Geheel appartement

The Omnia Collection Pagrati

Appartementen met keukens, vlak bij Panathenaic-stadion

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor The Omnia Collection Pagrati

Penthouse | Interieur
Appartement, 1 slaapkamer, balkon (Hip) | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Superior studio, balkon (Chic) | Interieur
Studio, terras (Cozy Veranda) | Uitzicht vanuit accommodatie
Superior studio, terras (Chic Veranda) | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
10 nov - 11 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Studio, balkon (Cozy)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Ledtelevisie
Wasmachine
  • 25 m²
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior studio, balkon (Chic)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Ledtelevisie
Wasmachine
  • 34 m²
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons zetelbed

Appartement, 1 slaapkamer, balkon (Hip)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Ledtelevisie
Wasmachine
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Studio, terras (Cozy Veranda)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Ledtelevisie
Wasmachine
  • 24 m²
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior studio, terras (Chic Veranda)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Ledtelevisie
Wasmachine
  • 35 m²
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons zetelbed

Penthouse

Hoogtepunten

Terras
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Ledtelevisie
Wasmachine
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Omnia Collection Pagrati bevindt zich in Pangrati, een wijk in Athene, en ligt in de uitgaansbuurt. Panathenaic-stadion en Tempel van de Olympische Zeus zijn opmerkelijke bezienswaardigheden en Dierentuin van Attica is een populaire attractie in de omgeving. Ook Helleens Parlementsgebouw en Akropolismuseum zijn zeker een bezoekje waard.
Kaart
30 Chremonidou, Athens, Attica, Athens, 11633

In de buurt

  • Panathenaic-stadion - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Tempel van de Olympische Zeus - 17 min. wandelen - 1.5 km
  • Akropolismuseum - 3 min. rijden - 2.7 km
  • Vlooienmarkt van Monastiraki - 4 min. rijden - 3.4 km
  • Parthenon - 8 min. rijden - 3.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Moschato Tavros Rouf - 13 min. rijden
  • Station Evangelismos - 17 min. wandelen
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 26 min. rijden

Restaurants

  • ‪Everest - ‬3 min. wandelen
  • ‪Ο ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ - ‬4 min. wandelen
  • ‪Greco - ‬3 min. wandelen
  • ‪Coffee Lab - ‬2 min. wandelen
  • ‪Lido - ‬1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

The Omnia Collection Pagrati

Appartementen met keukens, vlak bij Panathenaic-stadion
Dit rookvrije appartement beschikt naast een snelle incheckservice over een snelle uitcheckservice. Elk appartement is voorzien van een ledtelevisie met satellietzenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een koffie/theemaker.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
The Omnia Collection Pagrati heeft 18 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke ledtelevisie van 42 inch heeft satellietzenders.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag)

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Eetopties

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 12.00 uur

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Led-tv van 42 inch met satellietzenders

Buiten

  • Terras/patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen schoonmaakservice
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een uitgaansbuurt
  • In een winkelgebied

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 18 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 8.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 200 meter afstand)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Accommodatie ook bekend onder de naam

Omnia Pagrati Apartments Apartment Athens
Omnia Pagrati Apartments Athens
Apartment Omnia Pagrati Apartments Athens
Athens Omnia Pagrati Apartments Apartment
Omnia Pagrati Apartments Apartment
Apartment Omnia Pagrati Apartments
Omnia Pagrati Apartments
Omnia Pagrati Apartments
The Omnia Collection Pagrati Athens
The Omnia Collection Pagrati Apartment
The Omnia Collection Pagrati Apartment Athens

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Omnia Collection Pagrati?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij The Omnia Collection Pagrati?

Vandaag, 22 okt. 2025, kost een verblijf bij The Omnia Collection Pagrati van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2025 min. € 60,45, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij The Omnia Collection Pagrati inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij The Omnia Collection Pagrati uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat The Omnia Collection Pagrati?

Dit appartement ligt in Pangrati, op 2 km afstand van Panathenaic-stadion en Tempel van de Olympische Zeus. Ook Helleens Parlementsgebouw en Akropolismuseum liggen op 3 km afstand. Station Evangelismos ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Zappio is het 18 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Omnia Collection Pagrati

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

8,8

Locatie

10

Personeel en service

9,2

Milieuvriendelijkheid

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 98 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 133 beoordelingen

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

4 nachten verbleven in oktober 2020

8/10 – Goed

Susan

Reisde met partner
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean. Air conditioner worked well. I found the bed was very hard, although my husband liked it. Nice patio shared with other guests, next to school playground.
4 nachten verbleven in september 2025

