot, modern gebouw met een reflecterend zwembad ervoor.
    Conferentiecentrum Cartagena de Indias
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een historische stenen brug met bogen, een klokkentoren en een helderblauwe lucht.
    Klokkentoren
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historische stenen toren met een koepel, met uitzicht op een kustplaatsje met een brug en een helderblauwe lucht.
    Muren van Cartagena
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Plaza de la Trinidad
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Plaza de Bolívar
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 12 min. rijden

Restaurants

  • Di Silvio Trattoria
    2 min. wandelen
  • Celele
    3 min. wandelen
  • Doña Lola
    2 min. wandelen
  • Rebelion
    1 min. wandelen
  • Salon Tropical
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat Exclusive house Cartagena Getsemaní Casa Migueli?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Ommuurde stad Cartagena, op 10 minuten wandelen van Centro Cultural Ciudad Movil en Klokkentoren. Ook Conferentiecentrum Cartagena de Indias en Muren van Cartagena liggen op een kwartiertje wandelen.