Gasten beoordelen deze accommodatie met 4,3/5 voor netheid.
Populaire voorzieningen
Gratis wifi
Huisdieren welkom
Gratis luchthavenshuttle
Airconditioning
Restaurant
Fitnessruimte
Schoonmaak- en veiligheidsmaatregelen
Schoongemaakt met ontsmettingsmiddel
24 uur leegstand tussen gastverblijven
Hygiënische handgel aanwezig
Persoonlijke beschermingsmiddelen
Da vinci laan 25, Bedrijvenzone Diegem-Vuurberg, Machelen, Flemish Brabant, 1831
Ontdek het gebied
LuchthavenBrussel (BRU-Brussel-Nationaal)4 min. rijden
Populaire locatieHoofdkwartier van de NAVO4 min. rijden
Populaire locatieUniversitair Ziekenhuis Sint-Lambrechts-Woluwe7 min. rijden
Populaire locatieBrabantse Golf7 min. rijden
Kies datums om prijzen te bekijken
Over deze omgeving
Machelen
Novotel Brussels Airport in Diegem bevindt zich bij het congrescentrum. Atomium en Koninklijk paleis van Brussel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Woluwe Shopping Centre. Overweeg Flagey voor een avondje uit of Muziekinstrumentenmuseum - Old England-gebouw als je met het hele gezin op reis bent.
Universitair Ziekenhuis Sint-Lambrechts-Woluwe - 7 min. rijden
Brabantse Golf - 7 min. rijden
Jubilee Park - 11 min. rijden
Woluwe Shopping Centre - 13 min. rijden
Lokaal vervoer
Tramhalte Eurocontrol - 3 min. rijden
Zaventem Station - 15 min. wandelen
Brussels Airport (BRU) - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
Novotel Brussels Airport
Hotel met 3 sterren voor families, bij het congrescentrum in Diegem
Dit rookvrije hotel beschikt over een restaurant, een fitnesscentrum en een bar/lounge. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven worden ook voorzien. Een koffiebar/café, 24-uurs roomservice en een businesscentrum zijn enkele van de overige voorzieningen.
Novotel Brussels Airport heeft 209 kamers met een minibar en een kluis. Elke lcd-televisie heeft satellietzenders. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Prijzen en affiliaties
Deze accommodatie heeft de Sustainable Travel Pledge van Unesco ondertekend.
Talen
Nederlands, Engels, Frans, Duits, Spaans
Schoonmaak- en veiligheidsmaatregelen
Maatregel: extra grondige schoonmaak
Er wordt desinfectiemiddel gebruikt om de accommodatie schoon te maken.
De accommodatie wordt gedesinfecteerd met elektrostatische spray.
Veelgebruikte oppervlakken worden tussen verblijven in schoongemaakt met desinfectiemiddel.
Beddengoed en handdoeken worden op minimaal 60°C gewassen.
Volgt de standaard richtlijnen voor schoonmaak en desinfectie van ALLSAFE (Accor Hotels).
Social distancing
Contactloos uitchecken
Bij de accommodatie is contactloos betalen mogelijk
In de belangrijkste ruimtes zijn schermen geplaatst
Gastenkamers worden vrijgehouden voor 24 uur tussen verblijven
Er gelden maatregelen voor social distancing
Veiligheidsmaatregelen
Er worden door het personeel persoonlijke beschermingsmiddelen gedragen
Gasten kunnen gebruikmaken van de temperatuurcontroles
Bij de accommodatie is het dragen van mondmaskers verplicht.
Er is ontsmettende handgel aanwezig
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 24 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Deze informatie wordt door onze partners verstrekt.
Accommodatievoorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Beschikbaar in sommige openbare ruimtes: gratis wifi
Parking & vervoer
Parkeerplaatsen ter plaatse (EUR 12 per nacht)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats beschikbaar
Een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven tussen 06.00 uur - 22.30 uur
Luchthavenshuttle op vaste tijden
Eten & drinken
Op werkdagen van 06.00 uur tot 09.30 uur en in het weekend van 06.00 uur tot 11.00 uur is er een betalend ontbijtbuffet beschikbaar aan EUR 23 per persoon
Één restaurant en één koffiebar/café
Één bar/lounge
Roomservice is 24 uur per dag beschikbaar
Restaurants ter plekke
Foodsquare
Wurlitzer Bar
Activiteiten
Een spelletjesruimte
Fitnessfaciliteiten
Een speeltuin
Gezinsvriendelijk
Een spelletjesruimte
Gratis baby-/kinderbedden
Een wasserette
Een speeltuin
Geluiddichte muren
Voorzieningen
Een bankethal
Een lift
Een kluis bij de receptie
Een souvenirwinkel/krantenwinkel
Services voor gasten
Een 24-uurs receptie
Een dagelijkse schoonmaakservice
Een droogkuisservice
Een wasserette
Een bagageopslagruimte
Meertalig personeel
Hulp bij uitstappen/tickets
Zakelijke voorzieningen
Een businesscentrum
Een computerstation
Een conferentieruimte (405 vierkante meter)
Vergaderruimtes
Buiten
Een tuin
Een terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsverzoeken? Neem dan contact op met de accommodatie. De contactinformatie vind je in de boekingsbevestiging die je hebt ontvangen na je boeking.
