Geheel appartement

Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest

Fotogalerie voor Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest

Een kamer met een houten console, twee brandende kaarsen, een vaas met bloemen, een glas rode wijn en een lijst met een afbeelding aan de muur.
Een groot buitenzwembad omringd door een geel gebouw met klassieke architectuur, waaronder koepelvormige daken en kolommen.
Een terras met rieten stoelen, een geruit tafelkleed en planten in potten.
Een houten consoleschrank met een bloemenvaas, twee lichtgevende kandelaars en decoratieve items, waaronder een leeuwenbeeldje en een vaas met een vogelmotief.
Een eettafel gedekt met blauwe borden, een fles wijn en een boeket oranje bloemen.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 190
inclusief belastingen en toeslagen
12 nov - 13 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest

  • Huurbasis: Gehele huis of appartement
    Aantal slaapkamers: 2; Aantal andere kamers met bedden: 1
    Aantal badkamers: 1
    If you cause damage to the property during your stay, you may be required to pay according to YourRentals’s property damage policy.
    Het nieuwe Broadway Design-appartement

    Vers gerenoveerd, uniek ontworpen, zeer licht appartement op de 2e verdieping, ingericht met antiek en zorgvuldig uitgekozen designmeubilair, gedecoreerd met originele kunstwerken, handgeweven tapijten en Venetiaanse spiegels.

    Het appartement is gelegen in het hart van de theaterwijk van Boedapest, in een recent gereconstrueerd gebouw uit het einde van de 19e eeuw, op slechts een steenworp afstand van het beroemde operagebouw van Boedapest, de Stephansdom, vele theaters, bars, clubs en restaurants.

    De belangrijkste modestraat van Boedapest, Andrassy Boulevard, ligt aan de overkant van de Nagymezo-straat, op ongeveer 150 meter van waar het appartement zich bevindt. Het appartement bevindt zich op de 2e verdieping van een privé woongebouw en is ook bereikbaar via een brede marmeren trap en met de lift.

    Om meer veiligheid en privacy te garanderen, is het appartement gescheiden van de trap door een gesloten deur en heeft het een eigen terras/foyer met uitzicht op de binnenplaats en uitgerust met teakhouten terrasmeubilair. Het appartement beschikt over een geschikte entree, een grote en lichte eetkamer met een eettafel die zelfs geschikt is voor 6 personen.

    De badkamer is volledig gerenoveerd en uitgerust met bad/douche, ingebouwde wastafel met een grote spiegel, veel opbergruimte en een ingebouwde energiezuinige wasmachine. Het toilet is gescheiden.

    De volledig uitgeruste keuken is zelfs geschikt voor het bereiden van meergangenmenu's voor diners. De woonkamer is toegankelijk vanuit de eetkamer en voorzien van een 3-zits slaapbank (in „slaapmodus” dient als queen size dbl bed), een comfortabele designfauteuil en zitbank uit dezelfde set.

    De 48-inch HD-tv biedt meer dan 130 internationale tv-kanalen en alle belangrijke streamingdiensten zijn gratis toegankelijk voor gasten. U kunt ook genieten van dvd-films op de dvd-speler. Er is ook een meertalige bibliotheek in de woonkamer met honderden boeken.
    Een deel van de woonkamer is omgebouwd tot een studeerkamer met een bureau met een comfortabele stoel.

    De grote slaapkamer (queensize bed met matras van hoge kwaliteit) is toegankelijk vanuit de woonkamer en heeft grote ramen (in de schaduw van een houten oprolsysteem) naar de straat.
    De tweede slaapkamer is gescheiden door een hoogwaardige glazen schuifdeur en uitgerust met een tweepersoonsbed en nachtkastjes en een plank/bureau in hotelstijl vlak bij het grote raam met uitzicht op de straat.

    Je kunt met de lampen spelen die passen bij je stemming en gelegenheid met de designlampen die rondom het appartement zijn geplaatst. Je hebt overal in het appartement supersnel optisch internet. Het appartement is volledig comfortabel voor 4 personen, ook voor gezinnen met kinderen.

    Stadsbelasting: 4% van het huurbedrag
    Plaatselijke belasting: 3 EUR/per volwassene/dag

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in het centrum, een wijk in Boedapest. Hongaars Staatsoperahuis en Szechenyi-kettingbrug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Boedapest Kerstmarkt en Thermale baden van Széchenyi. Sziget Eye en Dierentuin en Botanische Tuin van Budapest zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Boedapest
Meer appartementen in Budapest
Kaart
Budapest, Vi. kerület

In de buurt

  • Een statig gebouw met een grote koepel en twee torens, omgeven door andere historische gebouwen.
    Sint-Stefanusbasiliek
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, grote gewelfde ramen en een opvallende entree.
    Hongaars Staatsoperahuis
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een statig, verlicht gebouw met een centrale koepel en meerdere torens, dat weerspiegelt in een kalme waterpartij.
    Parlementsgebouw
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een brug met leeuwenbeelden, een groot gebouw met een koepel en een rivier.
    Szechenyi-kettingbrug
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Nagymező utca
    1 min. wandelen - 0.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Arany János utca - 5 min. wandelen
  • Station Nyugati - 8 min. wandelen
  • Boedapest (BUD-Ferenc Liszt Intl.) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Csirke Csibész
    2 min. wandelen
  • Caffe GianMario
    4 min. wandelen
  • I55 American Bar & Restaurant
    3 min. wandelen
  • Sir Lancelot Lovagi Étterem
    3 min. wandelen
  • Cafe Brunch Budapest - Opera
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 16.22. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest?

Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest van één nacht voor twee volwassenen op 12 nov. 2026 min. € 190, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest?

Dit appartement ligt in het centrum, op 10 minuten wandelen van Nagymező utca, Hongaars Staatsoperahuis en Sint-Stefanusbasiliek. Ook Parlementsgebouw en Szechenyi-kettingbrug liggen op 2 km afstand. Station Arany János utca ligt op 5 minuten wandelen en naar Nyugati Pályaudvar M Tram Stop is het 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Stunning 2 Double Bedroom Apartment In The Centre Of Budapest

9,8

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Thomas was easy to work with, very communicative and flexible. The rental was in a very central location with easy walking access to virtually anything we needed. Budapest exceeded our expectations and having a clean safe and comfortable place to stay made it even more enjoyable.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken

Great Location

We found it close to grocery, pharmacy, ATM and coffe shops. Easy public transportation access. Our only difficulty came from confusing check in..too many, unmarked keys and unit door unmarked. But overall our stay was enjoyable.
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We recently stayed at this property on the "Pest" side of Budapest. They property was exactly as listed and the interaction with the owner was very positive. Check-in was We were able to walk to many of Budapest's attractions (Parliament buildings, St. Stephans, Dohany synagogue etc).
6 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Budapest End of December

Lovely apartment in a great location--easily walkable to major sites in Pest as well as great public transit access to all of city (Buda, Szechenyi baths). Thomas and his team were great communicators before and during stay, and gave great advice to seeing city and even arranged for airport pick up. Slight hiccup in checking in but team VERY quickly responded and was fixed in no time, which I think shows how responsive they are overall (which is very important). Quirky decor made it even more fun (my almost adult sons loved the Wii). Would stay here again and in any other Thomas Varga run property.
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie
Wir waren zwei befreundete Paare in sechziger, kamen von zwei unterschiedlichen Ländern. Wegen wichtigen familiären Gründen hat uns der Gastgeber eine andere Wohnung, auch in Zentrum, gegeben. Diese war sehr groß, schön und sauber, daher geben wir die volle Sterne für die Wohnung (obwohl wie woanders untergebracht waren). Für die Gründe für diesen Wechsel haben wir voller Verständnis, nur das wir in einen lauten Partyviertel kamen, schade nur das wir nicht jünger sind. Thomas ist ein guter Gastgeber, Kommunikation funktioniert perfekt, wir haben gute Tips für Restaurants von ihn erhalten. Als einziger Manko würde ich die Beschreibung in FeWo-direkt nennen, das es für diese Wohnung einen Parkplatz auf dem Gelände gibt. Nein, es gibt keine Parkmöglichkeiten, kein Innenhof. Nur die teueren Parkgaragen. Also, das muss unbedingt geändert werden, für uns war die Parkmöglichkeit ein wichtiges Anliegen. Ansonsten, alles bestens, Budapest ist wunderbar, Leute freundlich und Stimmung super.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

The Best of Budapest

This was my first experience with VRBO. I could not have been more pleased. The apartment was beautiful and comfortable. The location was great. Thomas communicated with me and had someone open the property when we're arrived early. He arranged a pick up to the train station for our next trip to Vienna. Wonderful time.
3 nachten verbleven in oktober 2018
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Beautiful and well-equiped apartment.Great Host.

This is a really beautiful and well-equiped apartment. We are a family of four with grow-up children, and we all think that the apartment was the perfect base for our holiday in Budapest. The apartment is centrally located with most major sights within walking-distance. The area is very nice and lively but the apartment is really quiet and very safe. We enjoyed sitting on the balcony facing the quiet patio after a long day of sightseeing. The apartment was very clean and it's beautifully decorated.The bathroom is very nice and we also want to mention that the beds are really comfortable. Our host, Thomas, was extraordinary helpful and made sure that we had a wonderful stay. He arranged transportation to/from the airport, car rental and gave us very useful advices and tips on restaurants etc. We felt very welcome. We warmly recommend this apartment – we would definitely love to come back. When you visit Budapest we would like to recommend the Free Walking Tours (triptobudapest hu) It's a great way to learn about Budapest and the history of Hungary (the tours are free but don't forget to tip them well).