Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+ bevindt zich in Torrenova, een wijk in in Calvia, en ligt in de uitgaansbuurt en aan het strand. Plaça d'Espanya en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Puerto Portals en Haven van Palma de Mallorca. Mis zeker Katmandu Park niet. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Calvia
Carrer Torrenova, 41, Calvia, Mallorca, 7181
In de buurt
Katmandu Park
11 min. wandelen - 1.0 km
Playa de Palma Nova
14 min. wandelen - 1.2 km
Magaluf Strand
2 min. wandelen - 0.2 km
Playa Son Matias
6 min. wandelen - 0.6 km
Lollipops Kinderfeestlocatie en Avonturenspeelplaats
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Marratxí Poligon - 23 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 49 min. rijden
Restaurants
Bar Cafeteria J.J's
6 min. wandelen
Bernies Cocktail Bar
4 min. wandelen
The Duke
6 min. wandelen
Restaurante Fantastic
5 min. wandelen
The Galley
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+
Hotel met een chique stijl niet ver van Katmandu Park
Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+ bevindt zich dicht bij Playa de Palma Nova en Jachthaven van Puerto Portals en biedt een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras. Het plaatselijke buffetrestaurant met internationale gerechten, Orquidea, serveert ontbijt en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het zwembad. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een pool- of biljarttafel en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie, een feestzaal en een lift
Een vergaderruimte, een 24-uurs receptie en tafelvoetbal
Kamervoorzieningen
De 184 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals gemeubileerde balkons en laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
De gratis wifi op de kamer is beperkt tot 2 apparaten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
In gemeenschappelijke ruimtes is wifi gratis voor maximum 2 apparaten
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Bar Salón
Las Olas
Orquidea
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spellen
Sportschool
Tafelvoetbalspel
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
30 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Aan het strand
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Terras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (99 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Meer
1 gebouw
13 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1968
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Rookvrije accommodatie
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Telefoon
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 16 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 16 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): EUR 20 per dag
Toeslag voor kamerkluis: EUR 3 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot november
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Gratis wifi op de kamer is beschikbaar, maar er geldt een toestellimiet van maximum 2. Wifi in openbare ruimtes is ook gratis, met een toestellimiet van maximum 2.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot het zwembad en de fitnessfaciliteiten toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+ over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+?
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+ van één nacht voor twee volwassenen op 18 mei 2026 min. € 139, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+ inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+ uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+?
Dit hotel in Torrenova ligt aan het strand, in de uitgaansbuurt en op 2 km afstand van Katmandu Park en Playa de Palma Nova. Ook Jachthaven van Puerto Portals en Playa Cala Mayor liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bahia Principe Escape Coral Playa - Adults Only 16+
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 149 van 437 beoordelingen
10 - Uitstekend
149
Gastenscore: 8 - Goed. 193 van 437 beoordelingen
8 - Goed
193
Gastenscore: 6 - Redelijk. 53 van 437 beoordelingen
6 - Redelijk
53
Gastenscore: 4 - Matig. 23 van 437 beoordelingen
4 - Matig
23
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 19 van 437 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
19
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laurent Daniel
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Position de l'hôtel et accès direct à la plage satisfaisant proche centre ville pour balade en journée et sortie du soir.
Vue de la chambre magnifique en tout point de vue comme dans le descriptif.
Laurent Daniel
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vincent
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Propre, très bien placé, breakfast tres qualitatif
Vincent
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nearby beaches , accessible beach, lovely pool area.
Patricia
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Madhur
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel right at the doorstep of the beach. The list access to the beach is excellent. Great food, good atmosphere would highly recommend.
Madhur
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great trip great hotel, staff on reception were super helpful as well, great hotel easy access to the beach pool was great
Peter
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marjo Leena
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Näkymä merelle tosi kiva ja parveke
Marjo Leena
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Suong
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean room but a bit dated. Amazing views and pool. The buffet was ok but service was nice. The location was perfect on the quiet end.
Suong
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
michel
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel , good enough gym for a holiday work out , nice swimming pool and terrace with amazing view of the beach , just by beach . Food was great
michel
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karsyn
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here for 4 nights as a solo traveller. Hotel is older but it’s been redone and was pretty nice. Loved that we had direct beach access and the view from the balcony was stunning. Would probably stay here again if I came back to the island. Every interaction I had with the staff was good and they were very nice.
Karsyn
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous hotel
Fabulous hotel, service great and location ideal with everything close by. Would return
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica Annette
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very nice and quiet place to spend my vacations! Very clean and the ocean view was outstanding, I'll definitely come back.
Jessica Annette
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
gaelle
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien ! Personnel au top !
gaelle
8 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brecklin
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Great location. Unfortunately the AC didn’t work in our room and the toilet didn’t flush very well. For the price of this hotel, I would have expected a cleaner room.
Brecklin
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reece
4 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Place was awesome, people were great
Reece
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peyman
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
I really enjoyed my stay, great location and fantastic facilities. The only small room for improvement is that breakfast starts at 8 which is slightly late. But otherwise great.
Peyman
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
?
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
朝食も景 色も良くとてもよかったがホテルまでの登りが急でした。
?
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
nadia
4 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Notre séjour était très agréable mais le petit déjeuner était très moyen
nadia
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisk hotel, god beliggenhed og sødt personale.
Eneste ulempe var meget lydte værelser.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Stefan
30 apr 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Wen es nicht stört, dass alles nur notdürftig saniert wurde und über verschiedene Jahrzehnte, der nur schlafen und duschen will - ok … dann ist es einfach nur zu teuer.
Wer Urlaub mit Annehmlichkeiten und Wohlfühlen machen mag , bitte eine bessere Option suchen.
Stefan
8 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hatice
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
L'hôtel est mal situé, il faut absolument un transport pour s'y rendre.
Parking est payant et très cher.
Sinon, l'hôtel est très beau, grandes chambres et très propres.
Le repas du soir est souvent répétitif mais fait l'affaire.
Hatice
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ellie
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely room with an amazing view. The walls are a bit thin. But we slept fine.
Breakfast was ok. Restaurant was alway clean and tidy.
Pool was cold and could go with being cleaned a bit more frequently.
I would definitely stay here again tho.
Ellie
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lydia
5 mei 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
If you want to stay in this area, this is the ideal place for pool and beach without the craziness of others. It is at end of beach which is really nice. The rooms were great and breakfast was awesome. Housekeeping took/misplaced my pajamas one day and I never got them back and had to follow up with staff, but no success. This was very disappointing indeed, but otherwise great stay.
Lydia
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Melyssa D.
5 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I made a reservation for 579€ for 2 people for 3 nights, and once I got to the hotel they try to charge me 379€ extra since for them the price was different on the date I arrived and apparently I made a reservation only for 1 person. I made this reservation like 3 weeks before going. Not really a clear explanation on why I needed to pay 379 extra when on my booking it showed 3 nights for 2 people.
Melyssa D.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
paul
29 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place, super nice staff, beach 30 seconds walk away.
Only things are air conditioning isn’t great, had it on as low as possible room still super hot at night had to leave the balcony door open for cooler air.
Bed also not comfy, very hard and pillows not great.
Other than that perfect place for a week away.
paul
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Omar
5 aug 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
All the services is good, only the room made is catastrophic, she never clean the room, she never say hello to customers she’s always sad !!!! … please be more vigilant to such recruitment for the future.