Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een flatscreentelevisie.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pop Art At Koukaki Athens
Pop art apartment at Koukaki Athens
Pop art apartment at Koukaki Apartment
Pop art apartment at Koukaki Apartment Athens
Over deze buurt
dit appartement ligt in Koukaki, een wijk in Athene. Ermou Street en Vlooienmarkt van Monastiraki zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Glyfada en Bronnen en meer van Vouliagmeni. Nationale Tuin van Athene en Cultureel Centrum Stichting Stavros Niarchos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Athene
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 42 min. rijden
Restaurants
ΜΠΕΛ ΡΕΫ
4 min. wandelen
Παγκάκι
3 min. wandelen
Ψητοπωλείο "Ο Καλύβας
2 min. wandelen
Strange Brew
4 min. wandelen
Laluk
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pop art apartment at Koukaki?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pop art apartment at Koukaki inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pop art apartment at Koukaki uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Pop art apartment at Koukaki?
Dit appartement ligt in Koukaki, op 2 km afstand van Filopappos-heuvel, Acropolis en Parthenon. Ook Akropolismuseum en Tempel van de Olympische Zeus liggen op 2 km afstand. Station Kasomouli ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Syngrou-Fix is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen over Pop art apartment at Koukaki
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 17 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 17 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
7,6
Netheid
6,8
Voorzieningen
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Isabel
4 aug 2025
I never got information on how to access the property even after multiple calls and outreach attempts.
Isabel
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Sandra consuelo
19 jul 2025
Sandra consuelo
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 mei 2025
Negatief: Netheid
Die Wohnung liegt sehr zentral, was für Ausflüge und Aktivitäten ideal ist. Auch das Platzangebot ist für eine Familie absolut ausreichend, und das Check-in verlief einfach und problemlos – dafür ein großes Lob.
Leider entspricht die Wohnung insgesamt nicht mehr ganz dem Standard, den man bei diesem Preis erwarten würde. Die Sauberkeit war nicht zufriedenstellend. Die Fotos im Inserat zeigen offenbar die Wohnung im Neuzustand, doch inzwischen ist vieles abgewohnt. Die beiden Badezimmer sind sehr klein – eventuell wäre ein größeres Bad praktischer und komfortabler. Auch die Böden sind sehr laut, sodass man ständig aufpassen muss, die Nachbarn nicht zu stören.
Die Betten müssten dringend ersetzt oder zumindest gründlich gereinigt werden. Ich habe allergische Reaktionen und Bisse festgestellt, vermutlich durch Bettwanzen, was nun ärztlich behandelt werden muss.
Insgesamt war der Aufenthalt okay, aber für diesen Preis erwartet man mehr Sauberkeit, Pflegezustand und Komfort. Mit etwas Investition und Pflege könnte die Wohnung wieder ein echtes Highlight sein.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Rosina Patricia
15 mrt 2025
Rosina Patricia
3 nachten verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Riitta
Reisde met een groep
26 nov 2024
Negatief: Comfort kamer
Perusmajoitus hyvällä sijainnilla
Jos tarvitset vain halvan nukkumapaikan, niin paikka menettelee. Asunnosta saisi pienellä vaivalla todella kivan. Harmi, että siihen ei ole haluttu panostaa. Plussaa alueesta. Koukaki on kiva alue, paljon ravintoloita ja kauppoja lähellä ja alueella näkee paikallisia. Metrolla pääsee keskustaan tai mukavaa reittiä myös kävellen. Itse asunto on kulunut ja kalusteet on huonot/rikkinäiset. Sängyissä ei ole petauspatjoja, eikä ne olleet kovin mukavat nukkua. Astioita oli liian vähän, äänieristys on olematon. Toinen suihku oli rikki eli sitä ei voinut käyttää. Toinen kylpyhuone haisi pahalla. Wifi ei todellakaan toimi! 400 eurolla/viikko ei kuitenkaan voi odottaa täydellisyyttä eli siihen rahaan ihan ok.
Riitta
7 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Jamie
Reisde met familie
17 nov 2024
Positief: Comfort kamer
Jamie
2 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Victoria
Reisde met een groep
21 okt 2024
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
poor condition, request for more towels went unanswered. freezer unusable.
no wifi as promised.
no communication
Victoria
3 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Karen
Reisde met een groep
16 sep 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Worst stay in Greece. Rented this property for 10 nights as home base because it supposedly had our top needs, AC, WiFi and 2 bathrooms. Wifi did not work, AC only worked in 2 bedrooms and lack of shower curtain resulted in no use of 2nd bathroom due to water flooding bathroom. Since no AC in living area, kitchen and living room were not useable since it was very hot. We were basically stuck in bedrooms only. I have photos but unable to post here. I sent messages daily to management company along with phone calls. Zero response. Called Expedia first night and spent almost an hour on the phone with them. Management company would not return their calls either. AVOID this apartment, it is not as described. Total waste of money and ruined our stay in Athens. I would give negative stars if I could. Should be removed from Expedia totally. Poor rating is being generous for this property and management company.
Karen
10 nachten verbleven in september 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Jessica
Reisde met een groep
13 sep 2024
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
so bad
Jessica
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Luz
Reisde met familie
25 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The person in charge is always attentive.✨
Luz
3 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Eric
Reisde met familie
17 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aucun echange. Du mal a les joindre pour se rassurer a l'arrivée ou au depart.
Eric
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Megan
Reisde met een groep
10 mei 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice area and a close walk to the acropolis
Megan
6 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
yudit, Pacoima
Reisde met familie
22 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very spacious, excellent communication, walkable distance to many activities, and overall amazing.
yudit
5 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Jeffrey
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
21 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location with two bathrooms and plenty of room.
Jeffrey
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Fabio
Reisde met een groep, Reisde met familie
14 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura molto ampia al secondo piano di un palazzo molto vicino al centro.Due bagni piccoli ma con tutto l' occorrente,tre camere da letto molto spaziose e con letti comodi,una cucina con tavolo e sedie e una sala con divani e TV.Due grandi terrazze sia davanti che sul retro.Unica pecca è la comunicazione con l' agenzia che non parla italiano( greco o inglese)ma che si è resa disponibile a tradurre per facilitare il check in.Ottima la posizione a pochi minuti dal Partenone e alla metro.Consiglio questa struttura sia famiglie che a gruppi di amici.
Fabio
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Justin
Reisde met een groep, Reisde met familie
19 dec 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Clean and large space!
The entire place immaculate! Very large open spaces and huge kitchen! Check-in was a little difficult, but everything worked out great! Would definitely re-book.