8/10 – Goed

SHEILA

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were great! Clean and safe building with elevator. Comfortable bed. Kitchen was only minimally equipped. OK for heat and serve but not for cooking. No furniture on the balcony and nowhere to sit. Bottled water and coffee pods were appreciated! ‘Toiletries’ need an upgrade. Very nice experience.
3 nachten verbleven in september 2025

10/10 – Uitstekend

Shelly

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and modern property. Easy check in. Close to all the sights We love walking and found everything easily accessible. Manager is very curteous. We stayed a month and enjoyed Pangrati and its local friendly culture.
27 nachten verbleven in september 2025

8/10 – Goed

Rebekah

Reisde met partner
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property itself was clean & staff communicative. The room was nicely finished & had comfortable air conditioning. We were able to walk to plenty of dining & market options & about a 30 minute walk from the Acropolis with a scenic walk through the park, if you don’t mind long walks. There are public buses available, we just didn’t utilize them as the time to get to the destination would be about the same. Two things we didn’t care for were we had to switch on the hot water heater before showering, which took some time & even longer if more than one person showered. We also didn’t receive housekeeping services. Our trash was never emptied & we were given only one set of towels for a 4 night stay. We had to ask for additional towels. We did enjoy our stay here but would like to have had better housekeeping & a longer hot water heating time frame (30 mins instead of 15) to make for more comfortable showers.
4 nachten verbleven in september 2025

10/10 – Uitstekend

Terald

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We spent 3 weeks here while we explored Athens. It was easy to get to major attraction by bus. The staff was super friendly and always willing to help in anyway. We would highly recommend staying here.
compact. and efficent kitchen.
Bedroom was spacious, we could have used some more drawer space, but ours was a long stay. plenty of space for luggage.
20 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

Ezio Mauricio

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean property and easy to get to the center of Athens
7 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Vincent

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
amazing. Would go back again to omnia pagrati. Owner was hospitable and friendly.
6 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Josee

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
J’ai adorer l’appartement il était bien équipé
4 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Julien

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Sitwat

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
2 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Soo young

Zakenreiziger
Positief: Comfort kamer
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

debbie

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
The Hotel was in a great location, super clean, had great amenities and was beautiful. The staff - especially Nadia, Niko and Ivan were so helpful and welcoming. They helped me so much on city information and they went above and beyond when I accidentally left a personal item at the hotel - they worked very hard to keep it safe and to get it back to me. I have never seen the like in all my travels. Strongly recommend!!
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Steelie

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I was nervous about receiving details just before my booking but all went smoothly and the place was comfortable and safe.
3 nachten verbleven in juni 2025

6/10 – Redelijk

tracy

Reisde met familie
Positief: Netheid
We arrived on Sunday, their office open at 11am. We had to walk around with our luggage for two hours. But because I applied for early check-in, they made very considerate arrangements for me.
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

janik

Positief: Netheid, comfort kamer
Clean, great location, and the host took good care of us before and during our stay. I would stay there again. The balcony could be abit better furnished, for confort.
1 nacht verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer
The best hotel we’ve stayed in this entire trip. So clean and so well maintained. The staff were very helpful and friendly. In a great area!
2 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Stamatios

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
Everything was great 😊
3 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Kamil

Positief: Netheid, comfort kamer
5 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in mei 2025

8/10 – Goed

Shaelee

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our overall stay was good. The property had great communications and set up transport to and from the airport (46 Euro to hotel and 65 Euro to airport). We were given the wrong room when we arrived though. We booked the veranda and got a street view with a deck. DOUBLE CHECK YOU GET WHAT YOU BOOKED. The street view is very very loud even with the window and shade closed and the air on. They did move us a day later to our veranda side which was so much more quiet and you get full sun all day. Negative - the apartment has a ton of kids and families that live there. They are very loud and keep their doors open and slam the doors. Very hard to block out the noise. The walk is also 35 minutes to the acropolis, so if you are here for a quick trip to see the historic sights, the location is not recommended. The walk was very flat though and not on an inclined, and a lot of nice places to walk past which was nice (parks, food, shops, historic sights) it was just inconvenient to go back and forth. It also advertised as “Pagrati” however its on the boarder so 5-10 minutes further than we expected. The beds were comfortable and shower was nice. Would not book again for the noise and location though. Overall I do not recommend for a 3 night stay, but if you’re here longer it is a good location for the price.
3 nachten verbleven in mei 2025

6/10 – Redelijk

shonet

Reisde met een groep
Could of used information for getting around
4 nachten verbleven in mei 2025

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Since we arrived late at night, they helped us by phone. But they didn't have a receptionist all day and if you had any questions, no one would answer. The bed was too small for two people. The safe didn't have room to put documents in it.
3 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Alex

Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Oscar

Positief: Netheid, comfort kamer
9 nachten verbleven in april 2025