HSR Gil bevindt zich in Palmanova, een wijk in Calvia, en ligt vlak bij het strand. Jachthaven van Puerto Portals en Haven van Palma de Mallorca zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Palma Nova en Playa Cala Mayor. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tennis Academy Mallorca of Palma Arena. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Eten en drinken
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Leuningen in de gangen
Trapleuningen
Meer
3 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Individuele aankleding
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie maakt deel uit van een groter hotelcomplex. Het HSR GIL-gebouw heeft geen eigen receptie, bar of zwembad. Tijdens het zomerseizoen (ongeveer mei-oktober) hebben gasten toegang tot de bar, receptie, ontbijt en zwembaden van Hotel Gabarda en Apartamentos Martinez, die zich in het hotelcomplex bevinden.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in januari, februari, maart, april, november en december gesloten:
De bar/lounge
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Je hebt toegang tot de faciliteiten, waaronder zwembaden, van 2 nabijgelegen accommodaties: Hotel Gabarda en Apartamentos Martinez. Beide accommodaties liggen op minder dan 50 meter van de gastenverblijven.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 27 oktober
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt HSR Gil over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij HSR Gil ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij HSR Gil inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij HSR Gil uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HSR Gil ?
Dit hotel ligt in Palmanova, op 2 km afstand van Playa Son Matias en Playa de Palma Nova. Jachthaven van Puerto Portals ligt op 3 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over HSR Gil
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 40 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
40
Gastenscore: 8 - Goed. 35 van 94 beoordelingen
8 - Goed
35
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 94 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
DAVID
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All good
DAVID
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joshua
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was incredibly clean. The Staff (considering it was the off season) did all they could to ensure that i had the best stay possible. The air conditioning worked a treat and i had a great time.
Joshua
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer wurde am 2. Tag meines Aufenthaltes sauber gemacht und die Handtücher gewechselt.
Öffentliche Parkplätze und Bus nebenan.
Alexander
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jesper
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Fresh, clean and good service
Jesper
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tracy
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location was spot on. Basic but only stayed four nights, nice and clean and comfortable. Would definitely stay again.
Tracy
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jasmine
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very affordable and in a great location.
Jasmine
6 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Keinan
20 aug 2025
Staff are super!
Keinan
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mickaël
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel très bien situé, je recommande
Mickaël
6 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Francisca
6 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy agradable
Buenas limpieza, tranquilidad, lugar agradable
Francisca
4 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Louise
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
lovely hotel and friendly staff i would definitely re book this hotel again it's spotless and staff keep it well maintained and clean .. the sound loungers where hosed and cleaned everynight drinks where good
Louise
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Laureane
16 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid
Chambre ancienne et très sale, avec des bêtes et des fourmis. Le lit de camp n’est pas du tout confortable. La douche est également très ancienne et peu pratique. Le personnel de ménage est cependant sympathique. En revanche, il n’y a pas de réception 24h/24, ce qui complique les choses lorsqu’on a un problème.
Laureane
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Shahriyar
16 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet building, however, no shampoos!
Shahriyar
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lynne Margaret
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are lovely very welcoming & helpful. The room was clean to
Lynne Margaret
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Olivia Grace
25 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very easy to get into our room and get settled. The staff were very responsive to questions and the location was super close to the beach!
Olivia Grace
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Anne Sofie
19 aug 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Netheid
Virkelig godt hotel med fantastisk service
Rigtig fint lejlighed ældet dog lidt slidt. Helt fantastisk ejer og personale, de gjorde alt for at du skulle få et fantastisk ophold og jeg kommer helt sikkert igen. Poolen var lille men fin helt perfekt ikke for høj musikpin lille udvalg i baren masser af drikkevarer og vælge imellem og superservice 24 timer i døgnet
Anne Sofie
9 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Graham
4 aug 2024
Positief: Personeel en service
Boss staff
Great couple of days . Would definitely stay there again. Fantastic staff
Graham
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gavin
15 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent friendly staff clean and tidy room
Gavin
7 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria
12 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The space was comfortable and check in was easy, parking was right behind the hotel. Antonio went out of his way to accommodate us and make us feel welcomed. Overall a great experience for a beautiful island at a reasonable price.
Maria
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Claudine
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait
Parfait, personnel accueillant, aux petits soins. Bien placé
Claudine
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Lynnette
5 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean great staff all staff were great easy access comfortable bed mini fridge good
Lynnette
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
moshe Shay
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good customer service
The help desk always helping
moshe Shay
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Martina
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
It was the preseason and only the rooms at HRGil were to be used.
Kettle and fridge in the room, which was great.
The mattress was soft and for my back not suitable.
2 days there were no orher guests on the lamdong, but when all rooms are fullyvbooked, the nousr increases. The wall seems to be made of a paper lining, you can hear your neighbor snore, turn in the bed, warch TV etc.
At 1-2 am guys return from drinking beer and so its noisy, one wakes up from sleeping.
There are no rules or curtesy to be quiet towards other sleeping guests.
This will stop me from returning. Unfortunately.
Martina
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Fatima
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Si tiene tiendas, farmacia, supermercado, cerca, pero es un poco complicado el aceso, aparte tiene que ir hacer el check a la esquina en otro hotel ya que en este no hay nadie en el Loby.
Fatima
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stan
26 dec 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mallorca is heaven on the earth
Excellent weather as always in Mallorca,nice people what else you wish for😁
Stan
6 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Mark
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beds are not comfy, balcony views are not great, shower in room 301 is definitely due an upgrade, but room was cleaned daily, reception is lovely and modern, pool is clean and refreshing, staff are lovely.