Geheel appartement

Philippos Acropolis Home by Cloudkeys

Fotogalerie voor Philippos Acropolis Home by Cloudkeys

Familie vierpersoonskamer | Lakens van Egyptisch katoen, luxe beddengoed, individueel gedecoreerd
Exterieur
Familie vierpersoonskamer | Woonruimte | Een 42-inch smart-tv met digitale zenders, televisie en een kantoor
Familie vierpersoonskamer | Woonruimte | Een 42-inch smart-tv met digitale zenders, televisie en een kantoor
Familie vierpersoonskamer | Terras

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 68 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Philippos Acropolis Home by Cloudkeys

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement bevat een keuken met een kookplaat en microgolfoven, naast gratis wifi en een smart-tv met digitale zenders. Er zijn gemakken als een zitruimte en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Elke smart-tv van 42 inch heeft digitale zenders. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer kantoren, bureaus en bureaustoelen.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 15 per dag

Keuken

  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Minikoelkast
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Lakens van Egyptisch katoen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv van 42 inch met digitale zenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasserette in de omgeving

Werkplekken

  • Bureaustoel
  • Kantoor
  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de luchthaven
  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • Direct bij een trein-/metrostation
  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.30 uur en 03.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 8.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 50 (enkele reis), (tot 18 jaar oud)
  • Toeslag voor late check-in tussen 21.30 uur en 03.30 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 00002910162
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Philippos Acropolis Home by Cloudkeys Athens
Philippos Acropolis Home by Cloudkeys Apartment
Philippos Acropolis Home by Cloudkeys Apartment Athens

Over deze buurt

dit appartement in Stadscentrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Ermou Street en Vlooienmarkt van Monastiraki zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Glyfada en Astir-strand. Nationale Tuin van Athene en Cultureel Centrum Stichting Stavros Niarchos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Athene
Meer appartementen in Athene
Kaart
6 Dikeou, Athens, 117 41

In de buurt

  • Nieuw Akropolismuseum inclusief een stad en ook een grote groep mensen
    Akropolismuseum
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Agora inclusief vervallen gebouwen, historische architectuur en historisch erfgoed
    Agora van Athene
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Akropolis toont landschappen, historisch erfgoed en bergen
    Acropolis
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Parthenon
    Parthenon
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Tempel van de Olympische Zeus inclusief historische architectuur en vervallen gebouwen
    Tempel van de Olympische Zeus
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Syngrou-Fix - 7 min. wandelen
  • Station Moschato Tavros Rouf - 9 min. rijden
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Kalamaki Bar
    4 min. wandelen
  • Hippy Hippo
    4 min. wandelen
  • δια χειρός
    4 min. wandelen
  • Tuk Tuk
    4 min. wandelen
  • Karminio
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Philippos Acropolis Home by Cloudkeys?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Philippos Acropolis Home by Cloudkeys inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.30 uur en 03.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Philippos Acropolis Home by Cloudkeys uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Philippos Acropolis Home by Cloudkeys een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.

Waar staat Philippos Acropolis Home by Cloudkeys?

Dit appartement ligt in Stadscentrum, op 15 minuten wandelen van Filopappos-heuvel, Acropolis en Parthenon. Ook Syntagma-plein en Akropolismuseum liggen op 2 km afstand. Station Syngrou-Fix ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Akropoli is het 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Philippos Acropolis Home by Cloudkeys

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Soheil

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in augustus 2022