De portier of receptionist zal je bij aankomst verwelkomen.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 24 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 16 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ca. EUR 23 per persoon
Betaald parkeren: EUR 12 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer.
Bereid je voor: controleer de laatste COVID-19-reisvereisten en de maatregelen die van kracht zijn op deze bestemming voordat je op reis gaat.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTQ-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Brussels Airport Novotel
Novotel Brussels Airport
Novotel Hotel Brussels Airport
Novotel Brussels Airport Hotel
Novotel Brussels Airport Hotel
Novotel Brussels Airport Machelen
Novotel Brussels Airport Hotel Machelen
Veelgestelde vragen
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.
Vandaag, 16 aug. 2022, kost een verblijf bij van één nacht voor twee volwassenen op 19 aug. 2022 min. € 85,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 12 per nacht.
Inchecken is mogelijk van 14.00 uur tot op elk moment.
Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op geplande tijden tussen 06.00 uur en 22.30 uur een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Machelen ligt vlak bij de luchthaven, op 5 km van Hoofdkwartier van de NAVO en binnen 10 km afstand van Universitair Ziekenhuis Sint-Lambrechts-Woluwe en Brabantse Golf. Ook Woluwe Shopping Centre en Parlementsgebouw van de Europese Unie liggen binnen 15 km afstand. Station Zaventem ligt op 15 minuten lopen en naar Station Luchthaven Brussel-Nationaal is het 26 minuten lopen.
Ja, bij Novotel Brussels Airport kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van Novotel Brussels Airport op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.
Algemene score en beoordelingen
4,1
Zeer goed
We verifiëren beoordelingen om er zeker van te zijn dat de reiziger bij Expedia Group heeft geboekt. Reizigers kunnen een kortingsvoucher ontvangen wanneer ze een beoordeling verzenden. We publiceren alle beoordelingen, positieve en negatieve, die aan onze richtlijnen voldoen.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 5 - Uitstekend. 378 van 997 beoordelingen
5 - Uitstekend
378
5 - Uitstekend 38%
Gastenscore: 4 - Goed. 440 van 997 beoordelingen
4 - Goed
440
4 - Goed 44%
Gastenscore: 3 - Redelijk. 115 van 997 beoordelingen
3 - Redelijk
115
3 - Redelijk 12%
Gastenscore: 2 - Matig. 41 van 997 beoordelingen
2 - Matig
41
2 - Matig 4%
Gastenscore: 1 - Ontzettend slecht. 23 van 997 beoordelingen
Goed gelegen vlakbij het vliegveld, ideaal voor overnachting voor een vlucht. Prettige shuttleservice. Fijn dat er een restaurant is
1 nacht verbleven in juli 2022
4/5 – Goed
Kick
2 mei 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in april 2022
4/5 – Goed
Sander, Nieuwegein
26 apr. 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel op een goede locatie.
1 nacht verbleven in april 2022
3/5 – Redelijk
Edwin
Zakenreiziger
16 jan. 2022
Hotel is old and need a renovation. Much better hotels around the corner for similar price.
1 nacht verbleven in januari 2022
4/5 – Goed
Souhail
Reisde met familie
24 nov. 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima verblijf
Prima verblijf, net modern design, alles prima. Klein minpuntje: het is van te voren onduidelijk of je een bad of douche krijgt. Ik had graag een bad gewild maar kreeg een douche. Prima, verder geen punt van gemaakt.
1 nacht verbleven in november 2021
3/5 – Redelijk
Eugene
Reisde met partner
5 nov. 2021
Positief: Personeel en service
het was makkelijk te bereiken
1 nacht verbleven in oktober 2021
4/5 – Goed
Heidi
Reisde met een groep
19 okt. 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel voor of na een vlucht
Vlotte ontvangst. Correct hotel. Prijs/kwaliteit ok. Jammer dat er nog geen chuttelservice is voor vluchten van 6u. Taxi was vooraf aangevraagd maar verliep niet vlot
1 nacht verbleven in oktober 2021
5/5 – Uitstekend
Jean-Yves
Zakenreiziger
29 sep. 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in september 2021
3/5 – Redelijk
xuan
Zakenreiziger
2 dec. 2020
1 nacht verbleven in november 2020
4/5 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 mrt. 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel kwaliteit prijs....lang moeten wachten op de shuttle van de luchthaven naar het hotel